Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja na jutro kupilam goloneczki 🙃 ale sie najemy:P do tego bedziemy robic platery i jakies salateczki:P skoro mamy spedzac sylwka w domku to trza zaszalec 😁
a co plci to ja od samego poczatku nastawialam sie na chlopca 🙂 a jak poszlismy na usg wyszla dziewuszka w 95% 🙂 wiec tez mam nadzieje ze juz to sie nie zmieni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to na sylwestra zapraszam 🙂

Ja to żyję ciągle w niepewności co do płci.
Wczoraj chciałam poszaleć z ciuszkami i nic wybrać nie mogłam bo wszystko było albo konkretnie dla dziewuszki albo dla chłopaka a i le można unisexow kupować 🙂
Może kolejne USG pokaże coś więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kto mi zrobi obiad?
Bo ja właśnie skończyłam szorować salon, i kawałek łazienki, bo dzisiaj zamontują mi prlake w końcu 🙂

A na 16 do ginexa-zastępczaka bo muszę do 5 stycznia wziac zwolnienie, ale przy okazji zapytam go o ten brzuch twardniejacy, będę zanała inny pogląd.

A potem na chwilę do roboty zawieść zwolnienie, nie znoszę tam jeździć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny.
U mnie zamaist sniegu pada deszcz jest ponóro na dworze mokro i slisko.
Bogusia moje gratulacje i wszyatkiego dobrego.
Moniadad leż i odpoczywaj jak najwięcej a papierkami zdazysz sie zająć uwazam że dziecko najwazniejsze niż praca prace zawsze mozna zmienic bądż nabyc nową a dziecko to istota zyjąca tego nie mozna niczym zastapić.
Iskierko wszystko bedzie dobrze,wpadam do Ciebie na gołabki
Klapoucha łazienka jak z marzeń moge pomarzyć napewno Hania mile bedzie sie w niej pluskała.
Ilona mebelki sa extra nie przejmuj sie śasiadkami.
Milusi popołudnia życze;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no to w Twoim przypadku jest to jak najbardziej konieczne.

Ja jak byłam na połówkowym to lekarz mi powiedział że muszę wykonać USG koło 32 tc. wtedy okresli położenie dziecka i stan łożyska, ale ja do mojej gin idę jak bede gdzieś w 30 i wtedy mi zrobi USG to zapytam się czy to zrobione przez nią jest wystarczjące. Jak ona mnie wyśle na dodatkowe to zrobię wetdy 3D a jak nie to olewam chyba sprawę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra kciuki mam już zaciśnięte! daj znać, jak tylko wrócisz od lekarza 🙂

Klapoucha 🤪 łazienka full wypas teraz 😁

Oooooo! Iwonka, nareszcie! martwiłyśmy się o Ciebie, ale fajnie, że się odezwałaś i że wszystko u Ciebie ok 🙂

Ilona nie pogadasz kurde...ale Wam fajnie laseczki, uwielbiam wyremontowane mieszkanka 🙂

dziewczyny, przeżyłam traumę...wchodzę na wagę...a tam 10kg do przodu! ☺️ jeszcze dzisiaj gołąbki w planach, jutro pierogi ruskie...na święta się nie wyrobiły, a produkty czekają 😉 ciekawe ile przytyję po sylwestrze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI BRZUCHATE!!!

Wpadlam na chwilke sie pochwalic.
Bylam dzis u lekarza i niespodziewanie zrobil mi USG
No i na 99% BEDZIE DZIEWCZYNKA!!!!!

Oprocz tego lozysko nic sie nie podnioslo,ale nie mysle teraz o tym.Grunt ze dzidzia zdrowiutka!!!!!

Ide sie teraz zdrzemnac bo noc mialam straszna,nieprzespana.
Buzki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...