Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
po tym lekarzu zjadlam zupke pieczarkowa i poszlam spac na dwie godzinki 🙂
zapomnialam dodac do mojej relacji z wizyty u lekarza ze przesuneli moj termin na 15 kwietnia
co do dotykania to mam taka jedna mloda Litwinke u mnie w szkole co na kazdej lekcji mnie napastuje "a jak tam, a co tam, a jak sie czujesz a kiedy lekarz" i zawsze chce macac po brzuchu... a zajecia mam w kazdy poniedzialek i srode wiec nie wiem co przez dwa dni moze sie zmienic, ostatnio jej unikalam i za kazdym razem udawalam ze jestem wielce zajeta z rozmowa z kolega z Kuby... przynajmniej mnie nie meczyla :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazłam, przeczytałam 😁 cieszę się, że z dzidzią ok 🙂 szkoda, że jeszcze nie znasz płci ale co się odwlecze, jak to mówią... 🙂 ja mam wizytę dopiero 26 listopada i to będzie szczegółowe USG, może się dowiem w końcu, co tam mam 🙂 i niestety będzie to też moje ostatnie USG w tym durnym kraju, no chyba, żeby coś się złego działo, ale tego nie biorę w ogóle pod uwagę. żeby chociaż w 38 tygodniu zrobili, żeby zobaczyć czy się dobrze ułożyło...pomarzyć, dobra rzecz...

i znowu walnęłam wypracowanie. co ja sie taka gaduła zrobiłam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tutaj w norwegii tez przysluguje tylko jedno badz dwa usg wiecej jesli bedzie cos nie tak, ale ja jedno mialam w polsce a to dzisiaj prywatnie wiec nie wykorzystalam jeszcze mojego "limitu" 🙂

w mojej szkole wogole sa dziwni niektorzy ludzie :P mam Rosjanke ktorej podstawowe pytania to: "Twojej mamy maz to Norweg czy utland? aaa polak... eee... a Twoj narzeczony to norweg czy utland? tez polak... eee... JA MAM NORWEGA" wiec widac ze dla Iriny to jakis wyznacznik "fajnosci" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja 😉
Nie zasłuchałam się tylko tyle walczyłam z netem - jakiś zastój ! 😠
Witamy nową mamuśkę Yesim 🙂
ilonab, aparat nazywa się Baby Sound B i tu masz link do strony:

http://www.volos.com.pl/index.php?detektory-tetna-plodu,35

druga pozycja.
wchodzisz, zamawiasz i za 3 dni powinno dojść.
Pewnie wszystkie poszłyście już spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kobiety,
widze ze poruszylyscie temat dotyku brzuszka przez obce osoby,
mnie ostatnio w szkolce kolezanka zaczela masowac i zaczela sie smiac a zeby mialo krecone wloski, srednio mnie to zdenerwowalo bo to akurat dobra kolezanka ale jesli brzuszek zrobi sie wiekszy i dotyki zaczna sie nasilac to sie wkurze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Zjadłam na noc rosołek i nie wiem czy to jego wina czy brzusio rośnie ale bolały mnie boki bardzo 😞 więc o 23 miałam pobudkę.Nie brałam tabletek bo twierdze że samo zaczęło to samo przejdzie 🙂

Wczoraj pisała do mnie koleżanka jest w 20 tyg. 🙂 i maluszek ma już 18 cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj sobie nasmazylam domowych frytek i jak juz sie obzarlam to myslalam ze wybuchne!!! na co moj maz powiedzial jak przechodzil - przesun sie grubasie a tata stewirzdil ze na swieta BN to ja bede gruba dynia, nie ma to jak chlopy ale najwazniejsze ze domownicy widza brzuch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...