Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no szceście tylko takie że ona przez te dni zjadła tylko 2 słoiczki bo dawałam jej po parę łyżeczek
co do TT mi też smierdzi i wydaje mi sie że Majce dlatego tabutelka nie podchodzi
uczymy się pić z Aventu trójprzepływowego, memla memla może z dwa tygodnie jeszzcze i coś pociągnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ciotki były, poszły, dziecko sie nakrzyczało. viburcol w dupkę zapodany bo się nocka zapowiadała maskarycznie. podziałał na kupala i mały stolec wyszedł. dziecko sie uspokoiło i zasnęło ale brzuszek pobolewa bo widzę, jak nózki podkurcza i brzuszek macałam - twardy 😞
tylko wyglądać momentu aż bidulka mocniej sciśnie i się obudzi z rykiem.
pewnie o 2-ej, jak co noc od 3 -ech dni.
😮 🤢
Julka, ja kupiłam zwykłą melisę w torebkach w aptece i 1 torebkę zalewałam 2/3 szklanki wody i parzyłam kilkanaście minut, potem do strzykawki i do buzi bo butelką nie wchodziło w grę.
rano, a potem sie dziwiłam, ze on tak słodko śpi, ze to aż niemozliwe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm no ja tez staram sie nie podawac samej marchewki tylko jakas zupka jarzynowa a oprocz tego na deser zjada jablko i w ciagu dnia pije soki albo jablkowy albo winogronowy z koperkiem i rumiankiem czy jakos tak 🙂 jak narazie nie ma zle kupki sa twarde ale nie ma z nimi problemu bo nawet nie wiem kiedy ida tylko nagle znajduje je w pampersie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to normalna butelka ( kształtem) tylko ma gumkę na zakrętce a do niej przymocowany taki lejek z rurką . W zestawie jest czyścik do rurki a reszte szoruję i sterylizuje. Podgrzewam normalnie w podgrzewaczu - co prawda korzystam żadko bo robie na świeżo z wody o temp. do podania.
A jeszcze polecam z nestle kaszki np ja daje bananową ( łyżeczką) i zauwazyłam ze niej kupsztal lekki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny - takie krzyki to ja mam codziennie od tygodnia od tego szczepienia - dziecko mi się zepsuło 😞 i przestawiło dzień z nocą.
teraz brzuch go boli w nocy a w dzień tylko pobolewa, a tak było odwrotnie.
klapek, mam dla Hanki kłapouchego 🙂
a, no i chętnie obgadałabym z tobą, najlepiej w realu, temat zwolnienia, które masz zamiar przedłozyc pracodawcy po urlopie macierzyńskim.
ja mialam zamiar iść najpierw na zwykły mój urlop a potem na wychowawczy ile sie da a le moja firma tak mnie wkurwia ostatnio, ze chyba zmienie zdanie i też zwolnienie zapodam fuck
!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany ale się Aronek wycierpial juz w tym swoim zyciu.Ale ja ci mówie Ania że on ci to kiedyś wynagrodzi.

Hania ma optrzebe bycia ze mna npon stop. A jak sie obudzi i mnie nie zobaczy to wpada w np godzinna histerię,

Rany ja to wogole nie zaawansowana jestem w tych slpiczkach, Moze jutro na szczepieniu sie wiecej czegos dowiem bo my to juz powinniśmy pomalu.

moja spacerówka mi sie nie podoba i chyba nabedziemy inna,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapi ja jak szukałam wózka to właśnie Twoja gondolka mi sie podobała a spacerówka nie, w naszym x landerze gondolka średnia a spaceróka sie okaże ja to i tak wychodze z założenia że spacerówką tylko zime przetrwamy a na wiosne zapodamy sobie parasolkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIM CIERPIACYM MALUSZKOM SLE WIRTUALNE BUZIACZKI!!!!!!!!!

FOTKI SA CUDASNE!
Ja nie jestem w temacie bo wprowadzam pokarmy dopiero za 3 mies 🙂
a Nelunia miala drugie szczepienie w srode to kochana szlochnela sobie a nastepnie przez lzy smiala sie do pielegniarki,ona jest Mega smieszka. Sofia zawsze smieszka byla ale Nell pobila ja 10000krotnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...