Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

chodze na nfz

To weź go pogoń, bo już teraz to nie tylko kwestia tego, czy "chce", ale już powinien Ci zrobić USG. Ja co prawda chodze prywatnie, ale moja wizyta składa sie najpierw z pierdół z położną, czyli waga, ciśnienie, uzupełnienie karty, potem fotel i obowiązkowo za każdym razem USG też.
Ach, no kiedy ten wtorek wreszcie 😁
ale nic mi nie powiedzieli czy z dzidzia wszystko dobrze.ezalam tam bo mialam kolke nerkowa

Raczej jakby coś było nie tak, to by Cię stamtąd nie wypuscili, w końcu to lekarze i wiedzą co robią, tym bardziej na patologii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest najlepszy lekarz, to ja chyba bym nie chciała wiedzieć jaki jest ten najgorszy.
A może to Ty go o nic nie pytasz? Zapytaj, a na pewno odpowie 🙂 w końcu dobro dziecka jest na pierwszym miejscu. Kiedy masz teraz wizyte?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech porządnie zmierzy dzidzię, niech posłucha serduszka, etc. Pacjentka ma swoje prawa, nawet w jego gabinecie, więc nie bój się mu o niczym mówić.

A brzuch mi nie twardnieje, a na skurcze braxtona-hicksa jeszcze za wcześnie. Nightmare, a może Ty się przemęczasz? Pracujesz gdzieś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
główka przewietrzona.......ulga.Ale czulam sie jak slon na wybiegu 🤪Teraz znowu sobie poleze-hihih.

Dziwne,ze nightmare nie mialas przez 2m-c usg.Wez go pogon,placimy skladki i wymagamy.Ale to u ciebie z tym synem to chyba tak na 99%,bo wczesnie ci powiedzieli.Teraz juz lepiej widac co tam sie kryje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...