Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie lachony 😁

wczoraj ambitnie wzielam sie za prasowanie ale skonczylo sie na tym, ze wyprasowalam 23 pieluchy tetrowe i 2 flanelowe i trzy ubranka i poszlam do wyrka spac, dzis nie ruszam niczego, jutro sie zmobilizuje :P

ide jesc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nienawidzę tetry prasować 😠 😠
jeszcze młody sie nie wykluł a ja juz to wiem na pewno. 😠
poprasuję tylko do szpitala co by nie wyjść na wyrodną, a potem se odpuszczę :laugh: :laugh: no chyba, ze jakiś mus będzie :P
ja dziś poprałam nawet takie aksamitne poszwy na moje poduchy do kanapy. jednym słowem wicie gniazda w toku 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wrocilismy ze SR - byla joga i zajecia z pologu ...
ta joga w ciazy to jakis hardcore ... lezalam pozniej jak wrak na macie ☺️ ... dzisiaj bylo fajnie bo ostatnie zajecia wiec kazdy mial przyniesc cos dobrego do jedzonka ... byly ciasteczka i inne slodkosci ... Dziewczyny takie dobre ciaste przyniosly, swoje wypieki, pychota ...
... zarlam przez cale zajecia ☺️

... teraz oczywiscie mam zgage, ale warto bylo 🤪

no i dyplom dostalam 😎

teraz relaksik w domu i czekam na YCD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta, gratuluję dyplomu :laugh:
przede mną jeszcze 4 zajęcia w soboty od 10 rano 🤢

ale się cieszę.
w weekend na 99% będę miała juz tą kołyskę i kosz i dopiero będzie dylemacik: co tu wybrać :laugh: :laugh:
teraz tylko skołować będę musiała jakąś słodką pościel.

czy myślicie, ze jak bede przykrywać małego takim grubszym bawełnianym pledem obleczonym poszewką to wystarczy za kołderkę?
bo w sumie on będzie w tej kołysce czy koszu jakieś góra 3 miesiące i szkoda mi kasy na specjalną kołderkę, podusie i poszewki.
a tak wezmę ten pledzik i wsadzę go zwyczajnie w powłoczkę od mojej poduszki i kołderka jest, a podusia - nie wiem czy w ogóle mały na początku powinien spać na podusi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania heh dziekuje 😉

... dzisiaj nam polozna mowila, ze mala Dzidzia moze spac w lozeczku/koszyczku/kolysce tylko pod kocykiem polarowym - nie musi byc poscieli ... niemowlak ma spac bez poduszki, na boku, z tylu mozna go podeprzec kocykiem, pielucha itp zeby sie na placki nie przewrocil ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to anka teraz masz wybór 🙂

ja Ci powiem że do kołyski to mam rożek, nie wiem ile mała bedzie chciała w nim spać, potem zamienię na kocyk. Przy niemowlaku na SR mówili żeby z poduszki zrezygnować.
Więc twój pomysł wydaje mi się ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to racja przy niemowlaczku kocyk wystarczy.
Te wszystkie poduszki i kolderki to dopiero jak dziecko bedzie wieksze.
Ja polecam jeszcze spiworki!
Ja uzywalam z corcia i bylammega zadowolona!!!
Nie balam ze mala nakryje sobie glowke itp

http://www.gro.co.uk/grobags.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik - to fajnie że się łożysko "nareperowało" i dzieciaczek ułożył się cukierkowo i będziesz mogła rodzić siłami i drogami natury 🙂

Ja też wyszłam dzisiaj ze SR między innymi z wiedzą że maluch może spać pod kocykiem polarowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...