Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
http://www.sun-flower.blog.pl/
Ktoś pytał o moje odczucia z Jacksona.
Nichce mi sie drugi raz pisać 🙂

My wczoraj znowu seans wieczorny kopniakowy 🙂

A dzisiaj cała naszą 6 muszę przeprowadzić do teściowej.Bo wyjechała do stanów a domu trzeba pilnować.

Niechce mi się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja na 12 mam wizyte u ginekolozki wiec zaraz wychodze z domu 🙂 napewno zrobia mi ten nieszczesny odczyn coombsa i moze beda tak laskawi na usg... :P

tutaj w norwegii kazdy tata ma obowiazek wziasc gdy urodzi sie dzidzius 2 tyg platnego urlopu "macierzynskiego" 🙂 a pracujace mamy dostaja rok albo dwa zalezy od pracodawcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej panny

u mnie szaleństwo brzuchowe od rana gibie się i figluję, ale ja czekam na takiego prawdziwego kopniaka, podobno jeszcze dwa tygodnie. Położna mi powiedziała, że to jest bardzo wazna data, bo jak poczujemy kopniaka to znaczy że już połowa za nami, czekam, czekam

plucha za oknem, ale jeszcze piatek, trochę poniedziałku i LABA

wczoraj "tescióweczka" dzwoniła do synusia pytała o mnie, po niedzielnym obiedzie nie mam ochoty ich widywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podaję Wam link do wczoraj powstałego forum, które zrobił mój Bartek 😉
Szukał w necie forum dla tatusiów nie mógł nic dla siebie znaleźć.
Nie wiem czy to wypali, a mogłoby 😉
Przyszli tatusiowie mogliby w męskim gronie podyskutować o tym, jak oni "chodzą" w ciąży.
Może podrzućcie to swoim facetom, a się skuszą i coś nagryzmolą i forum się rozbuja.
Narazie oczywiście jest nieco skromne i ma 1 użytkownika 🙂 ale jakoś trzeba zacząć.
Oto link:
http://www.tata.y0.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam 🙂

Moja dzidzia jeszcze bardzo nieśmiała,wieczorem czułam jak się porusza ale kopniaków takich mocnych nieczuje.Wiem że przyjda na czas aż któregoś dnia zmęczą.Moja Julka zawsze kopała najmocniej kiedy szłam spać i powiem wam że dzisiaj jest najbardziej pobudzona kiedy już ma iść spać.

Forum dla tatusiów to dobry pomysł,tylko żeby oni o samochodach nie zaczeli mówić:laugh: O fotelikach to co innego:laugh:

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...