Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

chyba dzisiaj się wybiorę i skompletuję kosmetyczkę do szpitala...widziałam takie fajne małe buteleczki z chemią różnego rodzaju w rossmanie. Szkoda na takie duże butelki i pasty miejsca w torbie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonka modelka hahaha zartujesz chyba sobie 🙂
musze pana mojego poprosic o fotki bo te wlasnej produkcji sa zalosne 🤢 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P3150015.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie emilka!!!
ale powiem Wam że ja największe wsparcie mam od teścia 🙃 🙃 🙃 bardzo się przejmuje moją wagą (kiedyś wam opowiadałam jak mnie do łez doprowadził), no i ostatnio jak przywieźliśmy do nich wózek, to mi powiedział, że z takim wózkiem to muszę dziennie z 15km przejść dziennie, żebym szybko do formy wróciła.
Nie skomentowałam, ale już czaję się na niego, żeby wbić mu coś i to nie w plecy, ale w sam środek czoła 😠 bo wkońcu dogadywanie się skońćzy, i to nawet wiem kiedy, bo czuje że dojebie coś pieknego jak zobaczy moją córcię, a wtedy nie popuszczę 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia haha, moj jak sie dowiedzial ze jestem w ciazy kazal mi jesc gotowane warzywa:laugh: sam walczy z nadwaga pan sowa sie znalazl:laugh:
moja znajoma zeskoczyla z rozmiaru 42 sprzed ciazy na rozmiar 36 po ciazy wiec dziewczyny nadzieja jest, ja najpierw bede chciala wrocic do wyjsciowki 62 kg a potem chce osiagnac jakies 56-58kg zobaczymy jak to bedzie sie ukladalo. w kazdym badz razie maz mnie pociesza ze nie musze tak bardzo sie starac o powrot do formy normy bo stwierdzil ze jak tak latwo ciaze znosze to moze odrazu corke ustrzeli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc i czolem ponownie 😉

... wrocilam i mam 30 stron do nadrobienie 🤪

trzymam kciuki za wszystkie badania i wizyty !

asienka ale z Ciebie Laska 😎
a brzuch to masz mniejszy od mojego 🤪

herba time ! bo snieg po kolana i zmarzlam jak cholera 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka mój gruby nie jest tylko tepy 🤪
ostatnio jak mój Michał się przy nim rozebrał to nazwał go tłustą świnią, a Michał gruby nie jest, dla mnie jest w sam raz męski 🙂
ale z parapetami sie nie dyskutuje i polew z niego mamy, tylko że Michał jest do takiego pierdolenia przyzwyczajony, a u mnie niebawem szklanka się przeleje i pójdzie cięta riposta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...