Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale zawiesiłam sie.. .:/
A tu juz tak sie rozpisalyście...
obdarzona ja na seks to mam ochote non stop... wcześniej tak nie było... no może wykluczając te dni jak mnie wymioty męczyły...
o masowaniu nie wiedziałam niestety... ale zawsze cos nowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też nie mam żadnych zgrubień, ale np. lekarz oglądał i macał mi piersi ☺️
ja też całe życie śpie na brzuchu:P tylko na boku nie umiem, na plecach jeszcze umiem, ale mam paraliże nocne prawie za każdym razem i nie umiem sie ruszyć ani oddychać głęboko, więc się duszę, no i jestem wystraszona, ale mam to od 10 lat więc już umiem wyrwać się z paraliżu, ale mimo wszystko jest to nie przyjemne,zwłaszcza odkąd wiele osob twierdzi, że to zmora 😜 ale jakiej zmorze by sie chciało do mnie przyłazić za kazdym razem jak tylko śpię na plecach:P
Ej ja idę spać 😁 dobranoc ciężarne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej malwina... milo że grono się powiększa 🙂)
Ja to tylko na brzuchu lub na lewym boku.. 😉)) Na plecach ni chu chu... No ale na boczku przecież jest parwdlowo... Slysząłam że śpiąc na lewym jest najbezpieczniej bo jakieś zyly sie nie uciska?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulatnt... ja jak spię na lewym boku to akurat w strone męża odwrócona i to na nim prawa noga londuje hehe 🙂)) A o rozpychaniu to już nie wspomnę 🙂 Jak do PL wrocimy to już mamy wyrko wielkie u stolarza zamówione 🙂) więc nie bedzie źle 🙂
malwina to już ladnie ci idzie... u mnie to cienko z tyciem ale cos sie pokazuje juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...