Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obiad zrbiony, dżemik jabłkowy jeszcze dochodzi a nalesniki wyszły pierwsza klasa bo wkońcu miałam wode gazowaną 🙂
a ja jestem chorwatka uwielbaim chorwacj e w tym roku byliśmy na 3 tygodnie i mogłabym jeszcze dłużej, uwielbiam uwielbiam uwielbiam,
w nastepnym roku to chyba nad bałtyk się wybierzemy aczkolwiek zastanawiam się bo droga ta sama znaczy się czas jazdy zblizony 🙂
o kalabrii tez słyszałam że pieknie, ale to poczekam aż dzieci pojadą
grecja mnie nie urzekła bylismy na krecie dla mnie jakoś słabo
znaczy sie ja lubie tak kameralnie bez tłumów bez zgiełku i to chorwacja zapewnia, aczkolwiek tłumy w sezonie są 🙂 i tam śmiejemy się z Michałem że na starośc się wyprowadzimy to byłby raj, otworzymy sobie konobe i będziemy z wina żyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

u mnie obiad był dziś o 12:00, odgrzałam wczorajszą ogórkową i zrobiłąm schabowe (te latające) hehe z ziemniakami i ogórkiem kiszonym, a do tego maślanka. Teraz rozprawiam się z bułką z serem zółtym, pomidorem, oliwkami i musztardą 😜 i cola. Dzisiaj na samej coli bym mogła zyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie się marzy obiad w stołówce studenckiej, od kilku dni za mną chodzi ten kotlet z jajkiem i surówka 🙂 tylko żeby jechać do Gliwic na obiad za 10zł się kali hehehe
musiałabym coś wymyśleć żeby Michała wyciągnąć, w sumie też też jest jakieś centrum handllowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

love, ja jakoś ostatnio nie ma dosyć zamawianych dań 😜 a to sajgonki, a to kurczak w pięciu srakach 😁 a to staruch do kfc śmiga, albo po kebaba. Ciągle kurwa coś. Ale co ja zrobię, w ciąży jestem, wolno mi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym zjadła racuchy z przedszkola. Nie jadłam tego z 10 lat... jezu. A ja nawet nie mam pojęcia jak to się robi;p
Ja taz ze wsi to nie możemy sobie zamowić. Trzeba gotować 😞 mi to jak się nie chce, to pierdole. Gotuje ziemniaki, jajko sadzone, mizeria i to jest najpyszniejsze danie na świecie jak dla mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
astra no w sumie lekko jest bo nie muszisz gotowac ale weź ej jak ja widze czasami te rachunki to mnie rozpierdala od środka... ;/ Bo moj to jak po cos jedzie to jakies spagetti, lasange, pizze, canelloni i to nie z jakiegos szybkiego barku tylko normalnie do rastauracji jedzie bo bliżej. A ja czasami mam np tez ochote zjesc cos normalnego, ale mi sie nie chce gotowac. Albo cos tak jak nugetsy, albo skrzydelka w kfc, ale nikt mi nie pojedzie a jak sama to tez nie moge bo moj mi rozkazuje ze takich gowien mama nie jesc. i wez tu wytrzymaj... z dwojga zlego chyba wole juz sama ugotowac cos.

chyba troche pokrecilam i nie napisalam tak jak chcialam... ale trudno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
makaron ze serem i cukrem 🤪 🤪 🤪 🤪 ale bym zjadla 🙂) to bylo pycha
albo placki ziemniaczane takie grubeeeeee
albo mielismy taki sos bialy z warzywami i kurczakiem i to z ziemniakami ale nie wiem co to bylo 😞(( od czasow przedszkola nigdzie tego nie spotkalam a to bylo takie pyszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Tia, ja też jadłam jajka, dopóki nie ugotowałam takich z kurczakami w srodku i nie zaczelam ich obierać. Tak śmierdziało,ze do dziś tego smrodu z nosa nie mogę wygonić...buuueee 🤢
I mam obrzydzenie.

hahahah 🙂) ja kiedys tak mialam ze robilam sadzone i rozbijalam od razu na patelnie i czarne jajo bylo- tzn zamiast zoltka to czarne 🙂 ale jebaloooooo.... 🙂) haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona......teraz dopiero z Opola wróciłam.Ale ciepłe cappucino zrobiłam i winogrono czerwone jem.Niko cos mowi,ze go glowa boli.Ale szóstka mu wychodzi ,dzisiaj mi powiedzialz,e go boli i juz sie przebija.Moze od tego miał przed wesele temperature.Byłam dzisiaj w Smyku Hipcio kosztuje 209zł zamawiam na allegro za 150 zł z przesyłka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tez mówi,ze mam nie jeść śmieciowych fast-foodów, coli nie pić, i inne takie. Ale niech kurwa mi tu nie przesadza, bo ogólnie to się zdrowo odżywiam, nie mam żadnych szkodliwych nałogów, a to jedynie zachcianki i nie mam zamiaru sobie odmawiać. Znam kobiety, które się w ogóle nie przejmowały ciążami, paliły fajki, piły piwsko, czasem coś mocniejszego, nie zarły tyle witamin co ja, do lekarza chodziły jak było trzeba, jadły cokolwiek i też nie było tragedii. Więc mi tym bardziej jakies zamawiane pyszności od czasu do czasu nie zaszkodzą 😉 najwyżej dupsko mi urosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra t mój Michał tak zrobił on był na wsi i zabrał kwoce jajo i dał babci do ugotowania jak zobaczył kurczaczka to od tej pory jaja ni chu chu
a ja z przedszkola to lubiłam takie pulpety z białym sosem , musze mame poprosić żeby mi zrobiła bo ja nie umiem i kopytka z cukrem i masłem i bułka tartą mniaammm oooooo musze sobie kopytek zrobić z sosem z pieczreczek 🙂
wkońcu poczułam konkret kopnięcia, to się gince pochwalę jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ci powiem ze ja w fast foodach kieys raz do roku moze jadlam a teraz to czesciej ma ochote- wlsnie na te nugetsy, skrzydełka albo fryty... ale nie jem bo nie ma mi kto po nie jechac ;/
tez takie znam co mialy w dupie to ze sa w ciazy a ja dbam o siebie... moze da sie bardziej ale ja bym sie z tym dobrze nie czula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia ło to rzeczywiście lepiej przez allegro:/ no boli boli jak ząb wychodzi, ja sama nawet nie chcę pamiętać jak mi wypadałay mleczaki i rosły stałe.. wyglądałam jak zombie 😜
Astra, coo!??? kurczak z jajkiem? o kurwa:/ no to ja bym jajka nie zjadła:/ nie no haha nie no po prostu Meksyk;p
Love czarne jajko też brzmi obrzydliwie:/ ja to ostatnio jak robię jajecznice i jak rozbijam to często jest kropelka krwi, już tam w tym jajku chyba zarodeczek małej kurki się robił:/
Ale raz z 2 lata temu rozbijam jajo na patelnie a tam sama krew i nie wiedziałam o co kaman, mama powiedziała że tam była już malutka kurka chyba 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...