Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja gotuje warzywa na wywarze miesnym, nic mojej malej nie jest wiec nie zamierzam tego zmieniac, jak warzywa sa miękkie to je wyciagam i obskubuje miesa z gnata i jej to wszystko miksuje, dzisiaj podaje Pol zóltka ugotuje je i wrzuce do jarzynowej która wczoraj zrobilam
Asienka wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy duzo miłości i szczescia
A swieta nie wiem gdzie spedzimy, wszystko zalezy od tego czy maz nie będzie miał akurat służby, jeżeli trafi się mu w wigilie to się normalnie zarycze
Agatta akcja na blacie a potem tam jedzenie szykujecie bleeeeeeee He He He 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli o sexie to my podobnie jak Agatta wykorzystalismy stol kuchenny i dupsko bolalo jak jasny gwint ale nie powiem oplacalo sie :P

A co do glutenu to podejrzewalam ze kazda z was bedzie miala jakies inne wytyczne od swoich lekarzy, czyli jak zwykle wszystko z wyczuciem podawac 🙂

A bogusia ja oczko rumiankiem przemywalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fryzury dla mojego kwadratowego ryjka. Ale nic mi sie nie podoba. Chciałabym na krótko ale tak nie całkiem żebym pół dnia nie spędzała na układaniu włosów bo tego strasznie nie lubie. Musze obciąć te kłaczyska bo wszedzie sie pałętają. Jakby były krótkie to tak by ich widać wszedzie nie było. I marzy mi się platynowy blond ale nie wiem czy to dobry pomysł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i po spacerku 🙂
bogusia jak juz pisaly dziewczyny my z ropa tak wlasnie sie uporalismy przemywajac woda przegotowana od zew do wew tylko my mielismy zapchany kanalik wiec dodatkowo uciskalam szczegolnie w kaciku oka.
wlasnie w ubrankach mlodego dojrzalam 2 grzechotki jakie dostal jak byl malusi nowki w opakowaniu no i jedna mlodemu zapodalam jaka ma frajde z nowej zabawki 😜
fryz hmmmm ja mialam zapuszcac minely 2 miesiace i juz mysle o scince tradycyjnie na boba 🙂 w przyszlym tygodniu musze isc 😎
wyczailam wreszcie sobie kurtke na zime teraz wyszperalam czapke szalik na allegro najwiekszy problem mam z kozakami chce proste oficerki a wszystkie mi na lydce lataja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez od dluzszego czasu wierna jestem bobowi jesli chodzi o fryzure.
No i tez musze udac sie do fryzjera, chociaz powiem wam ze wypadanie wlosow sie troche uspokoilo.
Nie wiem cy to hormony juz sie ustabilizowaly czy jest to zasluga szamponu przeciw wypadaniu wlosow ale jestem szczesliwa ze nie widze tylu swoich wlosow na podlodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek wstał po 1,5 godzinnej drzemce na brzuszku. jestem w szoku. Chyba to zasługa tego ze właśnie na brzuszku bo na pleckach to pół godziny tylko spi.
Oczko przemyte. Nawet nie protestował i sie uśmiechał. czyli ulge mu to przyniosło. kurcze może coś mu do oczka na spacerze wpadło bo wieczorem tak je pocierał a ja myślałam ze to ze zmęczenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...