Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I trymestr - trwa od pierwszego dnia ostatniej miesiączki do 13 tygodnia ciąży - pierwszy trymestr to 1, 2 i 3 miesiąc ciąży.
II trymestr - trwa od 14 do 26 tygodnia ciąży - drugi trymestr to 4, 5 i 6 miesiąc ciąży.
III trymestr - od 27 tygodnia ciąży do czasu porodu czyli 40 tygodnia ciąży - trzeci trymestr to 7, 8 i 9 miesiąc ciąży.



skopiowałam małe info, i zczaiłam się , że w tabelce też jest błąd, bo ta dziewczyna napisała , że 5 mieś zaczyna się od 18 a zaczyna sie od 19, tak też jest na tamtej stronce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No spoko. Szybko czas zleci.
Ja tak sobie mysle że już bym teraz w 33 tyg była... Masakra.... A to tak zleciało że nie wiem kiedy.
więc teraz nie może być inaczej...

I ci powiem że już chcę do męża wracać 🙂) hehe Jakoś marzyłam żeby do Pl wpaść alwe to juz się przeciąga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kurde teraz to byś miała wielki brzuch itd, ale myślę, że teraz przez to , że poroniłas, to teraz masz bliźniaki w nagrodę 🙂 To już Ci się tęskni 😜 mi za moim też, nie widziałam go już 5 tyg 😞 dziś dzwonił i mowił, że tęskni za nami, i ... innymi rzeczami hehe;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha no ja wlaśnie jestem po rozmowie z moim. I mówi że już jest bw naszym mieszkanku nowym 😁
jestem ciekawa jak tam jest.
U mnie to raczej ja za seksem tęsknie... jakos przy nim sie uzależnilam 😁 Hehe...
No ale akurat na naszą rocznicę wracam... albo dzień po... nie wiem. :/
|ale liczę namily wieczorek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha ja bynajmniej nie muszę słuchać płakania''kochanie proszę tylko chwilę'' 😜 bo tak czasem bywało jak mi się na prawdę nie chciało, ale teraz gdzies w głębi myśli myślę o seksie z moim dlatego, że chyba tęsknie 😜 ale jakoś nie czuje ochoty:P ale jak przyjdzie to mnie chyba zajedzie na śmierć:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha ja bynajmniej nie muszę słuchać płakania''kochanie proszę tylko chwilę'' 😜 bo tak czasem bywało jak mi się na prawdę nie chciało, ale teraz gdzies w głębi myśli myślę o seksie z moim dlatego, że chyba tęsknie 😜 ale jakoś nie czuje ochoty:P ale jak przyjdzie to mnie chyba zajedzie na śmierć:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
A wy zaś o żarciu 😜 ja chcę coś słodkiego, ale są same mięsa w lodowce 😜
Mulant piękny brzuszek 😁 już rośnie widzę 😁 ja swoj wrzuce jak mi urośnie coś jeszcze:P
Co do spania na brzuchu to ja już mam problemy 😞 a całe życie na brzuchu i ni chu chu abym inaczej zasnęła:P mowie wam...teraz jest mi ciężko jak nie wiem:P ale już wymyślam powoli patent na to, aby w ciąży potem spać na brzuchu:P


hehe nic wam patenty nie dadza i to nie tylko w ciazy, chyba ze nie chcecie karmic waszych pociech piersia, bo jak sie karmi to inaczej niz na plecach spac nie mozna. tzn mozna próbowac ale na 100% sie to źle skonczy takze nie radze, mówie z dowiadczenia, naprawde. takze chyba sie tzreba przyzwyczajac na plecach, ja powoli to robie, bo na boku to tez do konca ciazy, potem lepiej nie. a zobaczycie jak wyglada wstawanie z łózka z duzym brzuszkiem 🙂 hehe najpierw na bok i potem delikatnie, ile sił w rekach do góry. jak za szybko to zaraz jakies rewolucje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Oj... :/ Nie martw sie może. idź sie położyć, pomasuj brzuch.. no spę zabierz... Może to nic takiego. Jak się będziesz denerwować to może boleć bardziej. Odpocznij.


bron boze masowania brzucha, lekarz wam nie mówił o tym!!! nie mozna masowac bo to skurcze wywołuje. nawet potem jak sie chce, jak jzu wiekszy to mówia zeby nie głaskac i nie masowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przed ciaza tylkko na brzuchu spałam, zawsze a teraz juz sie pzrestawiam. nie tyle mi bvrzuch nie daje spac, ale piersi. juz mam porównianie jak to jest jak sie karmi, to własnie podobnie bola. robia sie takie zgrubienia po bokach. trza sie przyzwyczajac do spania w staniku 😞 buuuu oczywiscie bez usztywniaczy, ale i tak mordęga. nio ale czego sie nie robi dla maluszka, a potem tez i dla siebie, zeby sie nie zalewac, albo nie strzelac mlekiem w męża - hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
no na nodze dziś dojrzałam że jest zgrubiała żyłka 😞


powiedz o tym lekarzowi przy wizycie, zreszta powinien zapytac. ja nic takiego nie miałam w ciazy ale pamietam jak mnie pytał i ogladał nogi. nie wiem czy to ma znaczenie czy sie bierze leki, czy to niebezpieczne, nie mam pojecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...