Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iskierko gratuluję pipeczki 🙂
dobrze, że będzie miała starszego brata to będzie jej bronił 🙂
najważniejsze, że zdrowa 🙂

Ilona no widzisz, ja tak pierdoła jestem, że życzeń nie złożyłam nawet. teraz się poprawiam: dużo zdrówka, zdrowej dzidzi, łatwego porodu i wspaniałego życia rodzinnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab - Samych wspaniałych chwil, pięknej miłości pełnej prawdy i zaufania, prawidłowo przebiegającej ciąży i radości z dzieciątka 🙂


Piękne kwiaty 🙂


iskierka - ale niespodzianka 🙂 Aż się boję swojego połówkowego za tydzień szok będzie jak córeczka okaże się chłopcem :P

Basik - świetna ta mała, z tym cumelkiem taka urocza 🙂



Dziewczyny czy wy też macie dni że nie czujecie zbyt intensywnie ruchów, albo wcale, a na drugi dzień bardzo? Martwię się dziś prawie nie czuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ilonab WSZYSTKIEGO NAJ 🙂
iskierka he no ladnie z chlopczyka dziewczynka :P he i tak moze byc!wazne zeby byla zdrowa 🙂
co do ruchow to ja czuje je dosc mocno ale zawsze kiedy chce przystawic reke od meza do brzucha nagle cichna hihi :P i sa bardzo delikatne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Dziewuszki za życzenia :*

Leżę sobie w łóżeczku a tu nagle kopniaczek 🙂 zauważyłam że maleństwo jest aktywniejsze po kąpieli 🙂

Mykam teraz odsypiać bo trochę się siedziało i niedawno ostatni goście pojechali...prawie jak drugie wesele 🙂

Buziaki i miłej nocki życzę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki moje.
Dopero co wrocilam do domku dzien byl zwariowany lazilam po lochach roznych zawijasach eh było fajnie na koniec pojechalam do znajomej ktora w ciazy przytyla 40 kg i wyglada bardzo dobrze,ale wiadomo brzuszek jest sflaczaly dopiero teraz ma czas chodzic na silownie bo maly jest juz duzy;-)lece czytac co tam naskrobałyscie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...