Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tam gdzie ja chcę rodzić również różne komentarze, ale przewaga pozytywnych. Moja siostra rodziła tam dwa razy. Ale i tak nie ma porównania do porodu np. w Irlandii - moja druga siostra tam rodziła kilka miesięcy temu i jak opowiadała to luksus normalnie. No ale za to mają tam gorszą opiekę w czasie ciąży. Coś za coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichutku liczę na to że do końca marca zostanę już mamusią. Mogłabym święta w miarę spokojne w domu spędzić. Za granicą to faktycznie luksusy. Szkoda że u nas jeszcze tak nie ma. Mam nadzieję że to się szybko wyrówna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka - poprzednie zdjęcie na brzuszku też miałam z ciemnymi, ale troszkę jaśniejszymi 🙂 Blondynką to ja byłam przez wiele lat 🙂 Takie jasne rozjaśniane włosy i i tak kiedyś zrobię jeszcze takie jaśniutkie 😉 Póki co ciemne włosy są mniej kłopotliwie, nie widać odrostów, zniszczenia i lśnią, a z blondem zawsze miałam kłopoty.

Bogusia - ja też bym wolała urodzić w marcu. Termin z OM mam na 18 marca, ale już 3 razy potwierdził się z USG 6 kwiecień, dlatego jak narazie tego terminu się trzymam. Choć mam przeczucie, że dzidziuś będzie marcowy.
Może w moje urodziny, bo jestem z 26 marca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka to znowu ja 🙂
Remik dobrze u lekarza,dziwnie patrzył na nigo jak mu pitola dotykał a całą droge mu tłumaczyłam,ze tak bedzie bo musi mu zbadac ai tak sie gapil jakby miał mu dac w morde: 😁
juz prawie nie ma śladu,ma moczyć w rumianku 🙂
Ja dostalam tabletki od niego na te bakterie,i jeszcze jakies zioła,zadzwoniłam dodatkowo do gina by sie upewnic chociaz ufam rodzinnemu jak nikomu innemu.
W urzedzie załatwiłam wszytsko!kolejki nie było.
Matylda piękne!ale mężowi się nie podoba,co do porodu to ciesze sie ,ze wiem kiedy urodzę 🙂
Takiego komfortu z Remikiem nie miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...