Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agula wiem co czujesz ja 3 września miałam wywoływany poród w 23 tygodniu ciąży jeśli jest ci strasznie źle napisz na gg to porozmawiamy mój nr 7144212 nasze Aniołki są już szczęśliwe w niebie przynajmniej nie muszą cierpieć tu na ziemi trzymaj się gosia mama aniołka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też lepsze, ale hormony dalej czasem dają o sobie poznać 😉 np. gdy bez powodu złoszczę się na mojego faceta :P

Gosia - też jest mi przykro z tego powodu, wiem coś o tym bo w ten sam sposób moja mama straciła kiedyś córeczkę, a ja siostrzyczkę... Marysię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny musze sie wam pochwalić właśnie mija równiutko miesiąc od momentu wypalenia ostatniego papierosa przeze mnie:laugh: i dokładnie miesiąc jak dowiedziałam sie że mam w sobie fasolike :laugh: 🙃

Widze że grono nam sie powiększa 🙂
Jest ktoś z 3miasta???




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zyzia - i tak trzymać !!! Papierosy to śmiertelny wróg !

A propo tych upławów to jeśli towarzyszy Ci świąd, lub żółtawe upławy to musisz to zgłosić przy najbliższej wizycie, bo ja niestety mam zapalenie pochwy i zażywam leki. Upławów nie myl oczywiście z resztą luteiny która pozostawia ślad - bo też ją zażywam, a ona ma inną barwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie przejmuj się jak wraca za parę dni to nic się nie stanie. To nie szkodzi dziecku, chyba że byś nie leczyła kilka miesięcy aż do porodu.

Mi z cytologi wyszło, że mam zapalenie i z badania ogólnego Pani tak stwierdziła. A poza tym moje upławy były jasnożółte, towarzyszył im świąd i czasem dziwny zapach.

W ciąży to bardzo częsta przypadłość. Więc nie ma co się martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agula0183 napisał:
Witam,

Dość długo mnie tu nie było, po prostu juz się do Was nie zaliczam 😞

Niestety stało się najgorsze, ciąża sie nie utrzymała, wszystko poleciało 😞 😞 😞

Lekarz powiedział, że wady płodu były duże i że często w takich przypadkach dochodzi do poronień.

Ale całym sercem jestem z każdą z Was i życzę Wam szczęśliwego rozwiązania i zdrowych dzieciaczków.

Będe tu zagladać do Was, Brzusie!

Trzymajcie się!


Agulko! Przytulam Cię Anielska Mamusiu, mam nadzieję, że radość wkrótce ukoi ból po tej stracie, a tymczasem niech nadzieja pozwoli po prosu żyć...

Jesteśmy z Tobą!
Niczym Jesteśmy więcej
niczym mniej, jak tylko Nadzieją,
która z Wiarą w górę zapuszcza korzenie...w imię Miłości

Dziewczyny Nadziejne!
Smutny ten dzień dla mnie, nie stała się żadna tragedia, no nie. Poszłam na pierwszą wizytę, pierwsze usg. Bez paniki, spokojna. Zmęczony starszy człowiek, zmęczonym beznamiętnym głosem oznajmił:- "marnie to widzę, nie wygląda mi to na 9 tygodni(" i otrzymałam skierowanie do szpitala z luźnym przyPuszczeniem pana doktora, że mogę nie zostać przyjęta. Poprosiłam więc o wypisanie recepty na leki. Skasował 100zeta za kwadrans świętego czasu, w tym 15sek USG, które sam nazwał zabytkiem, a wypisania recepty...odmówił, proponując kolejną wizytę w przypadku powrotu do domu.
Pojechałam do szpitala ...po receptę...krwawiąc
...najbardziej wielką pompą zwaną sercem
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joll - no i jak teraz jest?

Nie martw się mój dzidziuś jest mniejszy aż o trzy tyg !!!! Tzn. przez to że miałam nieregularną miesiączkę i mam się sugerować nie datą ostatniej a wielkością dzidziusia z usg. Tak to była bym już w 15 tc! Powiedz mi co z tą wizytą w szpitalu? Co Ci więcej powiedzieli? Może zmień lekarza! Lepsze są raczej kobiety takie w wieku 30/40 lat.
Ja też na pierwszej wizycie trafiłam do starej babki, tak niemiłej dla mnie, że się popłakałam i czym prędzej odrazu poszukałam innej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...