Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja juz sie na jej temat nie chce wypowiadac 😠

dzisiaj na kolacje robie pizzerinki czy jak to tam w tej reklamie jest.Ale mamy tylko jedna paczke,bo trzeba sprobowac.A jutro na kolacje zamowie pizze 🙂Maz slodko spi,a ja kawke dla niego zrobilam-bedzie zimna i wyleje 😞


A z tym autem i chodzeniem po sklepach to on mowil,bo sie martwi-taka mam nadzieje 🙂Ale co tam baba w ciazy i tak postawi na swoim 😁

Ale mam zapas slodyczy,a wiec w razie braku u Was zapraszam......mniam Milka z duzymi orzechami.
Teraz sie zajadam sękaczem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Izunia, widzę, że pomysłowa kobita z Ciebie 🙃


trzeba dbac o kolezanki 🙂


Lady,zeby ci tak wesolo nie bylo to ja mam w barku 2 duze paki i jedna mala raffaelo 😜 😜 I toffifie.........


Ale zazdroszczę tych rafaello, ja to bym chciała dostać taki wieeeeelki karton z rafaello, taki jak na reklamie, i rozesłałabym kurierem do każdej z Was ;-) a tymczasem mogę podesłać chrupaski orzechowe i wafle familijne chałwowe. 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki, 🙂
Jeju Kasia jaki Ty masz śliczny brzuszek,mamy termin na ten sam dzień,a ja mam taki maleńki prawie nie widoczny brzuszek.
Jak Wam marcóweczki idą zakupy dla maleństwa?ja już sporo rzeczy zakupiłam,ale jeszcze mnóstwo zostało do kupienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetek napisał(a):
Witam dziewczynki, 🙂
Jeju Kasia jaki Ty masz śliczny brzuszek,mamy termin na ten sam dzień,a ja mam taki maleńki prawie nie widoczny brzuszek.
Jak Wam marcóweczki idą zakupy dla maleństwa?ja już sporo rzeczy zakupiłam,ale jeszcze mnóstwo zostało do kupienia.


Anetek, spokojnie, na pewno Ci wyskoczy lada chwila, moj sie powiekszal w przeciagu ostatnich dwoch tygodnii i powieksza sie caly czas. Nie moglam sie doczekac tej chwili az w koncu jest! Pojawil sie i nareszcie widac, ze jestem w ciazy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bozia mnie pokarała, że się nie chciałam z obdarzoną podzielić, bo zjadłam 3 kulki Rafaello i mam zgagę. Chyba tak prawdziwie będę mogła się nacieszyć jedzeniem dopiero po ciąży. I karmieniu oczywiście 😞 Chudziak ze mnie będzie po tej ciąży, bo jem mniej niż przed.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O mamy nową koleżankę 🙂) witamy 😁
ja tam też już mam dużo, tzn ciuszkow, ale są to rożne rozmiary tak od 0-6 miesięcy 😜 a brzuszkiem się nie przejmuj, urośnie błyskawicznie 🙂

Lady, spokojnie hehe może to nie z mojego powodu;D

Kasia, noo jakoś UPS nie nadjechało, gdzie chrupaskii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
O mamy nową koleżankę 🙂) witamy 😁
ja tam też już mam dużo, tzn ciuszkow, ale są to rożne rozmiary tak od 0-6 miesięcy 😜 a brzuszkiem się nie przejmuj, urośnie błyskawicznie 🙂

Lady, spokojnie hehe może to nie z mojego powodu;D

Kasia, noo jakoś UPS nie nadjechało, gdzie chrupaskii 😜


Cholerny UPS moze utknal gdzies w kaluzy 🙂 bo u nas leje jak cholera i zimno strrrrrrasznie. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, to do sądu z nimi 😠 u nas wieje jak nie wiem, padało rano 😜

Lady, ja jako ciązowy łasuch na słodkości, powiem Ci że zgage mam często ale taką umiarkowaną. Ale np. wczoraj przed snem zjadłam bułkę z serem, pomidorem z solą i przeprzem to w nocy miałam taką zgagę jak nigdy,łzy leciały a uszy piekły od kwasow. Więc może pojedz sobie drzemu a nie bedzie aż tak źle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, no nie za fajne ale taką standardową zgagę idzie wytrzymać 🙂

kurde dziś po kąpieli stanęłam przed lustrem i się popłakałam. Mimo kremu przeciw rozstępom, rozstępy na udach powiększają się i są 2 kolejne, a na pośladkach mam celulit i to mocny
😞 + rozstępy. Nie wiem, boję się co będzie dalej;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajna jest skóra po tym olejku Eucerin co Sztunia radziła. Używam od dwóch dni i jest fajniejszy niż ten krem co miałam. Bardzo nawilża przede wszystkim. Mnie czasem skóra aż bolała na brzuchu wieczorem przy wzdęciu (wzdęcia mam takie, że potrafi być 4-5 cm różnicy w pasie między porankiem, a wieczorem), a teraz mnie nie boli. Nie mam póki co rozstępów, ale cellulitis na udach się zwiększył 😞

Ja mam zgagę hardcorową. Powinnam być na diecie refluksowej, według zaleceń laryngologa, bo od cofania się kwasów moje gardło nie wyrabia 😞 Staram się jeść mniej tłustego, ale słodkiego nie umiem sobie odmówić. No i tak często mam wstręt do jedzenia, że nie wyobrażam sobie jeszcze diety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...