Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

obdarzona napisał(a):
Natalla urodziła! 🙂 Urodziła Krzysia o godzinie 8:05, MA 52 Cm i waży 3485 g 🙂 porod miała ciężki, od godziny 22 😞, a wody były zielone.

Ło Jezus, jaki słodziak 🤪 Gratuluję!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy mnie wczoraj minęły!!! Natalla gratulacje 🙂 Mały przecudny! No to się zaczęło rozpakowywanie... Która następna?

Fikumiku, no to się cieszę, że jakiś cycnik na siebie namierzyłaś 🙂 Hehe, to chyba ja wszystkie e wykupiłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant napisał(a):
e astra to było w pancernych :P

Wiem, później się skapnęłam,że mi się Gustlik z Frankiem pomylił 😎
haha

Czego śpita, leniuchy? Ja dzisiaj wstałam o 2:30 i sprzątałam kuchnię ze słuchawkami w uszach, bo nie mogłam spać i nie miałam co robić. Mąż wstał, spojrzał na mnie, spojrzał na zegarek, jeszcze raz na mnie, popukał się w czoło i poszedł do łóżka z powrotem 😜 a rano jak do pracy jechał, to się pytał, czy ja sie aby na pewno dobrze czuję 😁
Problem w tym,ze nie wiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izu, ja mam w planie kolejne okno 😁 Tym razem balkonowe u Bartka, czyli trochę wiecej roboty mnie czeka. Ale ja to wszystko w żółwim tempie robię 😁 matko 😁

Bartek ma katar 😮 ostatnio miał ponad 2 lata temu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Izu, ja mam w planie kolejne okno 😁 Tym razem balkonowe u Bartka, czyli trochę wiecej roboty mnie czeka. Ale ja to wszystko w żółwim tempie robię 😁 matko 😁

Bartek ma katar 😮 ostatnio miał ponad 2 lata temu 🤔



Okna? 😮Ty chyba chcesz w lutym urodzic 😠Oszalalas kobieto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jedno zrobiłam ze dwa dni temu 😉 I dzisiaj też jedno zrobię - muszę, bo ramy wołają o pomstę do nieba hehe, a firanki to już mężuś powiesi.
Póki co, to idę sobie kawę zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rano zapiekanki robiłam, mały skusił się tylko na mannę z truskawkami. kurczę, widzę po nim,że najwyraźniej się zaziębił. On nie choruje, więc ja się teraz czuję, jakby pierwszy raz mu cos dolegało.
Mówi,że główka boli i gardło, a z nosa leci na całego... Ło matko mam nadzieję,że szybko mu przejdzie 🤨
witaminki i nasivin już w akcji, herbatka z miodkiem i cytrynką też, a potem go wickiem nasmaruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie co będzie na obiad? Kopytka bym zjadła... 🤨 ale nie chce mi się ich robić.
Ryż to jeśli sama dla siebie bym robiła - przeszłoby, ale moje chłopaki jakoś nie mogą przełknąć hehe 😁

Izunia, ja to nie pamiętam kiedy ostatni raz jadłam jogurt. Nie lubię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ja rano zapiekanki robiłam, mały skusił się tylko na mannę z truskawkami. kurczę, widzę po nim,że najwyraźniej się zaziębił. On nie choruje, więc ja się teraz czuję, jakby pierwszy raz mu cos dolegało.
Mówi,że główka boli i gardło, a z nosa leci na całego... Ło matko mam nadzieję,że szybko mu przejdzie 🤨
witaminki i nasivin już w akcji, herbatka z miodkiem i cytrynką też, a potem go wickiem nasmaruję.




A moze podawaj malemu wode morska.I jak masz inhalator to sol fizjologiczna daje Niko do wdychania.Ładnie na nosek dziala.Wick obowiazkowo u nas w apteczce sie znajduje 😉

Moj maz tez kreci noskiem.
Kurde.....jajko rozwlail 😠Niech sprzata ciamajda jedna 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam tej melodii do spania 🙂
Mnie to chyba ten fenoterol rozwalił, w nocy jak łykam kolejne dawki to serducho mi łomocze, ciśnienie się podnosi i nici ze snu. Śpię spokojnie od około 21 do północy, kiedy się budze na pierwszą nocną dawkę. Potem zasypiam na jakąś godzinę, czasem na dwie i jak to cholerstwo zacznie działać - ja moge iść tańczyć 😁 ale niezbyt dobrze mimo wszystko się czuję. Jak na mega ostrym kacu...rano to mija, ale co z tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no proszę jakie nowiny 🤪
Natalla i Beti gratulacje 🙂 wszystkiego dobrego dla Was i Maluszków 🙂
hehe swoją drogą to Natalli przeczucia się nie sprawdziły co do terminu 😜

ja już po śniadanku, buła słodka z mlekiem 😉 Niuńka moja chyba też bo czkawkuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobity 🙂 ja poł nocy nie spałam, jestem jak zombie. Ze względu na dzisiejszą operację Figii, musiała być na czczo a więc na noc miała schowane miski. O matko 😞 miałczała całą noc, budziła mnie i jak jej tu wytłumaczyć takie zjawisko, z czego o ok. 6:30 obraziła się myśląc, że ją głodzę 😞 Potem na tą operację, to co się wycierpiała to szok 😞 nim ją uśpiła to taki zastrzyk w ucho miała 🥴 płakała jak nie wiem 😞 a potem narkozę i była skalpelowana, tylko chyba nie zdążyła do końca usnąć bo płakała, ruszała się itd. Teraz leży jak zdechła, nie ruchoma, oczy otwarte ale oddycha. Ucho ma zniekształcone, ale chuj ważne żeby żyła 🙂


O matko, ktoś mi tu narobił ochoty na gołąbki 🤪 ale ja miałam nie dawno, więc..pewnie mama powie że teraz nie będziemy robić.

Astra, hehe widzę że masz nocne jazdy.

Miałam dziś posprzątać pokoj porządnie, ale zaś mi się nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
hej kobity 🙂 ja poł nocy nie spałam, jestem jak zombie. Ze względu na dzisiejszą operację Figii, musiała być na czczo a więc na noc miała schowane miski. O matko 😞 miałczała całą noc, budziła mnie i jak jej tu wytłumaczyć takie zjawisko, z czego o ok. 6:30 obraziła się myśląc, że ją głodzę 😞 Potem na tą operację, to co się wycierpiała to szok 😞 nim ją uśpiła to taki zastrzyk w ucho miała 🥴 płakała jak nie wiem 😞 a potem narkozę i była skalpelowana, tylko chyba nie zdążyła do końca usnąć bo płakała, ruszała się itd. Teraz leży jak zdechła, nie ruchoma, oczy otwarte ale oddycha. Ucho ma zniekształcone, ale chuj ważne żeby żyła 🙂


O matko, ktoś mi tu narobił ochoty na gołąbki 🤪 ale ja miałam nie dawno, więc..pewnie mama powie że teraz nie będziemy robić.

Astra, hehe widzę że masz nocne jazdy.

Miałam dziś posprzątać pokoj porządnie, ale zaś mi się nie chce 😞



ja juz troche dom ogarnelam 🙂

musze jechac do sklepu,ale to sie trzeba ubrac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...