Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haha love no własnie 😁 nie ma tajemnic 🙂 no u mnie też widać w bluzkach i w topach, i w ogole taki fajny się robi:P
nefretetete kurde to pisz dużo tu postow i w ogole tego no nie, to sobie będziesz mogła dodać. Bo takto jak się za mało postow ma , to ponoć nie można fotek dawać. To taki antyspam chyba:P
i u mnie też już widzą brzuch 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love ładny brzusio 🙂 Na tym filmie fajnie widać jak brzuch raz stoi, a raz gwałtownie rośnie, masakra 😜 Zanim się obejrzymy będziemy mieć balony 😉 Ja wam nie mogę pokazać ani brzucha ani mojego krasnoluda, podejrzewam, że trzeba ze 100 postów dać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
jJa jestem troche wysypana krostkami na twarzy... i nie tylko ;( szyja dekold i na ramionach nawet.... ale to nic... nie przeszkadza mi to 😁
Ja w sumie tez się nie martwie co za pleć będzie... nie to ważne 🙂 Ale oby nie dwie dziewczyny!!!! BŁAGAM!!! 🙂)) eeeeh...
U mnie brzucho sie znacznie powiększył jak na siebie patrzę, ale naczynek jeszcze nie widać żadnych...Na razie używam oliwek, a w domu czeka na mnie krem na rozstępy bo sobie zamowiłam... slyszalam że dobry Revitol Stretch Mark. U mnie to sie na pewno nie da uniknąć.


czemu tak strasznie nie chcesz dziewczynek dwóch?? fajne sa, ja juz mam jedna dziewczynkę i chcę drugą, wole dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):

Ja też kupiłam juz kilka ubranek a kilka wozrkow dostałam od siostry, dała mi też rożek dla bobasa i fotelik a od znajomej dostalam lóżeczko z materacem także zostalo mi do kupienia wózek i kilka pirdolek typu ubranka,kosmetyki itd



radzą kupic materacyk do łózeczka dla Twojej dzidzi nowy, bo materac sie dopasowuje jak buty do konkretnej osoby i jak np cięższe, wieksze dziecko jzu spało to moze byc niby niewidocznie ale juz troche uleżany w pewnym miejscua dla małej dzidzi powinien byc nowy, swieży. ja dla drugiej dzidzi kupuje nowy, mimo ze mam po córci starszej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, ja jak urodzę to liczę, że dzidziuś ze mnie wyssie zbędne kg a jak nie, to jakoś delikatnie się ograniczę, bo za mocno nie mogę bo będę karmić, ale będę biegała z wozkiem i może jakoś zrzucę:P
Love- no! to jeszcze niecałe 3 tyg a pobijesz nas wszystkie 😁
Ewci@- ja np. też bym nie chciała 2 dziewczynek bliźniaczek. Corki dwie chciałabym, ale tak najpierw corka, potem brat, a potem corka, albo 2 corki ale między nimi duży odstęp czasowy. Ja znam wiele małych dziewczynek i są 100 razy bardziej niegrzeczne niż chłopcy. Są złośliwe, nieposłuchane, mają fochy i 'swoje widzimi się' nie mowie, że wszystkie, ale akurat te co ja w życiu poznałam. Ale chcę mieć coreczkę , owszem. Będzie moja i mnie się będzie słuchać bo tak sobie ją wychowam, ale innych to nie wiem czy posłucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio jakos sie nie udało 😞 zreszt ajakos sie drastycznie nie odchudzałam bo byłam po operacji usuniecia woreczka żółciowego, wtedy schudłam ponad 5 kg ale potem jak jzu zaczelam w miare normalnie jesc to znów mi sie przytyło. ale po drugim dziekcu biore sie za siebie.
ale zreszta hormony chyba nie wróciły na swoje miejsce bo juz mało kiedy jest mi zimno, a kiedys byłam zmarzluchem a teraz non stop mi gorąco jest. moze to od przyrostuy tkanki tłuszczowej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulek napisał(a):
Hehe ja jestem zmarzluchem mimo nadwagi to może nie od tłuszczyku 😁 No to bierzemy sie ostro za siebie po porodzie 😉 A ile przytyłaś podczas 1 ciąży?


w 1 trymetrze schudłam 3 kg a potem przytyłam 16kg. myslałam tez ze wszytsko mi wolno, bo tak sie mówi, i jadłam co tylko dusza zapragnie, a potem kg zostały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulek napisał(a):
W sumie 13 to jeszcze spoko 😉 Jak niektóre tyją 30 kg albo więcej... No właśnie z tym wszystko wolno to trzeba uważać, jak na razie pozwalam sobie tylko na małego loda dziennie i śledzie 😁


to jest 16 kg sie liczy,a 30kg to tyją kobiety które sa chudzinki, a takim troche grubsiejszym nie grozi, ale i jak przytyja 15 to wyglaają jak bomby. 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...