Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 😘
Dziękuję Wam za wsparcie 😘 😘 😘 Wczoraj położyłam się i oglądałam filmy, żeby o tym nie myśleć. W każdym razie gadałam z moim, nie wiedział o co chodzi i wkurzył się. Na razie temat zamknięty i myślę tylko o małej. Jeśli to kłamstwo nie chcę, żeby nas ktoś poróżnił przez brak mojego zaufania.
Kasiu jakbym zaczęła rodzić oczywiście dałabym Wam znać. 😉
Sztunia Maja przesłodziutka, nie mogę się napatrzeć 🙂
Obdarzona łączę się z Tobą, bo po 12 siadam na samolocie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lady jak lubisz twaróg to polecam sałatkę : kostka twarogu, 2 puszki tuńczyka w kawałku, 2 papryki, słoik ogórków kiszonych, cebula, sól, pieprz, majonez. Pyszna jest i paprykę można puszką kukurydzy zastąpić, chociaż osobiście wolę wersję z papryką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
no słitaśna była ( no i dalej jest) i miała mega czarny łebek a teraz blondynka 🙂

ja noc wspaniała, Maja isę nie budziła i ja też nawet na siku nie wstałam, kolejny sen z typu popapranych tym razem jakiś związek lesbijski z moją kumpelą, skąd mi się to bierze chyba z niewyżycia 🙂
jedyny minus mam mega ucisk na nerw w praej nodze i normalnie mi dretwieje, a do tego oko lewe mi skacze hahaha a to mnie wkurwia niemłosiernie, wiecej dolegliwości na dzień dzisiejszy nie stwierdzam 🙂

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj cierpiałam na okropny ból brzucha po lewej stronie, taki paraliżujący,ze wstac nie mogłam. Tak mnie ten mój czub doprowadzał do śmiechu,że nie mogłam się uspokoić i mimo bólu nadal się ryłam, aż łzy mi ciekły 🙃 😁 Przeszło dopiero jak ległam na boku i tylko poczułam, jak mała się przemieszcza...ufff...jaka ulga była 😁

Gulek, ja robię sałatkę z twarożku, tuńczyka z puszki, papryki i szczypiorku i robię z tego faszerowane zielone ogórasy 🙂 pychotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gulek brzmi apetycznie. Wypróbuję 🙂

Sztunia właśnie wczoraj wieczorem widziałam zdjęcia i zapomniałam napisać. Cudna dziewczynka. Te włoski jeszcze uroku dodają. A to właśnie często się zdarza, że się dziecko rodzi czorne, a potem jest blond. Sama byłam takim przykładem 😁

Już taka jestem ciekawa jak nasza niunia będzie wyglądać. Czy będzie czarnula, czy blondyna. Chyba wszystko się może trafić oprócz rudej 😁 Ja naturalnie blondynka, Łukasz szatyn, mój tata typowy brunet z ciemną karnacją, mama szatynka, teściowa brunetka. Oczy głównie zielone i piwne w rodzinie występują. Ciekawe co ta nasza niunia odziedziczy. Zamawiam dla niej pieprzyk Łukasza na policzku przy wardze 😉

Co by tu dziś porobić? Mama przyjedzie po pracy i będziemy pościel prasować do łóżeczka. Chyba już je ubierzemy i przykryję prześcieradłami, bo już się doczekać nie mogę by zobaczyć łóżeczko w pełnej okazałości. Dzisiaj może wanienkę zamówię i kosmetyki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak się urodził to miał czarnego irokeza, a po miesiącu włoski zrobiły się cienkie i jasne. I tak przepoczwarzył się w blondasa po tatusiu 😁
Ja mam takie zdjęcie jak miałam roczek i kręcone czarne włoski do ramion 🙂 potem kolor mi się zmienił w typowo słowiański, czyli mysi blond.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się mysi blond słowiański zrobił po farbowaniu na blond. A teraz już mi tak ściemniały te włosy, że nawet przy obecnym kolorze, który mam na głowie odrostów bardzo nie widać. A do wieku 5 lat miałam te włosy właściwie złote, potem ciemniały. Powracam do stanu jak przy urodzeniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo.
Gulek masz rację, to wszystko jest niesamowite, praktycznie z niczego wychodzi taka malutka cudowna istotka poza którą świata nie widzisz 🙂 która Ci powie za jakiś czas kocham Cię mamusiu, a później przyjdzie i powie daj 5 złotych 🙂 u nas też wszyscy są ciekawi jak będzie wyglądała nasza smerfetka 🙂 bo mój Michał jak był mały to miał białe włoski, a teraz ciemny szatyn z Niego 🙂 ja to od urodzenia byłam czarna mamba 🙂 teraz tylko jestem sztuczny blond 🙂 ale odrost już czarny prześwituje 🙂 ale umówiłam się znowu na wtorek do fryzjera, co by do porodu nie iść z odrostem 🙂 muszę przecież jakoś wyglądać, dziecko nie może mnie zobaczyć z takimi brzydkimi włosami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu później te włoski zrobiły mi się sztywne, proste i mysie? 😮 Teraz po obcięciu na krótko mam szopena a'la Marta Mostowiak tylko w wersji wszystkich odcieni brązu od najjaśniejszego przy odrostach do czarnego na końcach i już patrzeć na to nie mogę hah 🤪 za tydzień fryzjer i farbowanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Tylko czemu później te włoski zrobiły mi się sztywne, proste i mysie? 😮 Teraz po obcięciu na krótko mam szopena a'la Marta Mostowiak tylko w wersji wszystkich odcieni brązu od najjaśniejszego przy odrostach do czarnego na końcach i już patrzeć na to nie mogę hah 🤪 za tydzień fryzjer i farbowanko 🙂

A moje z kolei od zawsze kręcone, aż do teraz, z tym że teraz się tylko falują 🙂 a żeby je wyprostować to mam krzyż pański, Michał mi kupił nawet profesjonalną prostownicę fryzjerską za 400 zł, ale Go klęłam o ja pierdziu 🙂 mówiłam Mu że na moje włosy to jest tylko jedna prostownica, którą sobie sama kupię, to taka której używa mój fryzjer i ona kosztuje 200 zł, a nie 400 :/ ale się uparł, kupił i co? I gówno, bo nie prostuje tak jakbym tego chciała. Niby w domu wszystko ładnie, proste nawet, a tylko wyjdę na dwór i chuj i już pofalowane jebańce pieprzone. Teraz już długo długo nie prostowałam bo mi się nie chce i chodzę jakby piorun we mnie przywalił, mam na głowie tzw nieład artstyczny, ale jakoś specjalnie mi to teraz nie przeszkadza, bo i tak jestem gruba i brzydka, ale jak się urodzi dziecię nasze to będę się pięknić bo muszę być seksi mamuśką 🙂 a Michałek musi być zazdrosny o taaaak 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tez zaczęły teraz falować, jak je ścięłam. Ale prostować mi się nie chce, zresztą na uj mi to teraz potrzebne, jak w domu siedzę. Chyba,że gdzieś wychodze do ludzi, to się ogarniam, ale po porodzie to juz bez kitu sie za siebie biorę bo w zyciu nie byłam taka zapuszczona jak teraz... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po zakupach allegrowych. Kupiłam różową wanienkę, taką najprostszą bez bajerów, nakładki silikonowe na sutki, 2 smoczki, jakieś tam woreczki na zużyte pieluchy, kolejne chusteczki nawilżane i Pampersy, płatki duże, zestaw kosmetyków Nivea (żel do kąpieli, oliwka i krem na pupę), dla siebie dezodorant Dax dla mamusiek. To chyba wszystko. I chyba wszystko już mam, bo ostatnio w aptece też zrobiłam pokaźne zakupy.
Aaaa zapomniałam się pochwalić, że ostatnio wylicytowałam raz używany laktator ręczny Avent za 25 zł, z butelką dodatkową i połową części nierozpakowanych. Trafiła się okazja to wzięłam 🙂

Kasia nie wyobrażam sobie Ciebie teraz w wersji czarnej. Oczy też masz ciemne?
Ja już nie walczę z lokami i zamiast inwestować w prostownice (mam jakąś jedną starą co mi koleżanka ze Stanów przywiozła lata temu, jak u nas nie było jeszcze za bardzo 😉) inwestuje w różnego rodzaju papiloty. Ostatnio kupiłam to cudo, bo mnie filmik zaintrygował:
http://allegro.pl/magic-leverag-loki-papiloty-18-lokow-gratis-i2091234793.html
Tylko muszę odebrać z poczty, bo akurat jak byłam u lekarza mi przyszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę Astra, że mamy podobne podejścia. Ostatnio nawet moja siostra mi wypomniała że szybko robie się zrezygnowana jesli chodzi o wygląd. Ale co jak mnie ta kupa smalcu i ogólne złe samopoczucie tak demotywuje 🥴 Niby coś tam zawsze ze sobą zrobię ale kompletnie bez weny. Włosy zjebane, ryj jak księzyc w pełni, cielsko wielkie i co tu wymyślać :P Za to jak się zapre po ciązy to już pójdzieeeee! Postanowiłam nawet zmienić kolor włosów pierwszy raz w życiu 😮 Nigdy nie farbowałam a z natury jestem taka trochę ciemno-słomkowa 🙂

PS. Astra nie widzę Twego zdjęcia bo masz dla znajomych, zaraz Was wszystkie pododaje za karę 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, ja się za tydzień wybieram na mega zakupy i już kupię wszystko. W czwartek się umówię do lekarki, w piątek będę szaleć na zakupach i zostanę sobie u mamusi do niedzieli 🙂

fikumiku, mnie by sie chciało, ale ja nigdzie nie łażę, nikt mnie nie odwiedza poza kilkoma koleżankami z dziećmi 🤢 poza tym jest zima i jakoś nie mogę się zmotywować 😁 Teraz przynajmniej mam ładną cerę - zero wyprysków, a stale coś miałam jak nie na brodzie to na czole 🙃 marzę o solarium, marzę o schudnięciu, o kosmetyczce i o wciśnięciu się w moje ulubione jeansy ☺️ Ale to wszystko juz niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja robię hennę na brwi przy tych ciemnych włosach, ale to na chwilę starcza i zwykle po prostu maluje brwi cieniem specjalnym Revlona. Niby są ciemne te moje brwi, ale trochę za rzadkie, więc przy ciemnych włosach trzeba je poprawiać 😉 Do rudych i blond były w sam raz bez poprawiania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra i to jest jedynie pocieszające, że jak już Nienio wyjdzie to w końcu waga ruszy w drugą stronę i ogólnie będzie większe pole do popisu 🙂 Nie jestem przyzwyczajona do takich rozmiarów i też marzę o tych drobnych przyjemnościach.

A co do brwi, mam jasne i kiedyś tak sobie nawyrywałam, że w ogóle nie było ich widać. Jak któregoś wieczora zmyłam mejkap to K zszokowany zapytał gdzie one się podziały 😮

Dawać foty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te moje to jakaś tragedia 😜 Ja z tych czasów mam głównie zdjęcia poskanowane ze zwykłych albo z jakiejś marnej kamerki internetowej. Jakieś w miarę normalne t tylko na papierze w albumach 😉
Tu chyba 18-19 lat. Włosy popalone farbą Palette 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/marta1s.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4843/marta1s.th.jpg[/IMG][/URL]
Tu 21 bodajże i ostatnie podrygi w blondzie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/img00020w.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/363/img00020w.th.jpg[/IMG][/URL]
To co sobie zrobiłam jako małolata w z włosami to mnie aż boli jak teraz patrzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa Lady! Zupełnie inaczej 🙂 Ta pierwsza fotka to faktycznie takie lata 90te, a na drugim niezła Dżaga 🙂 Wcale nie brzydkie, wręcz przeciwnie.
Mimo wszystko lepiej w ciemnych. Ja w ogóle jestem zwolenniczką ciemnych włosów i u kobiet i u mężczyzn 🙂 Takie Latino :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze był moment przejściowy. Proszę nie zwracać uwagi na minę jak lafirynda 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/525/28090415561.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/809/28090415561.th.jpg[/IMG][/URL]
Ale tu to już fryzjer działał, a nie ja sama tanim kosztem 😜

fikumiku lata 90-te to już nie były 🙃 Ale fakt te loczki takie w takim klimacie wtedy nosiłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...