Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc laseczki 🙂

dlugo mnie nie bylo ale rozlozylo mnie przeziebienie i to dosc okropne 😞 lezalam w lozku i tylko myslalam o tym moim skarbie w srodku czy cos mu/jej sie nie dzieje 🙂

witam nowa kwietnioweczke 🙂 coraz wiecej nas super :P

newyork - trzymam kciuki bedzie wszystko dobrze!

zaraz bede czytala reszte ale mam do nadrobienia 150 stron heh chyba nie dam rady :P

aha chcialam sie pochwalic ze dostalam wczoraj ciuszki dla mojego malenstwa tylko jest jedno ale...sa to ciuszki dla dziewczynki a ja niewiem tko tam jeszcze we mnie siedzi :P
wszystkie prawie rooooozowe rzeczy :P chlopczyk obrazi sie na mnie jak bede go w to ubierac hehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A my dzisiaj idziemy na wizytę.
Mężuś ma odebrać wyniki glukozy i aż się boję bo podejrzewam że mam cukier ponad normę i zapewne czekac będzie mnie powtórne badanie 😞
Zobaczymy co lekarz na to powie.
Bejbika pewnie dzisiaj nie zobaczę bo ostatnio miałam USG ale może przynajmniej posłucham bicia serduszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh emilka jakie tam stare .. 🙂

witaj Judytka 🙂kolejny brzusio do rozwiązania 🙂

kasiak85 trzymam kciuki 🙂 będzie dobrze 🙂

mi przybyło 9 kg w ciazy, wiec nie jest tak źle 🙂 nie bedzie co zrzucac po porodzie 🙂

a jak was z tymi rozstępami ?? 😎 ja mam tylko wokół cycków i na udach ostatnio mi o dziwo wyskoczyły- tego sie nie spodziewałam :P

aa i jeszcze z dziwnych obserwacji mego mężą- uwaza ze tylek mi zmalał..tzn zanika, jak to ujął.

dotis nie martw sie 🙂 wybaczy Ci do póki nie bedzie umiał mówić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ja to zupelnie nieprzygotowana jestem zeby np teraz trafic do szpitala ( tfo, tfo, tfo - odpukac 🤢 )...
... i wlasnie wpadlam w lekka panike 🤪
od rana siedze w necie i szperam za wyprawka, lozeczkami, materacykami itp itd ...

ilonka u mnie w szpitalu Dziewczyny kolo lozka do ostatniej chwili torby trzymaly ...
pozniej przychodzila plozna i zabierala ...

czekam na newsy z wizyt i badan ...
no i oczywiscie trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No apropos torby to sama muszę powoli się z to wziąść bo nie chce bys potem nie przygotowana 😲 Muszę się wybrać na powazne zakupy 😎 Ostatnio oglądałam wózeczki i już sie nie mogę doczekać kiedy wkońcu kupimy, no i kiedy nasz mały szkrab pierwszy raz wyjedzie swoją karoca na spacer 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...