Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiak85 to już 4 cm bóli za Tobą 🙂 jak bezboleśnie to tylko sie cieszyć 🙂 jedna dziewczyna chodziła prawie całą ciąze z rozwarciem, fakt musiała leżeć ale rodziła naturalnie i to całe 3 godz 🙂 choć pewnie nei ma reguły 🙂 nbo każda ciąża inna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta cieszę się, że mogłam pomóc 🙂
Ej dziewczyny a ja znowu mam fazę, że nie chcę dziecka, ogólnie wszystko na miękko przyjmuję, zero stresu tylko ten biedny bobik z takim bagażem mi się kojarzy ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Chyba powinnam się na głowę leczyć 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh to prawda - kasiak juz masz 4 cm do przodu 😉

chociaz i tak wszystkie niedlugo bedziemy tulic nasze Dzieciaczki ...
oby nasze porody byly lightowe ☺️
... a mi sie ostatnio snilo ktory Brzuszek rodzil nastepny, ale cholera nie pamietam 🤢

powolutku, tempem zolwim zwijam sie na miasto ...
do spisania wiec, do pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodam jeszcze na szybko zanim wyjde ...

Morfi wczoraj mialam tak samo ...
jednego dnia chce Dzidzie, innego juz nie chce ...
ponad to czasami boje sie, ze nie dam rady itp itd
moj mozg przerabia wszystkie warianty 😉
takze albo ...
po prostu tak bywa i jest to naturalne ...
albo ...
powinnysmy razem zapisac sie na jakas terapie 🤪 😉

dobra ide juz bye 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czasem gotowanie wody ma sens. na przyklad u mnie w miescie w Pl zawsze sa problemy z woda,czesto jest zakazona bakteria coli wiec taka wode lepiej zagotowac albo kapac w wodzie ze sklepu. Oczywiscie tu gdzie mieszkam nie takich problemow,wiec nie mam zamiaru gotowac wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie!

Agattka trzymam kciuki za wizyte teraz to juz troche z ulga wkoncu mamy juz 37 😉

Ja dzisiaj tez zlapalam dola doslownie pare min temu sprawdzilam sobie brzuch przed lustrem ponizej pepka 😞 tragedia jak by mi ktos nozem pociachal teraz to nie widac tak ale jak brzuch opadnie to bedzie katastrofa niby sie nie przejmowalam do poki sie nie pojawily ale teraz mnie trafilo. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fakt, jak może być skażona to lepiej zagotować ale jeśli nie ma zagrożenia to po jaka...

iskierka dzięki i gratulacje z powodu spodni 🙂 zaczęłam nabierać wody przed porodem więc wkońcu mój brzusio prezentuje sie jako tako na swoje 9 miesięcy 🙂 no w każdym razie z obrączką pożegnałam sie w zeszłym tyg i mam nadzieje że nie na długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka nie martw sie 🙂 z czasem zbieleją 🙂 ja rozstępy mam tylko na udach więc z krótkimi sukieneckami i spodenkami będe sie musiała w te lato pożegnać. a poza tym

czymże są rozstępy przy takim szczęściu 🙂 jakim jest malutka kruszynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nalwos wiem dlatego juz bym chciala ja przy sobie bo ta koncowka to jest okropna moj maz do mnie mowi mam nadzieje ze jak urodzisz to bedziesz taka jak wczesniej 😁 ja wiem ze czasem jestem nie do wytrzymania no ale nie moja wina ....chyba 😁
A te rozstepy to jakas zmora kurde moja mama ani ciotki zadnych rozstrepow nie maja a teraz to nie wiem co sie dzieje a w dupie z tym tak mialo byc. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...