Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam kobitki

joll
- bardzo się martwię o Ciebie i twojego dzidziusia. Moja siostra dwa razy w obydwu ciążach krwawiła w pierwszych tygodniach, ale leżała kilka dni w szpitalu, aż krwawienie ustąpi. Zażywała to co ty plus jeszcze zastrzyki na podtrzymanie. Dzięki temu, że wypoczywała i pojechała na izbę przyjęć, ma teraz dwójkę zdrowych i rozbrykanych dzieci ! Dobrze Ci radzę, jeśli krwawienie nie ustąpiło i masz w dodatku bóle jedź natychmiast ! I nie stój w kolejce masz uprzywilejowanie ! Trzymam kciuki! Naprawdę warto się poświęcić dla dobra dzidziusia.

klapoucha
- które to już badanie? Nie martw się ! Masz dziś przezierność robioną?


Ja dziś kiepsko spałam, obudziłam się o 5 i nic nie zasnęłam... a w nocy to chyba z 6 razy. I tak mnie krzyże pobolewają a was? Może to przez rozszerzanie się miednicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam żyłki na brzuchu, ale widać głównie po prysznicu.
Małe syfy na bużi też obecne.

Dzisiaj badanie z przeziernością.o 12. Strasznie jestem ciekawa czy Fasola rośnie czy wszystko ok i co będzie robiła.

Wczorajsza noc koszmar. Nie mogłam się położyć bo brzuch jak balon. O 1:30 rzyganko i dopiero po 2 zasnęłam.Masakra.

Zbieram się do śniadania ale nie wiem co z tego wyjdzie. Oby nie wychodziło za szybko.
Taki mam humorek dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi sie skóra poprawiła - i to bardzo. Jeszcze nie miałam tak ładnej 🙂 Czytałam ostatnio artykuł o skórze w ciąży i napisali, żeby samemu nie używać żadnych preparatów bo mogą zaszkodzić dziecku - ja odstawiłam już wszystko co się dało. Kupiłam sobie kremy dla kobiet w ciąży i tylko tego używam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny znalazłam tą ankietę

tylko tam trzeba podać kod od przyjaciółki, który podawała dziewczyna na forum o cholercia nie pamiętam go...

oto link do ankiety:

http://www.pamperspremium.pl/zamow_probke.php

a kod trzeba znaleźć na jakimśforum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii napisał:
Dziewczyny a właśnie macie jakiś specjalny krem do twarzy dla kobiet w ciąży ? Bo ja przyznam, że już kilka tygodni nic nie stosuję, z lęku żeby dzidzi nie zaszkodziło...

Perfekt mama - krem na dzień i na noc. Ładnie pachnie i relaksuje 🙂 ok. 20zł opakowanie. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...