Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ a co ci gin powiedział na tą mokrą pobudkę? Co to było?

A z tym czopem to chyba mam jakąś paranoję. Ale nie było tego gówna wcześniej, a teraz takie zbite coś długiego mi się pojawiło już kurna 3 razy.

Piekę rogaliki, bo w domu nic słodkiego nie ma i chyba bym zaraz zaczęła cukier wyjadać 😉


mąż jezdził sam wiec nie pytał. ale to jakies były chyba moje wymysły, moje wyobrazenia, wrazenia i w ogole. mzoe było za goraco w pokoju czy jak i tak spanikowałam ze to wody, bo jaka poduszka miedzy nogami wilgotna była, ale to wiesz... mzoe juz tak podswiadomie cała noc sie denerwowałam... wiesz zeby to cos było naprawde to by leciało nadal, a ja tym wypeniana to bałam sie do kibla wstac i myslałam który to tydzien i ze za wczesniej, tak jakby jakis zły sen był...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ciekawostka
bo gadałysmy kiedys o wodach płodowych
laska co leżałam z nią na sali ma małowodzie i tych wód jakby cały czas ubywa, a jej się nic nie leje i normalnie będa wstrzykiwac jej wody sztuczne, a jesl to nie przyniesie efektu to beda wywoływac poród

ewcia to lecz się z tych świnstewek i nie schizuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia kurde, to musisz się teraz trochę pomęczyć, ale po ciąży wyleczysz to już na fest 😉
Jeśli chodzi o tą poduszkę co kiedyś pisałaś to hmm rozumiem, że mogłaś się wystraszyć. Mi raz po seksie tak zaczęło się lać jak nigdy, ale to nie były wody 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ciekawostka
bo gadałysmy kiedys o wodach płodowych
laska co leżałam z nią na sali ma małowodzie i tych wód jakby cały czas ubywa, a jej się nic nie leje i normalnie będa wstrzykiwac jej wody sztuczne, a jesl to nie przyniesie efektu to beda wywoływac poród

ewcia to lecz się z tych świnstewek i nie schizuj 🙂


nio lecze lecze, wyjscia nie mam. rozerwie mnie chyba tam na maksa jak tego nie wylecze. bo taki swiad i pieczenie, nie miałam w zyciu. i przy Zuzi kurde zadnej infekcji takiejw ciazy nie miałam,a tu i ta grzybica i cewka moczowa sie zaraziła;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Ewcia kurde, to musisz się teraz trochę pomęczyć, ale po ciąży wyleczysz to już na fest 😉
Jeśli chodzi o tą poduszkę co kiedyś pisałaś to hmm rozumiem, że mogłaś się wystraszyć. Mi raz po seksie tak zaczęło się lać jak nigdy, ale to nie były wody 😜

Gulek już my wszystkie wiemy co Ci tam wylatywało ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Ewcia kurde, to musisz się teraz trochę pomęczyć, ale po ciąży wyleczysz to już na fest 😉
Jeśli chodzi o tą poduszkę co kiedyś pisałaś to hmm rozumiem, że mogłaś się wystraszyć. Mi raz po seksie tak zaczęło się lać jak nigdy, ale to nie były wody 😜

Gulek już my wszystkie wiemy co Ci tam wylatywało ;-)



coś galaretowego hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Ewcia ale cudaczek mały, jejku takie maluszki są mega słodziusieńkie 🙂 szkoda tylko, że tak szybko rosną 😞


niom teraz tez jest cudak tylko ze wiekszy. co ona czasami wyprawia, głupoty jakies, niby sie staramy czsami nie reagowac, ale jak sie wydurnia to weź sie nie smiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i propos waszej rozmowy o włosach, zobaczcie jakie ma czarne na zdjeciach. co prawda miała tez ta zołtaczke, wiec taka opalona była ze szok. potem jak zeszłą to i włosów było mniej ale były ciemne. jeszcze w ostatnie wakacje miała ciemne, a teraz tak wypłowiały ze szok. juz sa takie brazowe. a były czarne jak wegiel dosłownie 🙂

PS> Iga tak mi daje czaduw brzuchu ze szok. tez czujecie wasze bąbelki z 5cm powyzej pępka?? moja to sie tak tu wybrzusza wysoko ze az boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ moja coś wystawia na wysokości pępka z prawej strony najczęściej 😁 Górka mi tam rośnie 😁

A ile Zuzia ważyła jak się urodziła?


moja włąsnie na wysokosci pepka z jednej i z drugiej strony jak leze na wznak czy na boku, a jak siedze to az tak okropnie wysoko. boli na maksa.
wazyła 2950g. była najmniejsza na oddziale, taki okruszek. tu na zdjeciach nie widac, ale jak była z głoymi nózkami to chudzineczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ moja coś wystawia na wysokości pępka z prawej strony najczęściej 😁 Górka mi tam rośnie 😁

A ile Zuzia ważyła jak się urodziła?


moja włąsnie na wysokosci pepka z jednej i z drugiej strony jak leze na wznak czy na boku, a jak siedze to az tak okropnie wysoko. boli na maksa.
wazyła 2950g. była najmniejsza na oddziale, taki okruszek. tu na zdjeciach nie widac, ale jak była z głoymi nózkami to chudzineczka 😉


No właśnie mi się tak wydawało, że kruszynka, bo ubranka takie duże na nią 🙂

A co do ruchów to mi zwykle cały brzuch faluje, ale górka rośnie tylko w tym jednym miejscu 😁 I chyba to łokieć jest, bo dość nisko. Lekarz mówił, że siedzi mała tak, że ma kręgosłup z prawej strony i główką w dół. Ostatnio właśnie najlepiej mi się leży na prawym boku. Ona wtedy pewnie jakby na pleckach leży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ggulekk napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=-XIsdfn7P-0 Kiedy idziemy? 😁


zastanawiam się czy wszystko ze mna wporządku skoro si na tym popłakałam 🤪

Hahahahha Sztunia, ja też miałam łzy w oczach 🙃 ale to chyba ze szczęścia, że niedługo też będę mamitą ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Sztunia napisał(a):
ggulekk napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=-XIsdfn7P-0 Kiedy idziemy? 😁


zastanawiam się czy wszystko ze mna wporządku skoro si na tym popłakałam 🤪

Hahahahha Sztunia, ja też miałam łzy w oczach 🙃 ale to chyba ze szczęścia, że niedługo też będę mamitą ;-)


o dobre wytłumaczenie, bo ja nawet nie potrafiłam nic madrego wymysleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...