Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mnie się wydaje, że dla dziewczynki to można dopiero poszaleć z ciuszkami w sklepie.
a to falbanki, a to kokardki, a to hafciki, spodenki, spódniczki, sukienki.
dla chłopca to tylko autka, ciuchcie, no i tylko spodenki.
naprawdę żeby coś fajniejszego zdobyć to trzeba się naszukać.
no, jakby człowiek miał kasę nieograniczoną to by na pewno znalazł oryginalne ciuszki w 5 minut 🙂
muszę zrobić przegląd rozmiarowy i popatrzeć co trzeba dokupić na ten tzw. zestaw startowy do szpitala i na te pierwsze tygodnie.
później to już się jakoś podokupuje na bieżąco nawet w necie, jak nie będzie już czasu i sił na buszowanie po sklepach.
NEWYORK dawaj fotki.
emilka, no nie wiem. ja to bym dla jaj zabrała ale nie znane są reakcje ludzkie. jeszcze mnie teprzesądne za wyrodną uznają :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przede mną jutro w pierwszej kolejnosci glukoza..brrr,dlatego juz dzis chyba nic nie jjem,zeby nie było jutro czym zwracac ewentualnie heh...
z szalonym kupnem ciuszkow ja poki co musze sie wstrzymac,ale jak ja nie zdarze sie zaopatrzec to mam nadzieje dostac cosik od siostry...zeby mi dziecko nago nie chodziło" w pierwsze dni na tym swiecie...:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez bym poszalała a tu do roboty trzeba iść ☺️ Ostatnio jak byłam w galerii to ludzi w pip myślałam ze zdechnę na brzuch znieczuleni udawali że nie widzą zjebałam babę w tesco że nie pilnuje kasy z pierwszeństwem i skończyło się na bólu głowy i zjedzeniu mc donaldsa po którym myślałam że padnę. Ogólnie lipa!! Dlatego boje się że im dalej tym gorzej będzie się zakupy robiło a jeszcze w domu chłop chodzi i mnie wkurwia że chłopiec będzie i co ja zrobię z tymi sukienkami / tunikami. I w pi...du z takim rarytasem jakim miały być zakupy dla maluszka:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wstrzymuje sie z szalenstwem zakupowym,szczegolnie ze mam ciuszki po corci a ona ma dopiero 22 mies,wiec wszystko jeszcze mam,nie zdazylam wydac 🙂

Choc w sobote widzialam taki komplecik body i spioszki Calvina Klaina za grosze (w TK MAXX,Ania pewnie zna ten sklep)i zmusilam sie,zeby nie kupic 😉

A przedwczoraj dowiedzialam sie,ze,moja siostra tez bedzie mamusia,sierpniowka 2010 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM, oczywiście pozdrowię Agattę od Was wszystkich, a Ty NEWYORK rozbawiłaś mnie do rozpuku :laugh: :laugh:
u mnie, jakby jeszcze płeć cudem się odmieniła przy porodzie, to przynajmniej hiphopówę będę miała, ale chłopak w różowej kiecce? - chyba by Ci tego nie wybaczył :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...