Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Haha Izunia, ja też wolę nie bo już dawno przeskoczyłam mojego łajdaka :P I nikt nie zna mojej wagi poza mną, lekarzem no i tej cholery bo kiedyś podejrzał jak mu dałam potrzymać kartę ciąży :/

Dzisiaj mam wizytę i nareszcie się dowiem co i jak.. Z jednej strony się boję a z drugiej jestem strasznie podniecona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ło matko, ale jesteś ranne ptaszyska 😁

Hm...podczytałam was, ale nie mam nic do powiedzenia. Zmęczona jestem strasznie. Ja mam jutro wizytę 🤪 tylko klops z transportem bo tata dziś pojechał do Niemiec, a siostra autem do pracy i pojadę spoźniona i będzie mega kolejka, ale jakoś przeżyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli dzis dzień i jutro ogladanie bejbików
ja musze wytrzymać jeszcze prawie tydzień, mnie tez astra przełozyli wizyte ale szczescie tylko o dwa dni, bo mojej babie spóxni się samolot 🙂

pomidorowa się gotuje, kurczaki zapeklowane
mama serial obejrzy i idą na spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dziś wizytę 😁
ale mnie dziś wielka ogromna baba pokuła w 4 miejscach bo ze strachu mi żyły się pochowały waliła mnie po dłoniach kurde katusze z tą krwią ;/
a inna babeczka do niej żeby mnie tak nie biła bo jak mały się urodzi to przyjdzie i jej odda ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to chyba zalezy od spzitala, bo teraz lezała ze mną dziewczyna co było 7 dni po terminie, podali jej oxy-nic, i na obchodzie wieczornym powiedzieli że dzień przerwy i znowu i dzień przerwy i znowu i tak cztery kroplówki miałyby zejśc i jak nic nie bedzie to cesarka, a na porannym ochodzie w sobote koleś jej powiedział że nie ma na co czekac i dajemy kroplówkę, ja wychodziłam ale mam z nia kontakt i wiem że ją wzieło trochę ale coś z kością miała i dzidzia wyjśc nie chciała i po 10 h zrobili jej cesarkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, no hehe to jutro pizdogrzeb może powie coś ciekawego 🙂 ja nie czuję, aby coś się zmieniło. Podejrzewam, że wszystko jest tak jak było, nic się nie skrociło ani nie zmiękczyło. Bo przed tamtą wizytą miałam skurcze przepowiadające , a po wizycie już od ponad tygodnia prawie nie mam. Ale za to mam dziwny śluz.

U nas kładą zalezy, od 7 do 14 dni po terminie. A o baloniku słyszałam, że to ponoć nic przyjemnego:/

Idę dalej leżakować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus 😮 ja bym sie nie zgodziła,żeby mi to założyli. Brr...U mnie 3 kroplówki z oxy i masaż szyjki na szczęście pomogły.

Ej wkurwiłam się. Padł mi ekran dotykowy w telefonie 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fenoterol biorę nadal, starczy mi jeszcze gdzieś tak na tydzień, potem niech sie dzieje wola nieba, najwyzej wczesniej urodzę 😉 ale czytałam,że odstawia się go w 36 tygodniu i natalla też tak miała odstawiony, więc będzie akurat. Ciekawe tylko co na to moja ginka 😉

Sztunia, jak nie musisz, to nie bierz. Ja się nabawiłam takiego kaszlu od tego gówna,że rano to się duszę - wszystko od serducha. Poza tym na początku tak telepie,że masakra. Ja jestem tym dojechana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...