Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kirrke ja miałąm jeszcze kiedys takie duże czerwone popękane plamki muchomorki w zgięciach łokci i pod pachami. Też mnie okropnie swędziały. Pojawiały się co jakiś czas. Na koniec się okazało że jestem "uczulona" na jedną bluzkę. Być może farba jaką ją barwiono była dla mnie toksyczna.
ilonab ja mam od kilku lat takie pęcherzyki z płynem jak opisujesz. Nie wiem czym są spowodowane. Wyskakują mi zawsze na rękach co jakiś czas. Czasami więcej a czasami mniej. Jest to ciągle dla mnie zagadką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi te na plecach akurat tylko teraz w ciąży wyskoczyły.

Bogusia a kiedyś na dłoniach też mi wyskakiwały ale takie maleńkie i to zawsze między palcami i okazało się że to potówki 🙂 teraz zawsze rączki kremku kremku i już nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przytyłam z 49 na 51 według mojej domowej wagi, a u siostry to z 46 na 48 :P

Do dziś nie wiem, która waga jest prawdziwa - pewnie jakaś pośrednia, ale sugeruję się to z mojej domowej wagi.

W każdym razie wreszcie przytyłam te dwa kilo, bo już się martwiłam, że nic nie tyję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narobiłyście mi apetytu na jabłka i już wcinamy 😁 brzuch mnie czasami pobolewa ale bardziej tak jakbym miała dostać okres ale to normalne tak pani doktor mówiła że sie wszystko rozciąga wiec już teraz jak nie pobolewa to sie troszkę martwie czy wszystko ok
a też tak macie że zjecie duuuużo i po chwili znowu głodek się odzywa? ze mnie się śmieją że jak odkurzacz przechodzę przez kuchnie a dokładnie lodówke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest okropnie z tym jedzeniem bo jak zjem za dużo to zaraz mam wzdęcia a w nocy to jelita tak pracują że spać nie mogę 😞 często czuję pod palcami jak mi się wszystko w brzuchu przesuwa ☺️ kiedyś się przestraszyłam i nie wiedziałam co to Mąż dotkną i z 😲 wielkim szokiem stwierdził że to kupa ☺️ się przesuwa.Myślałam że padnę ze śmiechu jak widziałam jego wyraz twarzy i stwierdzenie 🙂 ale po raz kolejny miał racje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale i tak najgorsze są już dla mnie noce... nie mogę sobie znaleźć pozycji tak żeby mnie nie uciskało. gdzieś przeczytałam że nie wolno spać na prawym boku a ja jak na złość inaczej nie potrafię zasnąć więc mój mąż ma ze mną boskie noce bo kręce sie i marudzę i do tego nie daję mu spać w weekendy bo cały czas budzę sie ok 7-8 rano i nie ma mowy żebym spała dalej w południe jak najbardziej ale wtedy mam całe łóżko dla siebie i układam się tak jak mi wygodnie czyli na całą szerokość ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężarówka ja uwielbiam spać na brzuszku ale oczywiście ból piersi mi nie pozwalał 😞 ale znalazłam metodę i kładę się z jedną nogą zgiętą (prawą lub lewą) a pod miednicę wsuwam rękę i zasypiam jak niemowlę 🙂 A może pomoże Ci ta podusią rogalik chyba Ania ją kupiła i jest zadowolona.

A dlaczego nie wolno spać na prawym boku?? Muszę z Mężem zamienić się miejscami na łóżku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak zasypianie to kolejny problem. Nie umiem inaczej zasnąć jak na brzuchu a tu problem bo piersi strasznie bolą więc coraz cześciej męczę się przy zasypianiu jak i w nocy po przebudzeniu.

Też słyszałam że nie wskazane jest spanie na prawym boku. Chyba związane jest to z serduszkiem. tak gdzieś wyczytałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mojego dzisiaj przerzucałam w nocy pod ściane
podobno to uciska na jakąś tętnicę i to powoduje słaby dopływ krwi i maluszek sie męczy ale nie wiem czy to już od początku czy tak dopiero w którymś miesiącu
u nas kończy sie tak że ja zabieram cała pościel i tak sie nią otulam a moje biedactwo albo marznie w nocy albo potulnie drepta po kocyk
a jak u was z okazywaniem czułości? mi od kilku dni dopiero wróciły chęci do czego kolwiek hi hi hi wcześniej to jak ... góra lodowa nie patrz nie tykaj i tym bardziej nie zadawaj pytania DLACZEGO NIE... ;D ale mąż był wyrozumiały i cierpliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie
Czy kobiety w ciąży mogą jeść Activię?

Odpowiedź
Tak, o ile nie mają żadnych indywidualnych przeciwwskazań dotyczących spożywania produktów mlecznych (np. alergia na białko mleka).


http://209.85.135.132/search?q=cache:cQ2b_6L3d7wJ:www.activia.pl/index.php%3Fsite%3Dfaq+ci%C4%85%C5%BCa+activia&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl skopiowałam to ze strony activi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...