Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
z jednej strony wiecie jakie potrafią być babki/matki/teściowe- myślą, że skoro nas wychowały to wiedzą wszystko najlepiej i zawsze maja rację, z drugiej to nie powód żeby krytykować nasze postępowanie, opiekę nad dzieckiem, w końcu istnieje coś takiego jak instynkt macierzyński. KAŻDA MATKA WIE CO JEST NAJLEPSZE DLA JEJ DZIECKA I NIKT NIE MA PRAWA KRYTYKOWAĆ SPOSOBÓW JAKIMI JE WYCHOWUJE. jedyne co powinna to wspomóc radą jeśli jest taka potrzeba i to w subtelny sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja myślę, że najlepiej puścić to wszystko kantem koło dupy, pokazać, że spływa po nas to co mówi tz. olewka, tzn pokazać, że jej słowa nie robią na nas wrażenia, wtedy się wkurwi, że nikt jej nie słucha, a my będziemy mieć satysfakcję, że jej dokopaliśmy 🙂 tylko potrzeba cierpliwości i opanowania (co może być trudne) 🙂
myślę, że to zabolałoby bardziej niż otwarta wojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchaj stary, wczoraj, gdy akurat nie było mojej ślubnej, bzykam
sobie elegancko lalę, którą poderwałem na ulicy, i nagle wchodzi moja
teściowa!
- I co? I co?
- I, słuchaj, bardzo pozytywnie mnie kobita zaskoczyła. Bardzo pozytywnie.
- Co zrobiła? No co?
- A, no kulturalnie wzięła i zeszła.
- Na dwór?
- Nie, na zawał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa, masz rację, ze najlepiej byłoby puścić kantem koło dupy, ale żeby to takie proste było.
we mnie łatwo jest wzbudzic poczucie winy i stale z tym walczę - taki nalot z dzieciństwa i ona dobrze o tym wie bo wiele godzin przegadałayśmy na rózne górnolotne tematy.
napisałaś, ze one uzurpują sobie prawo do moralizowania i pouczania bo nas wychowały.
z niz jest inaczej, ona właśnie leczy kompleksy bo ma sobie wiele do zarzucenia jako matka dla bartka - tak podejrzewam, a nawet chyba wiem to na pewno.
stąd te zapędy.
ale nie to mnie najbardziej zabolało.
najbardziej wkurzyła mnie jej bezpośredniośc granicząca z bezczelnością w obliczu głośnego wymagania od wszystkich dookoła własnej wolności słowa i czynu i nie ingerowania w jej sprawy - ogólnie mówiąc.
ach, dobra bo to nie ma co klawiatury marnować i paznokci.

zakładkaron kąpielowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero teraz zagladam na chwile bo juz od kilku godzin walcze z Maluchem ...
oczywiscie na raczkach najlepiej a w lozeczku to w ogole do dupy ...
wieczory z Mala sa ostatnio "urocze" 🤢 🤢 🤢 🤢
mam nadzieje, ze w nocy pospi ...

Ania73 najbardziej przykre jest gdy najblizsze osoby zawodza i rozczarowuja ...
trzymaj sie i nie daj sie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przezyłam dzisiaj pierwszy bol brzuszka niuni, po kapieli jedzonko a po 15 minutach prawie godzina nieprzerwanego placzu nawet raczki moje nie pomagaly dopiero teraz probuje zasnac...
a za rade o masci nie ma co dziekowac po to jest to forum zeby radzic mi to poradzila tez kolezanka i jak cos wyskakuje małej to odrazu clotrimazolum idzie w ruch wylecze odstawiam i jest dobrze
spadam spac bo padam na ryjek dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na wesoło głównie w klimacie teściowej 🙂

Mistrz Polski w skokach spadochronowych wspomina swój "pierwszy
raz":
- Wyskoczyłem z samolotu i poczułem się jak ptak...
- Taki wolny ? - przerywa jeden ze słuchaczy.
- Nie po prostu leciałem i srałem...



Do domu wpada uradowany mąż.
Mówi do żony:
- Kochanie wygrałem w totka.
Żona siedzi cicho i nagle mówi:
- Mamusia nie żyje.
Na to mąż krzyczy z radości:
- Ja pierdole kumulacja.



-Moja teściowa jest taka brzydka, że chciała wystartować w amatorskim konkursie "Kto jest Najbrzydszy".
-I co?
-Prowadzący powiedział, że profesjonalistów nie przyjmują.


Co robi teściowa na plaży???
Przyzwyczaja sie do piachu.



Facet naprawiając elektrykę w domu zwraca się do teściowej:
- Mamusia potrzyma przez chwilę ten drut.
- Już trzymam.
- Czuje Mamusia coś?
- Nie...
- Aha. To znaczy, że faza będzie w tym drugim.


DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny za pocieszenie, że sama z wyjcem nie jestem 😘
Agatta i też czasem marzę o powrocie do "starych, dobrych czasów" sprzed ☺️ ☺️ ☺️

Anka przytulam, bo nic więcej zrobić nie mogę...wiem, że sobie poradzisz!

Madziaa dobre 😁 🤪

Lilijka przedziałkowa - bomba 🤪

dobranoc mówię, chociaż jeszcze seriala oglądamy z młodą - tzn ona śpi na kanapie, budzi się na cyca, pojęczy, postęka, powrzeszczy i znowu lula...nie takie złe to dziecko, gdyby jeszcze tylko nocki przysypiało, to może takie zostać 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do anty.to ja bede brac tabsy jednoskladnikowe dla karmiacych piersia.Juz bralam je wczesniej i sa ok,nie tylam,nie puchlam,po prostu nie mialam,zadnych skutkow ub.

a co do spirali to jest sprzeczna z moimi pogladami, bo jesli dojdzie do zaplodnienia to nie dopuszcza do zagniezdzenia sie komorki w macicy czyli dziala jak srodek wczesnoporonny,a ja tego nie uznaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lilianka - jaki przedziałek elegancki. jeszcze trochę i kitki będą.
lecę i sram, hahahaha no i ta Bogurodzica - umarłam
też trochę walczyliśmy z kumulacją pierdów ale masażyk, jak zwykle niezawodny i cyc na pociechę spowodowały po 2 godzinach 3 mega akustyczne kupska i spokój został osiągnięty.
do tego była ciepła kąpiel i sądząc po minie chyba sie podobało.
gęba wysmarowana krochmalem i tak przygotowany do snu zamknął w końcu oczęta mój charczący pulpet.
ja też się dobranockuję i znów spimy sami bo tatko został wygnany spać do sąsiadki ze wzgledu na początki choroby.
pstryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - dasz radę, myślę że się dogadacie w przyszłości. skoro miałyście dobre układy wcześniej to i w tej nowej sytuacji tak będzie, tylko potrzeba troszkę czasu na oswojenie nowości. Postawisz wyraźne granice i powinno być lepiej. Tak myślę. głowa do góry 😠

Moja teściowa (niestety) nie żyje (znam ją tylko z pozytywnych opowieści) i uwierzcie mi - teść przejął jej funkcje - jast taki jak piszecie o swoich teściowych 😠 😠
też już mnie to często doprowadza do wnerwu!

😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja mala po kapieli poszla pieknie spac wiec korzystam 😁
ale teraz spadam pod prysznic

aaa my z malzem jak juz 9 lat jestesmy razem to przez rok moze stosowalisy anty. 😁 i jakos bylo 😁
ale teraz juz nie widzi mi sie 3 dzidzius,wiec bedziemy przeciwdzialac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...