Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Astra, no może być jak z Natallą, ale dla mnie Natalla zajebiście się miała bo urodziła w terminie, książkowo normalnie 😲 też bym tak nawet chciała 🙂
No ja też robię wszystko tak jak robiłam ale mniej bo mi się autentycznie nie chce. No teraz pojdę i poodkurzam, i tą podłogę zmyję 🙂

Ale czy TO NA SERIO MA WPŁYW, TAKIE WYSIŁKI?

Ggulek, a i jeszcze Cię pocieszę, że też miałam takie sytuacje i każda była ściemą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gulek jestem tego samego zdania co Astra. Najlepiej porozmawiać szczerze z mężem! A podłość ludzka niekiedy nie zna granic!!! Może to rzeczywiście jakaś zazdrosna wielbicielka albo była dziewczyna. Ale swoją drogą jak tak można postępować w stosunku do ciężarnej kobiety?! Chamstwo! Otwórz sobie okno, połóż się na lewym boczku i spróbuj się uspokoić! Jakbym była na Twoim miejscu i dowiedziała się kto to, to bym zajebała, pomimo przeszkadzającego brzucha 🙂 3maj się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Astra, no może być jak z Natallą, ale dla mnie Natalla zajebiście się miała bo urodziła w terminie, książkowo normalnie 😲 też bym tak nawet chciała 🙂
No ja też robię wszystko tak jak robiłam ale mniej bo mi się autentycznie nie chce. No teraz pojdę i poodkurzam, i tą podłogę zmyję 🙂

Ale czy TO NA SERIO MA WPŁYW, TAKIE WYSIŁKI?

Ggulek, a i jeszcze Cię pocieszę, że też miałam takie sytuacje i każda była ściemą 🙂


obdarzona co do tego to chyba nie ma reguły. Nie ma super pewnego środka, który zapewni terminowy poród 😉
Ja bym chciała żeby moje dziecko się nie pospieszyło za bardzo i żeby się jeszcze załapało na znak zodiaku Barana 😉 To byśmy byli Baran, Byczek i Bliźnięta 😁 Kot też Baran 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja siedzę cały dzień sama i nie mam nawet do kogo gęby otworzyć :/ dobrze, że do mamy mam rozmowy za darmo, to pogadam sobie z Nią od czasu do czasu 🙂
Idę sobie zrobić kisielek i zjem delicje poziomkowe z Lidla 🙂
Mam nadzieję, że Gulek nie urodziła z tych nerwów 😞
A dzisiaj śledzik 🙂 trzeba się napić..... mlekaaaaa 🙂 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, no właśnie , nie wiadomo w sumie czy ma wpływ czy nie. A kto jest z bliźniąt, jeśli można wiedzieć? bo ja jestem jakby co 🙃

Kasia, szkoda że nie masz kotka albo pieska 😞 może nie każdy ale wiele osob ( w tym ja) potrafię normalnie gadać do zwierzęcia jak do człowieka, zdawać mu relacje itd 😁
Ja też ostatnio gadam z mamą tylko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Lady, no właśnie , nie wiadomo w sumie czy ma wpływ czy nie. A kto jest z bliźniąt, jeśli można wiedzieć? bo ja jestem jakby co 🙃

Kasia, szkoda że nie masz kotka albo pieska 😞 może nie każdy ale wiele osob ( w tym ja) potrafię normalnie gadać do zwierzęcia jak do człowieka, zdawać mu relacje itd 😁
Ja też ostatnio gadam z mamą tylko 😞


Ja byk, Łukasz bliźniak 🙂 Moja przyjaciółka też bliźniak, także uwielbiam ten znak 🙂

My z Lolą też prowadzimy rozmowy na wysokim poziomie. I to z nią jest normalne gadanie, bo jak się do niej mówi to grucha i pomiaukuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, haha no też właśnie 😁

Lady, też lubię ten znak 🙂 moj kot też mi odmiałkuje jak gadam do niego, choć czasem olewa mnie 🙂
Tak jeszcze co do znaku, napiszę bo czekam na naleśniki i muszę jakoś czas zapełnić: nie wierzę za bardzo w horoskopy zwłaszcza w gazetach i w ogole wszędzie ale lubię je czytać. W sumie kilka razy spełniło i się to co w horoskopie. Najmilej jednak teraz wspominam jak czytałam horoskop w czerwcu w gazecie w przyjaciołce: pisało mi w bliźniętach, że jest to świetny okres na powiększenie rodziny, że czas pomyśleć nad potomkiem. W tedy już byłam w ciąży lecz nie wiedziałam o tym, a w lipcu pisało w horoskopie , że spełnią się moje obawy czy jakoś tak ( podejrzewałam ciążę) i spełniło się 🙂 hehe 😁
Natomiast w wczoraj w kropce TV czytałam sobie horoskopa dla bliźniąt, i w ostatniej linijce pisało : szybki zwrot akcji, czeka Cię wiele wrażeń czy wydarzeń 😁 a potem przeczytałam Ryby ( taki znak będzie miał Filipek prawdopodobnie) i w pierwszej linijce pisało: Otoczą Cię nowe osoby czy jakoś tak, czy , że poznasz wiele nowych osob, jedna Cię zauroczy bla bla bla 😁 horoskop ważny od 24 lutego do 1 marca 🤪 🤪 to znaczy, że ja urodzę, a Filipek pozna nowe twarze 😎
a tak serio, średnio w to wierzę, ale poprawia to humor czasem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde zaraz Klan. Jestem podniecona na maxxxa już od wczoraj, Rysiek umiera 😁 Ohhh jego dni są policzone 😁 😁 a tak serio to poje*ało tego aktora kurde? z własnej woli odchodzi.. no taka fucha regularna a on se odchodzi. No co za dewiant no. Ale z drugiej strony trzeba się spełniać zawodowo kurde, nie monotonnie pracować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, ja mam w pierwszej miłości straszne zaległości:/ jestem do tyłu z 4 albo 5 odcinkami. Tak se myślę, bo Kingi ostatnio coś nie ma w pierwszej miłości, tzn. ja jej nie widzę, bo jestem do tyłu 😁 i ona na serio i tak przytyła, może ona na serio jako człowiek w ciąży jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Sztunia, haha no też właśnie 😁

Lady, też lubię ten znak 🙂 moj kot też mi odmiałkuje jak gadam do niego, choć czasem olewa mnie 🙂
Tak jeszcze co do znaku, napiszę bo czekam na naleśniki i muszę jakoś czas zapełnić: nie wierzę za bardzo w horoskopy zwłaszcza w gazetach i w ogole wszędzie ale lubię je czytać. W sumie kilka razy spełniło i się to co w horoskopie. Najmilej jednak teraz wspominam jak czytałam horoskop w czerwcu w gazecie w przyjaciołce: pisało mi w bliźniętach, że jest to świetny okres na powiększenie rodziny, że czas pomyśleć nad potomkiem. W tedy już byłam w ciąży lecz nie wiedziałam o tym, a w lipcu pisało w horoskopie , że spełnią się moje obawy czy jakoś tak ( podejrzewałam ciążę) i spełniło się 🙂 hehe 😁
Natomiast w wczoraj w kropce TV czytałam sobie horoskopa dla bliźniąt, i w ostatniej linijce pisało : szybki zwrot akcji, czeka Cię wiele wrażeń czy wydarzeń 😁 a potem przeczytałam Ryby ( taki znak będzie miał Filipek prawdopodobnie) i w pierwszej linijce pisało: Otoczą Cię nowe osoby czy jakoś tak, czy , że poznasz wiele nowych osob, jedna Cię zauroczy bla bla bla 😁 horoskop ważny od 24 lutego do 1 marca 🤪 🤪 to znaczy, że ja urodzę, a Filipek pozna nowe twarze 😎
a tak serio, średnio w to wierzę, ale poprawia to humor czasem 🙂


Ja w horoskopy nie wierzę wcale, ale za to wierzę w charakterystyki danych znaków. W większości się to zgadza. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie. O byku zawsze piszą, że jest uparty, oszczędny, lubi luksus, dobrze pojeść, długo się przekonuje do obcych, nie lubi zmian itd. i większość z tego się zgadza w moim przypadku. Jak czytam charakterystyki bliźniąt to też większość się zgadza z charakterem mojego Łukasza i Doroty. Moja babcia, która jest spod znaku byka też ma bardzo podobny charakter do mnie, także wierzę że coś w tym jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
kurde, ja mam w pierwszej miłości straszne zaległości:/ jestem do tyłu z 4 albo 5 odcinkami. Tak se myślę, bo Kingi ostatnio coś nie ma w pierwszej miłości, tzn. ja jej nie widzę, bo jestem do tyłu 😁 i ona na serio i tak przytyła, może ona na serio jako człowiek w ciąży jest?

No jest, a raczej była bo prywatnie też urodziła dzidziusia 🙂 ale ten jest synek serialowy jest ciorny, ja pierdziu ma tyle kłaków co półroczne dziecię 🙂 zajebisty malec 🙂 mi się wydaje, że moja będzie łysa jak kolanko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, ja to już nie raz czytałam u mnie to się sprawdza w 70 % o ile pamiętam 🙂

Kasia, kurcze muszę na ipli pooglądać zaległości, i zobaczyć tego kudłacza 🙂 Moj Filipek będzie chyba ciemny blondyn albo blondyn, a więc łysawy 🙂
Mi też widać przez bluzkę jak się wierci 😁

ktoś to pisał o jajecznicy, chyba Lady. Muszę iść i sobie zrobić no 😠 mam nadzieję, że nie będę miała po niej zgagi jak Sztunia:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No obejrzyj koniecznie, mały Maciuś jest wyczesany( tak się w filmie nazywa) 🙂 ja sobie odsmażyłam pierożki ruskie od mamusi i zaraz je zjem 🙂 też mam nadzieję, że nie będę miała zgagi bo jak popije te pierożki mleczkiem to może być sraka jak stąd do Kambodży 🤪
O Ferdek Kiepski leci a później Na wspólnej i M jak miłość, a później Alcatraz 🙂 fajny serial, polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia , muszę Maciusia zobaczyć. A myślałam, że będzie to dziewczynka 🤨
Kurde zrobiłam mi i mamie jajeczniczkę z boczusiem i cebulką, mam ostatni karton mleka w lodowce, obym nie musiała często po niego sięgać w nocy 😞 chociaż i tak w nocy piję mleko od 4 do 10 razy i tak biorę ze 3 duże łyki albo z 6 małych. Teraz to śpię z kartonem obok, co prawda mleko nie jest takie zimnee jak z lodowki i ciut mniejszą daje ulgę, ale jak mam wstawać tyle razy do lodowki to dziękuję 🙂

Jutro mam wizytę u gin 🙂 jestem wykąpana, wymyta, wygolona, wysmarowana, pazurki mama mi obcięła 🙂 Jutro rano tylko się podchlapię pod prysznicem i mogę być badana 😁 boję się trochę bo będziemy miały auto dopiero ok. 10:15... a gin przyjmuje od 10:30:/ w 15 min nie zajedziemy 😞 i będzie kolejka jak stąd do... oh 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciliśmy od ginka 🙂
mały napiernicza na szyjkę która jest skrócona lekarz mówił że daje mi 4-6 dni i urodzę co do bóli to są przewidujące wyniki świetne można rodzić co do wymazu to będę wiedzieć za 2 tygodnie więc mogę nie zdążyć do porodu odebrać masakra ;/\
a jak nie będzie przed porodem to coś się stanie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...