Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dotis ja przytyłam tylko jakieś 3 kg i to nie wiem czy na bank bo ważyłam się w ubraniu i na innej wadze niż ta co ma położna.

Agatta wszystkie jesteśmy atrakcyjne ale są te dni gdy nawet jak chcemy to i tak wyglądamy jak brzydkie kaczątka.Czasem tyle się stoi przy lustrze i nic nie pomaga a czasem róż tusz i już 🙂

http://nasza-klasa.pl/profile/26873983 a to dla tych Kobitek które jeszcze nie dołączyły do naszych znajomych na NK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zaproszenie przyjęte 🙂

Ja idę po zaświadczenie w 29.10 to też wskoczę sprawdzić czy na bank przytyłam 🙂 Bo jak na razie czuje się lekka jak motylek bo zjadłam jabłko i musiałam kibelek odwiedzić 🙂

Aggata to co Ty jadłaś?? 🙂 a może kamienie były w kieszeni 🙂 ale te wagi nas zwodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi tez juz wyslalam zaproszenie 🙂
klapoucha - szczerze wspolczuje!wiem cos o tym bo dawno temu tez tak mialam i chcieli mi ukrasc akumulator potem dopierali mi sie do zamka he a to tylko zwykle cinquecento :P no ale niestety...co do policjii to nawet nie szlam bo wlasnie wiem ze oni takim czyms sie nie zajmuja :/ maja to poprostu gdzies... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki :*
mamuski bylam ostatnio u ginekologa i oddalam jej wyniki badan z moczem mowila ze mam za duzo bakterii 😞 teraz musze jesc tabletki ZURAVIT mam nadzieje ze to nic groznego z tymi bakterami,pytalam gin ale wlasnie mowila ze w ciazy to norma ze sie podwyzsza ich liczba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi napisz do nich oni szyją bolerka a najlepiej wyślij zdjęcie sukni to Ci nawet dobiorą albo wyślą kilka zdjęć żebyś sama wybrała.Pracowałam tam...szyją też suknie ślubne więc wprawę mają 🙂

http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=785051213
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spadam dziewczynki ide polezecz do gory brzuchem, oczy zmeczone od komputera buziaczki mamuski do jutra, chociaz nie wiem czy zajrze bo jutro ide do szkoły odebrac dyplom z rak rektora za uzyskanie z licencjatu oceny bardzo dobrej z wyróznieniem, moze dadza jakas koperte :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...