Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kirrke bo to są już historie mrożace krew w zyłach, ale gdybys miała odpływać to oni po statnie paznokci sprawdzaja jak się masz, tzn. pierwsze co to pazurki siwieją

kurde a ja mam poukładane rzeczy w szafce obok lezy lista i torba i kiedy nadejdzie czas dopiero wsadzę rzeczy do torby, bo wiem że i tak chciałabym sprawdzić czy wszystko mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziendoberek weekendowo 🙂
pogoda do bani, ale wyspana jak nigdy, poszlismy spac o 21 wstalam tylko raz na sikanko o 4 a o 7 juz na nozkach 🙂 ide zalaczyc sobie ddtvn i czeka mnie wielkie prasowanie a popoludniu w nagrode imieninowa imprezka u mamy, slodkosci pysznosci, niech synus rosnie.
pojazd mojego syna x lander xa tez ma spacerowke tylko w jedna strone - do swiata wcale sie tym faktem nie przejmowalismy, ilez mozna patrzec na matke:P trzeba swiat poznawac 🙂
ja tylko mam nadzieje ze dziecko bedzie chcialo w tym wozku jezdzic bo znam bable ktore nauczyly sie chodzic okolo 10 miesiaca zycia i wozek dla nich to kara.
udanego dzionka zycze mła 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć i czołem.

wstałam, kąpiu, kąpiu za chwile i do SZR na 3 godzinki łykać nowych wiadomości.
ja też nie przejmowałam sie za specjalnie spacerówką w jedną stronę.
w ogólnym rozrachunku (no fajnie gdyby było w dwie strony) to nie jest aż takie konieczne moim zdaniem więc dziewczyny scen nie róbcie i swoim berbeciom wypasione speedi kupcie 😉 🙂

położyłam się wczoraj i się zaczęło.
nagle mozna powiedzieś zrobiło mi się chyba niedobrze i tak jakby zgagulec mnie zaczynała brzc powoli.
leżę i badam co to za odczucia dziwne i nagle poczułam ból ogromny ale żołądka, szybki manewr wstawania i pędzę do kibla ale nic.
położyłam się więc i znów mi niedobrze i bolec zaczyna w żołądku, juz sama nie wiem co mnie boli i znów: brrrrryyyyyt w jelitach.
no tyo pędzę, siadam na wazon a tam pociąg expresowy. na przemian ciarki z zimna i gorąco.
czyściło mnie chyba tak z pół godziny.
zakończyłam dolną sesje i zaczeła się górna czyli rzyganko 🤢
trochę tego było pod postacią kwasu zołądkowego więc o jakichkolwiek zaletach tego rzyganka mowy nie było.
sukces osiagnięty, poczułam sie lepiej i połozyłam, jakoś uało mi się zasnąć.
wstawałam kilka tazy na sika, a rano obudzxiłam sie w dość dobrej kondycji lecz straszliwie głodna 🙂
cóz t takiego było? nie wiem, ale stracha miałam,z ę jakieś zatrucie ciążowe czy jaka inna cholera.
narazie czuje się dobrze i zaczynam się powoli śpieszyć na zajęcia.
miłego dzionka kochane bulbaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kuleczki mój blondyn dzisiaj przegiął na maxa pobudka o 5 rano bo mu tyłek rozwalało wciągałam spodnie na piżamę i poszłam na spacer a ten w najlepsze po śniegu się chce gonić. Następnym razem to niech jedzie z panem bo ja chce spać on teraz wlazł na moja poduchę i śpi a ja chodzę jak mumia.
Miłego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kluski 🙂
asienka miłej imprezki,najedz się tam kochana i za mnie też 😁 😁
ja wstaje na siku 4 razy a przy bólu tej kości łonowej to nie lada wyczyn 😞
ja dla remika mialam wozek tez z nieprzekładaną i wcale nie było to problemem,ilez to dziecko moze matke oglądac? 🙂
wlasnie było duzym plusem bo spoglądało na swiat 🙂
anka uważaj na siebie i powodzenia w szkole rodzenia,przyj tam ładnie 🙂

Dziewczyny mówiłam wam ,ze mam trgiczne sny nie?
niechcę wam dziesiejszego opisywać ale powiedzcie mi czy jakby moja pyzulka się teraz urodziła to by przeżyła?? 😞


wszystkim miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski
iskierka emilka miała by bardzo duże szanse przeżyc niech ci głupoty do głowy nie przychodza wszystko jest ok zabko uszy do góry 😉 🙂
my wczoraj z mezem skladalismy wozek ale juz cos jest nie tak i trzeba do nich napisac, bo baza gdzie sie podpina gindole spacerowke i fotelik sie rozchodzi 😠 😠 😞 😞
zycze miłego weekendu spadam troche uczciwie na obiad zarobic pracami domowymi :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się cieszę. Czyli to niepodważalny znak że to już dla nas wszystkich 😁

Moja noc przespana. Nawet bobas pozwolił mi dzisiaj pospać na plecach :laugh:
Miałam genialny sen jak zwykle. Przestane Gwiezdne wrota przed snem oglądać. Dzisiaj w nocy wlądowałam na księżycu hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alez mnie gesia skora obleciala 🤪
madzia trzymaj sie dzielnie z dziewczynkami 😘 😘 🤪 🤪
normalnie w szoku jestem to juz juz juz juz zaczynamy rodzic 🤪
ja juz wszystko wyprasowalam dla malego, podlamalam sie jakoscia poscieli jestem sklonna zakupic nowa, ta po praniu jest jakas wygnieciona nie moglam jej doprasowac ma zagniecenia i wyglada jak po 3 dziecku 🤢
lece na ryneczek po warzywka i kwiatuszki dla mamy
do herbatki badz kawusi podsylam wam blok czekoladowy z orzechami i rodzynkami i herbatnikami:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello

przeczytałam o madzi i się popłakałam, a czemu to nie wiem 🙂 chyba ze juz się zaczęło, że już niebawem i ja bede najszczęśliwsza kobieta na swiecie 🙂
madziaa trzymaj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja dzisiaj miałam sen ze na rozdaniu oscarów byłam, w pięknej cytrynowej sukni i zielonych butach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia ja wczoraj ryczałam jak mówili w radiu o chłopcu który zadzwonił na policje jak sie do niego do domu włamali. Normalnie rozczula mnie wszystko. Beksa jestem teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...