Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co do tego czemu chodze praywatnie to powiem wam ze w mojej przychodni lekarka jest okropna i wymysla ciezarnym ze maja usunac ciaze itd i twierdzi i tak w wiekszoci przypadkow w drugiej przychodni na nfz do dobrej pani doktor w kolejce czeka sie 3 miesiace a ja musze byc co miesiac na wizycie wiec chodze prywatnie a do lekarza ktorego nei znma nie pojde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetetete ja mam to samo. Jak poszłam na wykrycie ciązy na pierwszą wizytę zaraz po teście na nfz, to mnie tak gin zjechał, że szok. Że jestem za młoda ( mam 19 lat od czerwca, a są 15,16,17 latki) , że nie mam bladego pojęcia, że mam złe podejście.. itd ale do niego już nie poszłam. A za to jest zajebisty gin też na nfz ale aby do niego iść trzeba się tego samego dnia zapisać osobiście o 6 rano, bo przyjmuje pierwsze 20 osob a i tak może być za poźno:P więc ja w szpitalu mam ginka 😁 zresztą, w szpitalu to do wszystkiego blisko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnei w przychodni ta glupia lekarka wkreca kobieta ze maja chore plody i ze trzeba je usowac juz 5 przypadko takich znam a jak te kobiety szly dotego lekarza co j teraz chodze to on ich ciaze do konca prowadzil i urodzily zdrowe dzieci a o tamtej lakarce mowi tyle , że jej to by nawet swojego psa sie bał dac do leczenia b by go pewnie uspila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi mój powiedział a byłam 5 tygodniu że cieszy się że przyszłam od początku ciąży i że nie ma co dłużej czekac tylko od razu zajmowac się dzieciątkiem wieć to co wy piszecie jest przerażające ;/
ja za wizytę place 50złoty bez usg i 100 z usg ale jest tak fajny lekarz że czasami nie bierze za usg tylko robi za darmo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no wiem, wiem... ale nie o to chodzi tylko tłmaczenie na polski. 🙂

Trafią się, dlatego od jakiegoś czasu twierdze ze lepiej zaplacic niz sie meczyc u kogos a na dzici mi kasy szkoda nie jest... jak jest to wydaje a jak nie bedzie to sie bede martwic... wazniejsze fasolki. Ja sobie moge jakichs przyjemnosci odmowic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...