Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra napisał(a):
U mnie by nie postała.
Tak mnie plecy bolą, że porażka...chodze zgarbiona jak Tofik....



to jeszzce masazu ci trzeba.Dzwonilam do mojego lekarza.....tantum verde moge sobie psikac.A w razie pogorsenia,dusznosci moge inhalacje z pulmicortu od malego zrobic.AAle inhalacje zrobie tylko z soli fizjologicznej,pulm.jest mocny i wpływa na płód w wiekszych ilosciach wiec po co.Narazie oddtycham tylko dochodzi kaszel jak piesek-hau..hau 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wy tak przybieracie na wadze, a ja nie? Ja żre jak hipopotam, a waga w miejscu stoi.
mulant, u mnie było to samo, za późno sie wzięli za nacinanie i strzeliło. Jak byłam trzy miesiące po porodzie u lekarza, to się pytał kto mi to zrobił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Astra, poczekamy, zobaczymy aż zamienisz się w słonicę 🙂 nie no żartuję ale na każdego przyjdzie czas;D
ja ważę aktualnie 54,5 a przed ciążą ważyłam 48-49 kg:P więc jakby 6 kg albo prawie 6, bo przed ciążą pamiętam że schudłam z 50 na 48 chyba 😜

co masz pysznego do jedzonka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Astra, poczekamy, zobaczymy aż zamienisz się w słonicę

No nie wiem, czy się zamienię. Z Bartkiem niewiele przybrałam, byłam wręcz chuda.



fajnie.Ja jak słoń z Niko i teraz tez tak bedzie.Juz mi sie biodra rozwalily 😞Ale to niby wina miednicy.....co tam dzidzia jakos musi wyjsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz sie umowilam do cipologa na 10.11,bo ostatnio po wizycie zapomnialam.Ze mie to jest gapa.
Uciekam po Niko do przedszkola,a pozniej dalej pod kocyk.Alanek chyba tez odpoczywa caly dzien.bo malo go czuje.On to wogole jakos tak sie przekrecil w brzuchu,ze na dole go czuje i tylko wewnatrz,a pod raczka wcale 😞Pozniej go troche powkurzam ile bedzie spac.

Do pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...