Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MadzikM ma rację. Teściowa na pewno pokocha dzidzię. Moja jak tylko zobaczyła Oliwkę dzwoni (co prawda do Pawła) kilka razy dziennie nawet i pyta o nią i o mnie. Wydaje mi się, że ona się troszkę boi kontaktu ze mną. Być może Twoja teściowa jest zazdrosna o syna, co jest w moim przypadku. To jej pierwszy syn który opuścił domowe gniazdo. Ja nigdy za teściową nie przepadałam, nawet wtedy kiedy jeszcze chodziliśmy. No ale cóż, Pawła kocham, a to jego mama, więc w pewnym sensie muszę ją zaakceptować, choć wolę z bardzooooooo daaaaleeekkaaaaa! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach te teściowe 😠
nie mam pojęcia o tych tacierzyńskich. to monia jest skarbnicą wiedzy w tych tematach.
ja tam czasem coś kojarzę ale na 100% to rzadko jestem pewna 🙂

co do chlebka to jeszcze jest jedno takie cóś fajnego z jajkiem.
w kromce wycina się dziurkę wielkości mniej wiećej zółtka.
taką kromkę z dziurką też na patelni lekko rumienimy ale naprawdę lekko i jak juz jest taka zarumieniona to w tą dziurkę wbijamy jajko. żółtko ma wylądować w tej dziurce a białko sie tak rozlewa po kromce i robimy takie sadzone w chlebku. oczywiście lekko solimy i można pieprzu dodać 😆
to mi bartek serwuje często na śniadanko - bardzo lubię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje, ze do dziecka nic nie bedzie miala i ze ja pokocha bo co takie malenstwo winne ... nawet jesli z jakichs tam powodow my sie nie dogadujemy to chcialabym zeby Mala miala dobry kontakt z babcia ... dla dobra Malej ...
szczescie w tym, ze jakis czas temu tesciowa wyprowadzila sie pod Wawe wiec tez mamy ja dosc daleko ... jak mieszkala w Wawie to codziennie chciala sie z Konradem widywac, dzwonila non stop i obarczala nas ciagle jakimis swoimi problemami/sprawami - teraz mam ja daleko wiec w powietrzu jakos luzniej sie zrobilo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wam powiem, ze odkąd moja teściowa, z którą jesteśmy na ty od pierwszego dnia, dowiedziała się o wnuczku to oszalała.
w ogóle t zajebista kobita, ale przede wszystkim zajebisty człowiek.
nie dość, ze normalna, nie wtrącająca sie w niczyje zycie (syn jedynak, którego upolowała stara baba - czyli ja), to jeszcze pomagająca nam na wszystkie mozliwe sposoby.
nawet ostatnio była ze mną w zastępstwie bartka w SR .
nic juz nie piusze o swojej teściówce bo nie chcę was wkurwiać 😉

Agatto, mój bartek w zastępstwie twojej teściowej śle ci życzenia urodzinowe i życzy tego zeby tak przyjemnie wyszło, jak weszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyle się tego nadziało, że nie wiem co pisać 🙂
Majeczka jest cudowna, jutro postaram się jakieś foto wkleic 🙂
Michał przechodzi samego siebie, bardzo mi pomaga i wspiera 🙂
ja miałam lekką załamkę w nocy dotyczącą karmienia, cycki stwardły, bolały, ale odciągnęłam, końcowo dałam z butelki, ale potem wszystko wróciło do normy, teraz nam karmienie zaczyna wychodzić i przede wszystkim ona zaczyna łapać o co chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepsze są jaja z wózkiem bo dalej nie mamy gondoli 😞 i ciekawe kiedy ją mieć będziemy, i tak póki co nie wybieramy sięna spacer, no ale w święta wypadało by polansować isię po podwórku 🙂

a polecam ZZO 🙂 sprawa rewelacja, cały poród trwał 6 h z hakiem, licząc od regularnych 5 min skurczy 🙂 jedynie zaliczyłam spadek cisnienia i do tej pory czasem mnie głowa zaboli ale luzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...