Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ewcia, no ale sam fakt, że macie pod bokiem basen, fikoland 😉 no wiadomo że już jest w takim wieku że lubi puzzle, ciekawią ją bajeczki itd 😁 przynajmniej się nie nudzi. Moj siostrzeniec jak był mały i miał 2-3 lata uwielbiał się bawić w chowanego, ale tak jakby sam. On się chował ( a że był mały i nie wiedział,że np. za fotelem mu nogi wystają czy, że pod wielkim stołem bez obrusu , czy pod krzesłem go widać) to się chował i pod żadnym pozorem nie można było go znaleźć. Trzeba było udawać że się go szuka, albo go specjalnie nie zauważać. Potrafił być skulony pod krzesłem np. 2 godziny, a jak go znalazłaś to on wpadał w szał, płakał, obrażał się 😜 dziwne;/


hehe, my sie czasami tak bawimy, ale zuzia jak sie ja znajdzie to sie smieje, albo sama wyskoczy"tu jestem"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewcia, co to baby shower? coś z kąpielą?

Ggulek, to zazdroszczę Ci wieczorku panieńskiego;D a co do miłości to witaj w klubie ja też swego coraz bardziej kocham 😁
Co do usuwania konta, ja też nie usunę ale jak jakiś oszust to usuwam.

Nie mam pojęcia jak nas urealnić. Jak ktoś chce może przyjechać do mnie do domu, może do mnie zadzwonić, nie wiem... może co kolwiek bo ja to ja, mam brzuchola fajnego a w nim Filipinka 🙂 ale żebym ja miała np. się gdzieś spotkać w jakimś punkcie to po tej akcji niiieeee , mam schizę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
ggulek,a były jakies prezenty??
któras z was bedzie miała baby shower moze?? wiem ze niektórzy robia 🙂


Tak, dostałam 2 bodziaki i śpioszki dla małej 😉 Pytały się wcześniej, czy chcę coś dla siebie czy dla Emi, no i chciałam dla niej 😉 A od przyjaciółki już wcześniej dostałam kilka rzeczy, na nowe mieszkanie takich przydatnych jak salaterki itp oraz herbatki owocowe, które uwielbiam 😁


nio bo teraz juz o niej myslisz. na co ci sexi bielizna, grom wie w jakim rozmiarze jak po ciazy taka jak nosiłas mzoe byc niepasujaca juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Ewcia no właśnie nie mam na razie pomysłu, np. macie konta na portalach społecznościowych?


mam, ale nie wiem czy bym chciała sie tak ujawniac. ale nie wiem czy LOVE tez nie miała. cos obdarzona wspomniała ze miała tam te zdjecia z mezem. aj zadnejz was nie mam na koniec takim w stylu nk czy fb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ewcia, co to baby shower? coś z kąpielą?

Ggulek, to zazdroszczę Ci wieczorku panieńskiego;D a co do miłości to witaj w klubie ja też swego coraz bardziej kocham 😁
Co do usuwania konta, ja też nie usunę ale jak jakiś oszust to usuwam.

Nie mam pojęcia jak nas urealnić. Jak ktoś chce może przyjechać do mnie do domu, może do mnie zadzwonić, nie wiem... może co kolwiek bo ja to ja, mam brzuchola fajnego a w nim Filipinka 🙂 ale żebym ja miała np. się gdzieś spotkać w jakimś punkcie to po tej akcji niiieeee , mam schizę 😜


baby shower, to nie tak jak sie tłumaczy, ale imprezka dla mamy w ciazy i własnie sie przynosi jakies prezenciki dla dzidzi. to organizuja chyba kolezanki. poczytaj w necie. przyszło do ans z zafranicy ale ja nie miałam z zuzia i teraz tez nie bede miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ja mam konto na nk, facebooka nie mam i nie chcę mieć.
Najgorsze, że Love ma moje nk, mulanta,Nefre itd. chyba, że one usunęły Love, albo love usunęła je czy mnie ze znajomych. Ale nk love założyła tylko dla nas i nie miała tam aż tak znajomych 😉



hehe szkoda gadac. to dla znajomosci z wami załozyła??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Ja mam konto na nk, facebooka nie mam i nie chcę mieć.
Najgorsze, że Love ma moje nk, mulanta,Nefre itd. chyba, że one usunęły Love, albo love usunęła je czy mnie ze znajomych. Ale nk love założyła tylko dla nas i nie miała tam aż tak znajomych 😉



hehe szkoda gadac. to dla znajomosci z wami załozyła??
ciekawe co ona w zyciu robi, co było prwda a co nie, bo np te prace w hotelach, nazwy miejscowosci w IT to wiecie hotele to ze stron mozna biur podrózy sciagnac, ojejq az sie nei chec zagłebiac, juz i tak tyle o tym myslałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio ja tez mam takie zdanie o takiej imprezie, malowanie brzuszka jeszcze jest w jakies buzki czy cos.
a własnie jak ktos przyjdzie odwiedzic to i tak zawsze cos przyniesie, ale to jak sie urodzi. dla mnie to troche chore, bo jeszcze nie wiadomo jak mzoe byc. kazdy jest dobrej mysli, alemam dwie kolezanki, które po prostu straciły dzidzie przy porodzie, wiec na co wtedy te ubranka od znajomych jeszcze , i tak nie ejst wesoło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zmykam laseczki narazie, pokroje wedlinke i inne spacjały do pizzy, zaraz maz wróci z filmiku wiec bedziemy robic.
a w srode wybieramy sie na listy do M. jzu sie doczekac nie moge, dawnow kinie nie byłam. a jak bedzie dójka dzieci to nikt sie nimi pewnie chetnie nie zajmie jak my zechcemy gdzies wyskoczyc, hehe takze bede korzystac póki sie w mare tocze jeszcze 🙂

do potem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, no pewnie, kino Cię rozerwie 🙂 a na listy do M też bym poszła, ale moj nie chce 😠

Z tą jej nk było tak, że tu na brzuszku zaczął się temat nk, i love powiedziała, że może nk założyć, bo nie ma. Ale że to konto dla nas i założyła 🙂 Nefre w tedy miała jakoś wesele i chciała pokazać resztę zdjęć i też miała na nk, tylko że Nefre i Mulant mieli normalnie znajomych itd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko ale mam stron do nadrobienia od wczorajszego popołudnia. Zaraz się za to wezmę.
Póki co dzień dobry wszystkim. Ja już po obiadku i po szkole rodzenia. Dziś byliśmy z Łukaszem. Bardzo mu się podobało z czego się ogromnie cieszę, bo podchodził do tematu szkoły rodzenia bardzo sceptycznie.
A teraz biorę się za czytanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...