Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniulka, perełka śliczne brzusie 🙂
Bogusia wstawiaj fotkę!
Amii Ty też! 😉
Zyzia gratuluję królewny 🙂

co do mnóstwa rzeczy i nowinek to się zgadzam z asieńką - sieroty robi z nas i naszych dzieci...my bez tego rosłyśmy zdrowo i jesteśmy normalne 🙂 (no, powiedzmy 😉 hihihi)

czy któraś też ma USG 26.11?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, to chyba sztunie coś oczki piekły.
Mnie wysłałm gin na konsultację.

Badaja czy siatkówka się nie odkleja co jest przeciwskazaniem do porodu naturalnego.

Uprzedzam żeby nie jechać na to badanie samemu samochodem, bo w puszczają kropelki co rozszerają źrenice i słabo się widzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do jedzenia zauwazylam ze weekend dla mnie jest najgorszy!!! 😠 ciagle tylko wtryniam, normalnie na wadze cyfry skacza z dnia na dzien w gore:P
dzisiaj sobie grzecznie pracuje i tylko 2 buleczki skasalam bananka i manadarynke a w domu ciasta ciasteczka lody slodycze koszmar!!!
zamiast ciazowych spodni zalozylam zwykle i normalnie tak sie mecze, jednak guma to jest blogosc dla naszych brzuszkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja połówkowe będę robić w Polsce 16 grudnia chyba i też 3d jednocześnie, tak przynajmniej mówił gin...i zapłacę 200zł, tzn pewnie mama zasponsoruje 😉

najadłam się i strasznie mi się spać zachciało...jestem padnięta, ale pół nocy grałam w tetris na telefonie ha ha ha, aż mnie palce bolą dzisiaj 🤔 nic to, dzisiaj położę się wcześniej 😉

spadam na spotkanie, będę później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie lubiłam karmic piersią!!!wspominam to zle 😞
ale to każdej indywidualne odczucia,remik miał 3 miesiace wyszły mu 2 zeby,reszta posypała sie błyskawicznie,gryzł mnie masakrycznie,nakładki nic nie pomagały,wytrzymałam 5miesiecy i z dnia na dzien odstawiłam!
Teraz chętnie bym wcale nie karmiła piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...