Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Obdarzona ja też przed chwilą zdjęłam pranie, które wisiało 6 dni ;-) i wstawiłam brudy, które leżały dwa tygodnie ;-)
Jeju szkoda mi tej dziewczyny, którą zabrali na porodówkę ;( masakra 😞
Ja też muszę się wybrać koniecznie do lekarza, bo mnie zajebiście boli brzuch na samym dole ;/

A co do cycków to jak naciskam to tryska żółta siarka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, jaki piękny brzuszek 😁 jaka napięta skora, też taką mam 😁
No lepiej się badać, ja 5 grudnia mam ginka prywatnie i chcę być przebadana wzdłuż i wszerz -płacę to wymagam 😎 a 12 lub nie wiele poźniej też mam wizytę ale na NFz bez usg 🙂
Kurde ta siara takie ciekawe zjawiskoo, sutki mi się lepią od tego. Ale czytałam, że nie wolno sobie tego wyciskać to już nie dotykam, tylko ciekawe czemu nie wolno 🤨 ale jak nie wolno to nie wolno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ja pierdu... co sie tu dzieje, az wierzyć się nie chce

terapia smiechowa zaliczona z mezem jest mi dobrze, licze ze jutro bedzie lepiej bo mezyk mnienastroił pozytywnie, o krwawieniu nie pisze bo nie chche zapeszac 🙂




a co on ci robila,ze tak sie lałaś?Moj syn mi koledy spiewa-tzn.probuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
opowiadał mi jak zakończył się Przepis na życie, ogólnie wsyztscy sobie lody robili i wogóle, musiał o mówić szeptem, półsłówkami i gesty robił no bo inne laski na sali a ja dostałam takiego ataku smiechu ze się popłakałam i pod poduszka lezałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
opowiadał mi jak zakończył się Przepis na życie, ogólnie wsyztscy sobie lody robili i wogóle, musiał o mówić szeptem, półsłówkami i gesty robił no bo inne laski na sali a ja dostałam takiego ataku smiechu ze się popłakałam i pod poduszka lezałam



ooo.....ja pierd.....dobry 😉To co Ty bez Tv 😮Co to za wiezienie-zazalenie napisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...