Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialam na obiad makaron z pesto, szybciutkie do zrobienia, bo mąż mial tylko pół godzinki, żeby go sobie przygotować i zjeść i musiał jechać dalej. A ja z pracy wróciłam na gotowe 🙂 teraz się zastanawiam co na jutro zrobić, bo na zakupy się wybieram za moment. Chyba padnie na piersi z kurczaka z ananasem i serem żółtym. Na pewno muszę sobie kupić piwsko - oczywiście bezalkoholowe, bo mi strasznie się chce!!! I jabłka - mogę ostatnio je jeść na kilogramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mam jeszcze do Was prośbę, powoli przygotowuję się do kupna wózka - na razie teoretycznie i chciałabym sie dowiedzieć jakie powinny być kółka? Z tego co się orientuję to lepsze są większe, lepiej cztery niż trzy bo nie ma wtedy problemu z wjeżdżaniem na podjazdy. A powiedzcie czy lepiej jak przednie kółka są na wspólnej osi, czy jak żyją każde własnym życiem?
Dobrze jeszcze zwrócić uwagę na:
-gondolę, powinna być jak największa, ok. 80cm długości
-spacerówka montowana przodem i tyłem do kierunku jazdy
-jedna rączka do pchania wózka
-ile miejsca zajmuje po złożeniu - czy zmieści się w bagażniku
-czy jest łatwy do złożenia i rozłożenia
Coś jeszcze komuś przychodzi do głowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Mam jeszcze do Was prośbę, powoli przygotowuję się do kupna wózka - na razie teoretycznie i chciałabym sie dowiedzieć jakie powinny być kółka? Z tego co się orientuję to lepsze są większe, lepiej cztery niż trzy bo nie ma wtedy problemu z wjeżdżaniem na podjazdy. A powiedzcie czy lepiej jak przednie kółka są na wspólnej osi, czy jak żyją każde własnym życiem?
Dobrze jeszcze zwrócić uwagę na:
-gondolę, powinna być jak największa, ok. 80cm długości
-spacerówka montowana przodem i tyłem do kierunku jazdy
-jedna rączka do pchania wózka
-ile miejsca zajmuje po złożeniu - czy zmieści się w bagażniku
-czy jest łatwy do złożenia i rozłożenia
Coś jeszcze komuś przychodzi do głowy?

oooo, ja z twojego pytania to tylko wiem że najlepsze to koła pompowane! Zdecydowanie- chyba ze ktoaś uwaza inaczej? 🙂 i że koniecznie wózek ze spacerówką w obu kierunkach jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z doświadczenia wiem że najlepsze są kółka pompowane, mamy cztery ale na podjazdy czasam się nie mieścimy, bo mamy jedne szerzej drugie węziej ustawione, spacerówka jak najbardziej w dóch kierunkach no bo to ważne żeby dzidzia na początku nas widziała, my gondole mamy nie dużą ale yła dla nas wystarczająca, ważny jest tez kosz na zakupy, w naszym przypadku dało się dokupic osobny duzy kosz i bardzo sobie go chwale bo w markecie jestem w stanie zrobić spoko zakupy 🙂, ważne jest żeby nie deptać na tylna oś jak się idzie to zawzyczaj dotyczy osób wysokich, żeby np. spacerówka rozkładała się na płasko że jak dzidzia usnie żeby miała wygodnie, żeby łatwo wsyztsko się sciągało i prało, oczywiście gabaryty i waga jest ważna bo inny wózek do seicento czy dla osoby co mieszka na 4 pietrze bez windy, jaką ma rączke i jak się ją reguluje, wygodniej chyba jak jest jedna bo można pchać jedną reka a drugą np. gadać przez telefon, prowadzenie i skrętność, więc kółka zyjace własnym życiem tutaj są spoko
dla mnie liczył sie tez wygląd ale przede wszystki wygoda prowadzenia, wózek delikatnie się prowadzi i super się nim skręca bo prawie w miejscu, minusy jest duży po złożeniu i cieżki i np, w niektórych sklepach (ccc, venezia) nie przejade bo jest za wąsko

my mamy mutsy 4rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wózek? My mieliśmy do Bartka taki jak ten, tylko,ze niebieski, ale nie mogłam znaleźć w sieci obrazka, więc wklejam w wersji czerwonej

Teraz też nam będzie służył. Polecam, naprawdę. Uchwyt do pchania ma przyciski na bokach, wystarczy wcisnąć i popchnąć żeby zmienić kierunek jazdy, kółka pompowane, bardzo łatwy do przekształcenia na spacerówkę. Wózek był prezentem od dziadka i naprawdę spisał się na medal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pępek nie boli, mulant, Ty masz ciagle jakieś dolegliwości, że tak powiem: okołobrzuszne 😜
A ja dzisiaj moją Wikusię rozruszałam.Piłam herbatę i przykładałam dłoń rozgrzaną od kubka do brzucha, to czułam jak mi ucieka 🤪 matka ma jazdy 😮

oo mamy nową koleżankę =o) WITAJ JAGODA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zrobiłam wyżerkę 🤪 Ugotowałam sobie białą polewkę i do tego ziemniaki utłuczone ze smażoną na maśle cebulką...Mmmm...dzieciństwo mi się przypomniało.Ale lepiej zawsze smakowało u babci :P
Która pisała,ze jej się piwa chce? Mi też. I to masakrycznie. Bo ja od piwa, to uzależniona jestem chyba...Brakuje mi tego smaku, ale czego się nie robi...no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant faktycznie ty masz ciągle jakies dolegliwosci.... mnie zebra bola nie wiem od czego... eh.;/
a co do mojego dobrego obiady to za nic go nie zjadlam... ugotowalam sobie groszek z marchewka i to jadlam... i juz fochy meza bo jego ovbiadu nie jadłam :/ jakos apetyt na mieso stracilam ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Sztunia napisał(a):
czyli rozumiem że izunia też jeszcze 29 🙂
ewcia ja tez miałam plan taki i umnie realizacja wykonana 🙂



nie ja kochane mma JESZCZE 24 🙂ale tylko do listopada,bo bede miec 25


już wiem czemu mi się tak pierdoli bo mam chyba 30 stopni w domu tak w kominku najachczyłam czyli mulant w naszym wieku 🙂

hehe chyba naprawde z Toba sztunia cos nie tak, mulat ma 26 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo ale se pospałam 🙂
zaś naskrobałyście 😁
Love, mnie też żebra bolały ostatnio, lekarz powiedział, że to przez powiększającą się macicę, ale przestały 😜
Mulant, może Ci wywali pępek niedługo skoro Cię boli...bo tak się dzieje ale chyba jeszcze nie teraz? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
No wlasnie izunia zebys chora nie byla.... nie za dobrze, herbatki sobie zrob.


juz caly dzbanekwypilam.Dawid dzwonil i sie smial,ze gadac z zonka nie umie 🙂Ale mnie,az w klatce jest ciezko jak gadam tak musze sie wysilac.Masakra.Moze to od grzejników,ale nie mam goraca takiego jak zawsze.Zobaczymy jutro.Ide Nikosia pod prysznic wygnac przed kolejna bajka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
ok ok, ale herbatka nigdy nie zaszkodzi... a z miodem i cytrynka to w ogole- same witaminki 🙂



hahahha.....bede sikac w nocy 🙂Juz wykapani,maly bajki dlaej oglada jeszcze troche i do lozka idzie.Jutro znowu do logopedy jedziemy to musi byc wyspany,bo humorki odwalaja w czasie terapi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love chyba musisz się przyzwyczaić:/ ja też mam problemy z krzyżem, a żebra chyba wiem jak bolą, dobrze, że mnie już przestały bo to rzeczywiście było dziwne na maxa;/

co do herbatek, to na chorobe najlepsze 🙂 ja chyba wciąż zdrowa bo od 2 miesiący piję herbatkę z cytrynką, albo ze sokiem malinowym 😜 zresztą ja innych płynow oprocz herbaty nie przyjmuję i tak od zawsze, choć w ciąży nie powinnam, oprocz tego piję mleko, albo sok jak mama kupi:P zieloną herbatę ograniczyłam z 2 tyg temu do minimum bo naczytałam się bzdur w necie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...