Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mulant- a skąd wiesz, że w następnej ciąży możesz mieć bliźniaki?
Ewci@- pewnie siedzisz jak na igłach, ale ja też, tylko wizyte mam na za 6 dni 😜
Love- no właśnie, nie chciałaś a masz. Gdy się czegoś nie chce to się ma ( jak ja ciązy nie chciałam to mam) to musicie nie chcieć bliźniakow a będziecie je mieli 😜 nie no chyba żartuje 🙂
Też słyszałam,że bliźniaki to już norma i częściej się rodzą.
A czy musi być tak, że żeby mieć bliźnięta, to w pokoleniach muszą być jakieś bliźniaki? np. dziadek może mieć brata bliźniaka. Tzn. chodzi mi o to,że jak nie ma w pokoleniach bliźniąt to ja nie będę ich miała na 100%?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja też jadę na oszukać prz. 5 w 3 d chyba, nie wiem ale do multiplexu to na pewno na 3 d. jadę jak moj wroci z Holandii, bo już powiedział, że pojedziemy. Ale film to tam... najważniejsze są trojkątne chipsy z sosem serowym ktore będę jadła tam, bo po to tam jadę 😎 a widziałam reklamę, to nawet nawet ta piąta część:P bo czworka do dupy:P mam nadzieje, że nie posram się ja ani moja fasolka, bo to nie jest straszne, ale odkąd jestem w ciąży to wszystko jest straszne, nawet powtorki Klanu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny nie było mnie długo, ale miałam problemy z netem. 😠
Obdarzona nie martw ja miałam takie bóle, że przebudzałam się o 3 w nocy, ale byłam wczoraj u gin i wszystko ok z krasnoludkiem. Ma już 41 mm 😁 Zobaczysz, że z Twoim też będzie w porządku 🙂
Z tego co wiem, czasem tą skłonność do bliźniaków dziedziczy się po paru pokoleniach i nawet nie wiemy kto tam miał bliźniaki 150 lat temu, więc wszystko jest możliwe :P Od strony mamy były 2 pary bliźniaków ostatnio więc hmm byłam przerażona, ponieważ chcę studia skończyć. 😁 Wybieracie się może na to USG genetyczne? Lekarka mi poleciła tak za 2 tygodnie zrobić, ale 200 zł to trochę dużo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
\hej dziewczyny ja wizyte mam na jutro na 17 lekarz bedzie badal przeziernosc karkowa mojego malucha, to jakies badanie na zespol downa, ale nie boje sie bo wiem ze jest zdrowy jak ryba. nie wiem czy slyszalyscie o kalendarzu chiskim okreslajaccym plec dziecka mi z niego wychodzi ze bede miala dziewczynke, chcialam wam wkleic linka zebyscie mogly sobie sprawdzic ale wyskoczylo ze jestem nowym uzytkownikiem i ze nie moge wklejac linkow, wiec wpiszcie sobie w wyszukiwarke kalendazr chinki plec dziecka, to moze byc fajna zabawa zobaczymy czy sie sprawdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny. nio ja juz po wizycie, wszytsko ok. ciaza II w 9 tygodniu, prawidłowa, nie dostałam niestety zdjecia bo Pani dr zrobiła tylko takie zeby dołozyc do karty mojej a na nastepnym dokładnie pomierzy i da mki na pamiatke. ide na nastepna wizyte 13 wrzesnia. a narazie dostałam zlecenie na badania i skierowanie do poradni chorób odzwierzecych(mam dodatnia toksoplazmoze) ale to zapewne moje pzreciwciała, które juz miałam w poprzedniej ciazy wiec sie nie martwie. co do blizniaków to chyba bym nie mogła meic tylko mojego meza i szefowa tak nagrało. facet to mądry, on zawdsze chce wiecej. u nas tesciowa jest z blizniaków, ale do podobno idzie po płci zenskiej a zadna z sióstr mojego meza nie ma blizniaków. u nas póki co jest jedno, do szczescia to i jedno wystarczy, jedno jzu troche odchodowane, a dwa takie małe jakby były... ufff.
jestem taka szczesliwa
PS> Termin na 25 marca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona film nuuuuudny... Po prostu nic nowego. To smao co w poprzednich częściach... Wiadomy koniec, wszytscy giną! Gdyby nie efekty w 3d to nic fajnego.... ale idzcie i sobie sami zobaczcie... może wam się spodoba. Ja na przykład pół filmu płakałam ze śmiechu a kolega mnie uciszał i na koniec stwierdził, że jestem jakaś opentana 😁 No ale co tam... HORMONY.

Tak. Co to bliźniąt to u niektóreych idzie co któreś pokolenie u kobiet od strony matki. U mnie to moja babcia miała rodzeństwo bliźniąt- później urodziła dwie córki tzn. moją mamę i ciotkę- moja ciocia miała też jedną parkę- i później mam jedną kuzynkę co ma parkę i kuzyna ale to chyba z jej strony jakoś szło. 🙂) No i teraz ja. 🙂 U nas to co pokolenie idzie... w sumie fajnie, aż Ciebie to nie trafi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, tylko coś z opóźnieniem nowe posty mi się wyświetlają 😜 Obdarzona podziw, że możesz tak na odległość ze swoim, jak mój jest w pracy te pare godzin to już nie mam co ze sobą zrobić, szczególnie, że mam wakacje 😁 A jak z waszą cerą? Bo moja się psuje i coraz więcej pypeciów mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Mulant- a skąd wiesz, że w następnej ciąży możesz mieć bliźniaki?
Ewci@- pewnie siedzisz jak na igłach, ale ja też, tylko wizyte mam na za 6 dni 😜
Love- no właśnie, nie chciałaś a masz. Gdy się czegoś nie chce to się ma ( jak ja ciązy nie chciałam to mam) to musicie nie chcieć bliźniakow a będziecie je mieli 😜 nie no chyba żartuje 🙂
Też słyszałam,że bliźniaki to już norma i częściej się rodzą.
A czy musi być tak, że żeby mieć bliźnięta, to w pokoleniach muszą być jakieś bliźniaki? np. dziadek może mieć brata bliźniaka. Tzn. chodzi mi o to,że jak nie ma w pokoleniach bliźniąt to ja nie będę ich miała na 100%?


zgaduje sobie teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂) No pewnie... ja już teraz jak na nie na wystawie patrz to mam ochote wejsc do sklepu i obkupic... 🙂)
Wczoraj w intermache byłam i dopadłam stoisko gdzie ciuszki są... mieli takie z disney i mi się kikla tak spodobało ze kupilam... ale nie dla moich tylko dla chrześniaka 🙂) No ale MUSIAŁAM. 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
mam linka na wykrycie co bedzie osobiście w to nie wierzę 🙂
oto link
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...


hehe, zona mojego brata ciotecznego sprawdzała tu cała rodzinke i sie sprawdza, ale dla mnie to poerazka, głupota. bo płec dziecka nie zalezy od wieku matki i miesiaca poczęcia tylko od momentu cyklu w którym nastąpiło zapłodnienie 🙂 hehe
ale mi tez tu wyszło ze bede miała córeczkę 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...