Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja jak zwykle bezsenność 🤢

Morphinum Agatta Kirke gratuluje 🙂

Ania mała laska pierwsza klasa 🙂

Ja będę miała połówkowe 8 stycznia juz nie mogę się doczekać 🙂 Teraz też widzieliśmy małą na 3D jest taką kruszynką i tak ślicznie leżała miała rączki koło buzi i machała sobie nóżką 🙂 zamykam oczy i widzę to moje Cuddeńko 🙂

Teść napisał że będziemy mieli mała skejciare bo wyśle ubranka Frankiego 🙂 i mamy zrobić przesort no i oprzyrządowanie wyśle 🙂 Napisał to jakbyśmy mieli mieć lale interaktywną 🙂

Mam ochote na pisatcje i na tosty takie jak Ania jadła i Klapoucha 🙂

Klapoucha zakochałam się w Tobie 🙂 śnisz mi się co noc :evil:

Tatuś brzusio wycałował i córcia domaga się więcej bo wali mnie łapkami 🙂

Aha zapomniałam się pochwalić że z łożyskiem u mnie ok 🙂 jest duże i wysoko na przedniej ścianie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano wymiotowałam i nadal mnie ciągnie...nie wiem co się dzieje 😞 mdłości powróciły a tak dobrze było bez nich.

Muszę zjeść kiełbasę gotowaną bo zaraz oszaleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kobitki
Mi coś dzisiaj się też wymiotować chciało. Aż się zdziwiłam, ale szybko mi to minęło.
Ale miałam sen - śnił mi się mój ślub z Tatuśkiem (nie jesteśmy w realu małżeństwem). Ale jak to w snach bywa total abstrakcja hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia widzę że tylko my rano molestujemy brzuszek 🙂

Znalazłam winowajce wymiotów...gorzka herbata z liptona bleee....a kiedyś zamiast śniadania piłam tylko herbatę przed szkołą a teraz nie ma takiej opcji młoda się buntuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak jak najbardziej hihi Szukam prezentów pod choinke na necie. Nie mogę sie zdecydowac.
Wczoraj Tatuśko sprezentował mi portfelik i róże. Czesciowo spoźnione Mikołajki i przeprosiny w jednym. Czasami warto troszke na niego warknac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prezenty w tym roku mam z głowy bo kupujemy meble i powiedzieliśmy że u nas brak kasy i nie ma prezentów w tym roku zresztą nie są małymi dziećmi to zrozumieją o co chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
nie było mnie dwa dni i właśnie nadrobiłam zaległości
będę pisać w kilku postach, bo dużo się nazbierało (robiłam notatki czytając... :P )

Emi – nie mam oczywiście nic przeciwko dokładnym badaniom (odnoszę się do mojej i Twojej wypowiedzi sprzed 2 dni), są jak najbardziej potrzebne, a jak przy okazji można zrobić zdjęcie 3D czy nagrać film – super. 🙂 Ja tylko stwierdziłam, że nie warto iść na zbędne (nieplanowane, dodatkowe) badanie tylko po fotkę.
Piszesz o pończochach - ja też na ślubie miałam pończochy i bardzo sobie do dzisiaj ten wynalazek chwalę.
Brzuszek sliczny, a brak makijażu nic mu nie ujmuje 😉

Ania78 – dziewczyna z charakterem; a co się będzie pokazywać jak nie ma nastroju. Ale na załączonym zdjęciu widać że ładniutka :P

Ilona – no to niespodzianka!
To mnie napawa optymizmem, bo po cichu też liczę na taka pomyłkę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka – jak tam Remikowy siusiak, lepiej?
A z tymi bakteriami - no cóż, będzie lepiej; trzymam kciuki 🙂

Sztunia – też mam takie firanki tiulowe, nie ma opcji bez prasowania... Odkładam z dnia na dzień. 😞
A Twój brzuchol – śliczności; bardzo fotogeniczny

Ewi24 – buziaki dla zdrowiutkiej Zuzi

Klapoucha – piękny brzuchol, straszny remont. :P
Jak dobrze ze ja mam już to za sobą; fajnie wyglądałas w długich włosach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik – brzuchol pierwsza klasa, wielgaśny i okrąglutki.

Anka73 – wszystko jest – brzuchol, pipka i dresiki :P

Kirke – wreszcie jakiś chłopiec, bo od dwóch dni same babeczki; Moniadad – a u Ciebie to nawet chłopiec gigant (nadrabiasz za te wszystki cipeczki :P )

Agatta, Morphinum – gratulacje, no to już wiecie wreszcie jakie imiona wybierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...