Skocz do zawartości

lista koniecznych zakupów | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zmorka moje pierwsze zdjęcie z USG było fantastyczne 😉 Widoczny jeden pęcherzyk ciążowy, mąż jak zobaczył zdjęcie powiedział:

ALLLLEEE MAAAAAA JaAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAA! :P

na co niestety musiałam wybuchnąć śmiechem i zanegować jego doniosłą radość stwierdzając, że to pęcherzyk ciążowy XD a nie jajka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kupiłam łóżeczko 🙂 zobaczymy jak pójdzie wysyłanie tej przesyłki, widziałam negatywne komentarze, że Sprzedający wysyła towary nawet do 3 tygodni po zapłaceniu + do września jest na urlopie 😉 na razie mi się nie spieszy, ale 29 września chciałabym zobaczyć tą paczkę u siebie w domu 😁

http://allegro.pl/show_item.php?item=1765336161

Wybrałam przewijak na łóżeczko nr 2. hamak zielony i pościel nr 1. Owieczki białe

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra nie mogłam w nocy spać i pokazywałam Twoją pościel mężowi jak wstawał do pracy i bardzo mu się te komplety spodobały. Czekamy na info jak poszła wysyłka. A wysyłasz na terenie Polski czy do siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam do Poznania 🙂 Jak tylko dojdzie - dam znać. Mam nadzieję, że ten materac faktycznie jest dobry. O tyle dobrze, że do terminu jeszcze 4 miesiące, więc powinni się wyrobić nim trafię na porodówkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałam wcześniej kilka rzeczy dla maleństwa na allegro. Kupiłam od http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4222926 i nie mam zastrzeżeń. Dodam tylko jeszcze, że pieluszek nie prałam na razie 🙂.
Jak macie jakie linki sprawdzonych sprzedawców na allegro to podajcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ceny bardzo pozytywne, jak już bede czegoś szukać to zajrze i na te stronkę 🙂 Póki co to jeszcze nic nie kupiłam, mam jedynie tę czapeczke i body co moja mama kupiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladałam tę ofertę dokładniej i zwróciłam uwagę na wiaderko do kąpieli niemowląt. Kiedyś bardzo chwalone w jakimś porannym programie tv. Niby dziecko jest w tym wiadereczku w takiej samej pozycji co w brzuszku. Ciekawe ??? http://allegro.pl/wiaderko-do-kapieli-dla-niemowlat-tummy-tub-i1783563372.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam już: wózek, łóżeczko z zestawem pościeli- owieczki beżowe, kaczuszki żółte i bociany zielone... 🙂 za całe łóżeczko z pościelą z materacem i z dwoma skrzyniami dałam 150 zł... używane, ale dziecko nie spało w łóżeczku. wózek 150 zł używany 🙂 w stanie bdb... na pompowanych kołach czerwono szary... i fotelik za 130 zł... z większych zakupów to tyle :P dziś byłam w lumpeksie i nie mogłam sobie odmówić kupna 2x body... prześliczne, dodam że 4,5 zł za obie 😁 ahh cudne są ciuszki dla maluszków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiii ty to masz rzeczywiście jak za darmo te wszystkie rzeczy 🙂
Kobzior podobają mi się takie pieluszki, tylko cena mi sie nie podoba 🤢 No i jeszcze to ze teraz w lato fajnie wszystko szybko schnie, ale w zimie kiedy jest tez duzo prania dojdą te pieluszki, które wiadomo musiałyby mieć pierwszeństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Przegladałam tę ofertę dokładniej i zwróciłam uwagę na wiaderko do kąpieli niemowląt. Kiedyś bardzo chwalone w jakimś porannym programie tv. Niby dziecko jest w tym wiadereczku w takiej samej pozycji co w brzuszku. Ciekawe ??? http://allegro.pl/wiaderko-do-kapieli-dla-niemowlat-tummy-tub-i1783563372.html


Też mnie ta opcja nie przekonuje, choć w Anglii jest to popularny gadżet. W sumie kupię tylko taki wkład/podkład dla dziecka do wanny, bo łazienkę mam zaraz obok pokoju, dogrzać można i mniej kombinowania ze stawianiem wanienki gdziekolwiek 🙂

Kobzior_Wife zajrzyj jeszcze na http://www.pieluszkarnia.pl/ - mają wytłumaczone różnice pomiędzy różnymi typami pieluch wielorazowych, mają takie na wkładach z mikofirby i pieluszkami. Planuję kupić pieluszki i otulacze, jeszcze nie zdecydowałam się na konkretne. Na allegro sporo takich w różnych cenach. Jest też polska firma Małe Me czy coś takiego. Anetkamm wspominała, że będzie używać tetrowych pieluch z majteczkami ochronnymi na wierzch czy jakoś tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka wkłady do pieluszek można dokupić osobno za kilka złotych i po praniu ponoć schną ekspresowo 🙂 ja na pewno skuszę się na zakup 2 takich pieluch i zapasowych wkładów i zobaczymy ja to wyjdzie 😉 wiadomo, że pampersy też będą - myślałam o jakiejś innej alternatywie i ta właśnie mi się podoba 😆

pamii18 my wózek też już mamy wybrany 🤪 😁 dostaniemy go w prezencie pod choinkę od moich rodziców (nie mogę się doczekać) a łóżeczko +wszystkie do niego rzeczy wraz z baldachimem mam upatrzone na allegro u różnych sprzedających co w efekcie daje co najmniej 100zł różnicy w kupowaniu całego kompletu na niektórych aukcjach (na korzyść mojej kieszeni 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior_wife- no pewnie ze tak, ja miałam to szczęście że kupiłam całe łóżeczko z całym zestawem pościeli tzn, baldachim, ochraqniacz, kołderka podusia rożek itp.. od jednej babki od siebie z miasta- ogłaszala się na tablica.pl po czym, jak do niej pojechaliśmy obejrzeć i kupić to pokazała jeszcze wózek spacerówkę za 100 zł to też wzięliśmy ale to już na późniejszy okres wożenia maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziewczyny zazdroszczę, że już takie zaopatrzone jesteście. Ja mam sporo ubranek a z tych większych rzeczy muszę kupić. Oglądałam dziś wózki i łóżeczka, bo tego nie mam. Na razie w planach zakup butelek a wózek taki jak dałam wcześniej linka. Sprzedawy pokazywał nam jeszcze inny też 3 funkcyjny z niższej półki cenowej, ale jakoś nie przemówił do mojego męża. Zapisałam sobie nazwę to ja pójdę do auta po kartkę to Wam napiszę. Podobny do Tako, praktycznie różnił się tylko napisami i ceną.
Co do wanienki-wiaderka to jakoś nie wyobrażam sobie niemowlaka, który jest delikatny a ja mam do we wiadrze myć i tak jest wystarczająco ciężko złapać na początku 🙂 zostanę przy standardowej wanience. Co do pieluszek to mam tetrowe i mam zamiar kupować też pampersy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia usmiałam się: no tak niemowlaczek w wiadrze - fajnie to zabrzmiało 😁 😁 😁
No ja mam bardzo duzo rzeczy, i wanienke i ubranka i wspomniany podgrzewacz i laktator. Ale drobiazgi musze kupić, pościel przyda sie jeszcze, becik i podusia do wozeczka, no i znajdzie sie jeszcze kilka innych produktów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja kupiłam już łóżeczko i zestaw mebli do pokoju dziecięcego (w tym komoda z przewijakiem) i jestem z tego zakupu bardzo zadowolona 🙂 Ale czytając Wasze posty dochodzę do wniosku, że powoli muszę zacząć kupować też inne rzeczy, żeby później jednorazowo nie było za drogo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wózek dziś oglądałam w sklepie. http://allegro.pl/wozek-seka-carlo-3w1-gondola-spacerowka-fotelik-i1764981804.html
był ten niebieski, wygląda jak Tako. Kolor trochę mniej rażący niż tu na fotce, ale jak pisałam mężowi nie przypadł do gustu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...