Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ej ja to się tylko modlę,żebym nie urodziła 29 lutego 😁 moja chrześniaczka tak się urodziła i się smiejemy,że zamiast 4 urodzin teraz jej dopiero roczek wyprawią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się w ogóle teraz dłuży ten czas. Chciałabym już mieć skończony 36 tydzień... wtedy zagonię chłopa do malowania pokoju, przemeblowania i wypicujemy wszystko dla dzidzi. Na razie mam luz, bo wiem,że nie odpuszcze,że będę sprzątać jak dzika, a jakoś mi się nie uśmiecha takie przyśpieszenie, więc odwlekam 😉

Dzisiaj już się w większości spakowałam i zrobiłam listę tego, czego mi jeszcze brakuje, ale to już niewiele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ta moja szyjka to już bym dawno miała wszystko zrobione. A tak to dupa blada, łóżeczko chyba zamówię przez allegro, bo ten mój to wiecznie w robocie i ciężko mu wygospodarować wolny dzień póki co. Nigdzie sama nie pojadę na zakupy, bo nie będę dźwigać i biegać, musi mężuś ze mną być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja pierwotnie zamówiłam łóżeczko z allegro(wada)ale zrezygnowałam i kupiłam ładniejsze i lepsze u nas w sklepie w mieście 🙂
tylko stelaż do baldachimu mają mi dać bo mieli ale popsuty rurka skrzywiona no i czekam na telefon ze jest do odbioru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti21 napisał(a):
Dziękuje. A urodził się w 35 tygodniu z waga 2110. teraz jest już że mną wcześniej był na wczesniakow w inkubatorze. Miał hipotrofie płodu. cały czas ma jakieś badania itd. zobaczymy jak to będzie. dalej


gratulacje beti 🙂
a tak zapytam, czemu Ty piszesz ze mały urodził sie w 35 tyg jak 14 luty był w tym tygodniu a Ty jestes juz w 38tc?? bo ja teraz byłam w 35tc, a termin mam na 25 marca. Ty masz w profilu wpisany termin na 8 marca. tak Ci lekarze powiedzieli ze to 35tc?? czy to przy wczesniakach jakos inaczej sie liczy, czy ze miał tą chorobe to przyjeli wg jego wagi, czy jak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, mulant 😁 Ty masz dla Hubcia różowy wózek, a moja panienka będzie się w niebieskiej formule wozić 😁 machniom?
heehe 🤪

Mały książę mój już śpi, a duży troll na piwie z kolegą 😉 jak ja lubię ten spokój...ach 🙂
ale niedługo pewnie wróci, to będzie mi nogi masował, a co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też się pytam, czy "machniom?" 😁 jak Franek Dolas 😁
hehe 😜

Ewci@, moja mama jak była ze mną w 6 miesiącu ciąży to wysłała tatę w nocy po piwo, bo miała taka ochotę,ze go obudziła. Tak to nigdy nie lubiła i nie piła, a w ciąży mówi że normalnie szok, tak jej się zachciało. I pojechał. Rowerem 😁 i jedyne piwo jakie dostał było z baru, z PRL-owskiego nalewaka, rozcieńczone do granic możliwości, w plastikowym kuflu 😁 ale jej przywiózł, wychlała tą połowę która wytrwała jazdę rowerem i poszła spać 🙃 i zawsze się ze mnie śmieją że ja już w brzuchu u mamy piwa wołałam ☺️ cóż... hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalla gratulacjedoczekalas sie malego 😉

Ja bylam z mezem na spacerku....stwierdzil,ze musze sie dotlenic...strasznie marudzilam-hihihi.Po drodze wstapilismy do baru.Maz na piwko,a my z Niko na tymbark 😉Chcialam tam isc,bo byl tam nasz stolaz.I szafka do łazienki bedzie w nastepnym tygodniu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...