Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki z okazji tlustego czwartku zycze bezstresowego opychania sie paczkami i wszystkim co duzo kaloryczne.... 🙂 🙂
ja na paczki musze poczekac jak pojde otworzyc sklep zamowilam ich ponad 500 wiec mam nadzieje,ze sie sprzedadza jak na polska spolecznosc i male miasteczko... 🙂
inaczej bede miala tlusty czwartek przez najblizszych kilka tygodni... 😠 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc czwartkowo i tlustowo 🙂

nocka do bani od 3 jakies dwie godziny wiercenia jak nad ranem przysnelam to pan mnie obudzil, ale mimo wszystko samopoczucie ekstra.
wasze opowiesci ze szkol rodzenia zachowam dla siebie bo moj pan juz w ogole by zrezygnowal ze wspolnego porodu:P
co do paczkow i innych slodkosci to dopiero bede miec po poludniu, jak maz z robotki wroci, potem leziemy do moich rodzicow bom steskniona strasznie 🙂
dziewczyny chyba zaczynam przezywac negatywnie ciaze, od wtorkowego wyjazdu na zakupy i wczorajszego buszowania po miescie normalnie jakas niedolezna sie zrobilam. pachwiny mam tak sparalizowane ze poezja, nogi wloke za soba, normlanie plakac mi sie chce z super zaradnej ciezarnej zrobilam sie babiczka jakas.
lece na ddtvn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ja te ciaze przechodze prawie idealnie-prawie bo nekaja mnie straszne bole krzyzy 😞 w poprzednich ciazach bywalo gorzej- w pierwszej omdlewalam prawie-cos mi weszlo pod koniec ciazy w noge i musialam nia wlec jak kaleka...
w drugiej ciazy w 7 mcu przyzelam kolke nerkowa idac miastem ,bylam na podczymaniu do 16 tyg i miewalam straszne bole brzucha a 3 dni przed terminem porodu stracilam 2 razy wzrok na 30 minut...
wiec teraz poki co nie mam co narzekac-jedynie mecze sie bardzo szybko i sapie jakbym byla w 80tyg ciazy nie 32
ale glowa do gory zostalo nam juz mniej niz wiecej 🙂 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki mnie można na zywca zobaczyć wymarłego mamuta :laugh:
ciężar mamuta, szybkość mamuta, no i stękanie mamuta 🤢
a w autobusie czy tramwaju wciąż jestem niewidoczna :laugh: :laugh: :laugh:
no i skończyło się ustępowanie miejsca przeze mnie starszym babkom z cięzkimi siatami.
jako, ze ciąża na wzrok potrafi się rzucić to ja też nie będę zauważać ich w przyszłości 😉 :laugh:

ale jestem głodna.
idę po kanapkę bo normalni emam ssanie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no ja generalnie do wczoraj tez na ciaze nie narzekalam bo przez te siedem miesiecy fruwalam jak skowronek:P
ale w tym tygodniu strasznie stekam 😞
no powiem Wam ze ja jeszcze nie spotkalam sie z tym aby ktos mnie przepuscil albo zagadal z grzecznosci w kolejce, raz babka tylko taka starsza przepuscila mnie na ulicy w takim przejsciu bo szlam sobie po odsniezonym a tak aby sie z nia minac musialabym wejsc na gory lodowe, tylko sie spojrzala i usmiechnela i powiedziala prosze pani przejdzie, niby nic a jak cieszy 🙂 natomiast faceci sa w ogole niereformowalni pchaja sie, szkoda gadac.
reklama fajna, pod naszym katem ale gdyby nie tY ilonka to nawet nie wiedzalabym ze jest taka akcja, czyli malo rozreklamowane.
aha co do wozka hehehe w przyszlym tygodniu jade do samej czestochowy do firmowego salonu xlandera (100km) ale chociaz sa wszystkie kolory i wozki od reki i dodtakowo prze tel wywalczylam znizke 5% ale na miejscu moj pan powiedzial ze wywalczy drugie tyle hehe. przy okazji podjae do sanktuarium wymodlic sie za marcowo kwietniowe porody 🙂 a i lozeczko chyba tez w czestochowie jest do odbioru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś się zjeb.... z suwaczkmi 😞

robią coś na stronie suwaczkowej.
pewnie niedługo naprawią 🙂

reklama bardzo adekwatna do 99% zachowań, jakie np. mnie spotkały do tej pory.

niestety - dziki jest nasz kraj 😞 😞
pod wieloma względami.
starsi zmęczeni zyciem i wiekiem, ci w średnim wieku zmęczeni pracą a ci młodzi szkołą, oślepieni przez komputeray i ocięzali przez hamburgery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...