Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab napisał:
To można tą wątróbkę czy nie bo mi każą jeść by nie mieć anemii.


NIE, WĄTRÓBKI NIE MOŻNA W CIĄŻY!!!!! GDYŻ WIT A SZKODZI MALUSZKOM

A ŻELAZO ZNAJDZIESZ W INNYCH POKARMACH CHOCIAŻBY W BROKUŁACH, JARMUŻU, CZY BURACZKACH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o serach pleśniowych to też słyszałam i ubolewam nad tym bo je uwielbiam...słyszałam też że niby nie można jeść owoców egzotycznych bo dziecko może mieć alergie ale to są chyba jakieś bzdury bo ja pije sok z pomarańczy świeżo wyciskany bo uwielbiam a lekarz powiedział że to jest dobre skupisko witamin i polecił mi jeszcze kiwi do tego bo jest bombą witaminową...biedny jest ten mój lekarz bo ja do niego to przychodzę z listą i czytam każde pytanie 🙂 bo często zapominam o wszystkim co chciałam zapytać

A tak w ogóle to macie problem z pamięcią?? Bo mi się ostatnio zdarza że o wielu rzeczach zapominam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii napisał:
wiecie jeszcze o jakiś zakazanych potrawach w ciąży?

Albo takich co koniecznie trzeba jeść?


KONIECZNIE RYBY, ALE TE OCEANICZNE
ALE ŻADNYCH WĘDZONYCH ZE WZGL NA LISTERIOZĘ
BEZ JAJ!!!-SUROWYCH OCZYWIŚCIE
WARZYWA -GOTOWANE, A PRZYNAJMNIEJ BLANSZOWANE, UNIKAĆ SZPINAKU
OWOCKI, NAJLEPIEJ KRAJOWE, ANANASY I TE Z JEGO KLASY MAJĄ PODEJRZANĄ REPUTACJĘ
KASZE, NABIAŁ, SEN I DUUUŻO MIŁOŚCI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie gotuje buraczki i takie wcinam 🙂 przynajmniej przypomina mi się dzieciństwo jak babcia gotowała buraczki i mi dawała 🙂 albo jak robiłam z Nią pierogi i pozwalała mi piec placki na piecu 🙂 tęsknie za takimi chwilami gdy mogłam się babci zwierzyć, powygłupiać z nią 🙂 Zawsze mi powtarzała że dziadkowie są od rozpieszczania a rodzice od wychowywania i może dlatego tak uwielbiałam do niej jeździć...


Ale mnie wzięło na zwierzenia, muszę się opanować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Mąż wypożyczył mi film Marley i ja na poprawę humoru bo to niby komedia a ja ryczałam jak bóbr na końcu aż musiałam wyjść z pokoju by się uspokoić. Przez wszytko płaczę nawet czasem sama nie wiem przez co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii napisał:
joll - tak miłość najważniejsza 🙂 Nie ta fizyczna, a emocjonalna ! A niestety faceci niekiedy nie rozumieją nas kobietek ciężarnych...


moim zdaniem nie należy tego oddzielać,
Miłość to przede wszystkim troska i dbałość o dobro/ z jednoczesnym szczędzeniem przykrości)w stronę obiektu miłości

tak jak matka i dziecko potrzebują bliskości ...fizycznego kontaktu -dotyku, tak i PARTnerzy -zespolenia, ale troska zawsze na pierwszym miejscu
panowie po prostu nie mają tak dobrej intuicji jak my, ale z każdym zbliżeniem chcą nieść dobro, nie tylko sobie,
wystarczy delikatnie wytłumaczyć ten stan...te stany, nastroje, potrzeby, że to dla nas głównie...
oczekiwanie? na najsłodszy OWOC miłości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam fajnie dziewczyny w takich miastach mieszkać,ja mieszkam w dziurze którą chcą zamienić na większa dziurę, ale myślimy o wyprowadzce do Poznania bo tam studiowaliśmy i zakochaliśmy się w tym mieście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Lubinie 😞 a pochodzę z wioski oddalonej o 40km od Lubina i jak miałam jechać do miasta to całą noc nie spałam żeby mama o mnie nie zapomniała 🙂 a teraz chcę stąd uciec jak najdalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii napisał:
fakt Kraków jest przepiękny, wczoraj miałam okazję być na rynku 🙂 A wy z jakim miast jesteście? Szkoda, że nie mamy jak się wszystkie spotkać.


jak już pisałam ...krakowianka jedna, ale życie nosiło...podkowa, grodzisk, żyrardów, ożarów, miasteczko pod mediolanem, warszawa, i obecnie...grodzisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...