Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A u mnie krecha zaczyna być widoczna sama nie zwróciłam na nią uwagi bo nie wiedziałam czy to takie ważne ale Jacek mi powiedział że mi włosy na brzuchu zrobiły się czarne i zaglądam a to ta kreska a nie włosy a pępek jaki był taki jest 🙂

A znacie ten zabobon że jak pępek wystaje to na chłopca a jak wklęsły to dziewuszka.

To mnie pocieszacie że macie te kulki 🙂 ja bólów nie mam ani plamień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj jestem głodna...cały czas bym coś jadła

Kto w domu ten niech właczy tvn style. Jest o super niani z anglii jadą do rodzinki która ma 30 chłopaków 😮 z adopcji i mają ADHD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w szpitalu wyczulam taką twardą gulkę na brzuchu i powiedziałam o tym lekarzowi, on mnie wział na badanie bo mu tak męczyłam bułę, ale zapytał czy nie wyczuwam żadnych nieprawidłowości oprócz gulki 🙂 ja mówię, że nie, a on mi, że ta twarda gulka to trzon macicy i on będzie coraz wyżej w miarę jak macica będzie rosnąć.
A co do pępka to położna mówiła mi, że zaczyna go wypychać, jak macica jest na jego wysokości. ja póki co mam macicę na 1 palec pod pępkiem i powoli zaczyna mi się robić płytszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha ja tez się zastanawiałam o odkupieniu fotelika a potem poczytałam że nie jest to dobry pomysł bo dzieci zostawiają w nim swoje odbicie plecków i inne dzieci mogą dostać garba albo krzywicy...także zmuszeni jesteśmy na cały zestaw.

Za dużo gazet czytam a tam to mi się czasem wydaję że producenci płacą za takie artykuły by tylko nowe kupować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...