Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
podobno kazdy ja ma w pzrełyku czy tam zóadku, tylko ona sie czasami tak nasila i wtedy jest bieda. u mnie wtedy jakos tak miała,a le pzreleczyłam i ok było.a teraz miałam ostatno, chyba z rok temu i jest super mój pzrełyk i zoładek.
lece spacku, tzn najpierw sie umyc i luteinke zaaplikwoac.
dobranoc mamuski i dzidziusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
no o tym IQ słyszałam 😁

Kasia, to poranek miałaś średnio udany przez to śniadanie:/ co do gin to ja na NFZ chodzę ale do tego tak się wybiorę, tak o 😁
a z tą pipą to jest przewalone;/ jeszcze teraz w ciąży ona jest taka pulchniutka, taki pączuś 😜 bynajmniej moja 😆
hehe to Marysia poznała muzykalność tatuśka;D moj moejmu Filipkowi nie śpiewa jeszcze, ale łapie za brzuch albo tak kłuje, bo ja mam taki twardy , taki napompowany 😜

Pewnie ze da rade z tym usg, jak ma taka maszyne to go popros zeby przelaczyl na chwile na 3D moj tak wlasnie robi i zawsze sam z siebie zdjecie pstryka Marysi 🙂
Wszystko da rade, tylko zalezy to od checi lekarza, wiesz jak im nie powiesz to sami sie nie domysla, konowaly cholerne. A z tym porannym rzygankiem to nie fajnie, bylam pewna ze juz mnie to na tym etapie ciazy nie zaskoczy a tu taka niespodzianka.
Problem z duzymi udami tez mam :/ wszystko teraz zaczelo isc w udziec i dupsko aaaa zalamka jak nie wiem. Juz mam taki cellulit ze pozal sie boze 😞 po ciazy od razu na jakis fitness chyba sie zapisze 🙂 🙂 🙂


Ej jak jest tu usg 3 d, to można tak, że całe wszystko w 2 d a na końcu na chwilę włączyć 3d , zrobić ujęcie i normalnie wydrukować? bo za całe 3 d to ja strasznie dużo zapłacę chyba jeśli on ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie ze da rade z tym usg, jak ma taka maszyne to go popros zeby przelaczyl na chwile na 3D moj tak wlasnie robi i zawsze sam z siebie zdjecie pstryka Marysi
Wszystko da rade, tylko zalezy to od checi lekarza, wiesz jak im nie powiesz to sami sie nie domysla, konowaly cholerne. A z tym porannym rzygankiem to nie fajnie, bylam pewna ze juz mnie to na tym etapie ciazy nie zaskoczy a tu taka niespodzianka.
Problem z duzymi udami tez mam :/ wszystko teraz zaczelo isc w udziec i dupsko aaaa zalamka jak nie wiem. Juz mam taki cellulit ze pozal sie boze po ciazy od razu na jakis fitness chyba sie zapisze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, hm to jak będzie miał 3 d to się zapytam, tylko boję się głupiej odpowiedzi typu ' albo przyszła pani na 3 d albo na 2 d' 😜 a ile płacisz za całą wizytę łącznie z usg? 170 czy więcej?

a jak on Ci robi jedno zdjęcie Marysi, to czy płacisz normalnie tak drogo jak za 3d? tak jakby Ci wszystko zrobił w 3 d, całe usg? no wiesz o co chodzi? czy płacisz normalnie jak za normalne usg 2d lub tylko troszkę więcej dopłacasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kasia, hm to jak będzie miał 3 d to się zapytam, tylko boję się głupiej odpowiedzi typu ' albo przyszła pani na 3 d albo na 2 d' 😜 a ile płacisz za całą wizytę łącznie z usg? 170 czy więcej?

a jak on Ci robi jedno zdjęcie Marysi, to czy płacisz normalnie tak drogo jak za 3d? tak jakby Ci wszystko zrobił w 3 d, całe usg? no wiesz o co chodzi? czy płacisz normalnie jak za normalne usg 2d lub tylko troszkę więcej dopłacasz?


Kochana zawsze place tyle samo, czyli 170 zl. Czy to 2D czy 3D. Ja go nigdy nie musze prosic o to zeby zrobil 3D. Sam od siebie przelacza z trybu 2D na 3D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona przebudzilam sie, bo bylam siku a moj Michas oglada cos o Kennedym. I tak sobie przypomnialam ze pisalas o spulchnionej cipci, i ja tez mam taaaaka duza "buleczke" ze wstyd mi sie rozbierac przed Misiem. A co dopiero jak takie stado ludzi podczas porodu bedZie ogladac moje krocze, chyba bede sie wstydzila 🙂 ide spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
co za niedziela 😠Goscie u mnie byli,a ja dupe w auto i z sasiadka na pogotowie musialam jechac,bo maz oczywiscie juz mial %.Zaraz ja ide spakowac,bo zostala na oddziale.Lekarz mowil minimum tydzien 😠A wiec teraz mam dwa domy na glowie.Cos z trzustka sie dzieje.
Ale za to jedni znajomi posiedzieli do 2 😲A maly zrobila nam pobudke o 5 bo byl glodny 😮I tak sobie pospalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idizemy do domu 🙂
ależ miło usłyzeć takie nowiny, jeszcze pani doktor powiedizała że prawdopodobnie krwawicy jeszcze miesiac o=bo mi to łożysko przemigruje i bedzie ok ale sie ciesze, lepszego prezentu na Mikołaja nie dostałam 🙂
laski jak Wam brzuchy wardnieją to sę nie macajcie po nich wtedy, tutaj w szpitalu bardzo tego pilnuja żeby bo to zwieksza ten skurcz i jak robi się to do 10 razy to nawet ok ale powyzej to niedobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Aaa kupiłam sobie w końcu buty na zimę niedrogie i płaskie. Miałam nie kupować, ale spodobały mi się 😉
http://allegro.pl/show_item.php?item=1962509877

fajne. a wejdzie ci łydka jak przytyjesz?? ja sobie kupiłam nowe pzred zuzia a potemz zuzia w ciazy musiałam kupic botki takie krótkie, bo mi na górze sie noga nie zapinała juz potem, tylko ja mam kozaki na płaskim, do konca suwak był i takie były ostro dopasowane. wiec te moze beda ok.


Ja mam chude łydki i duże stopy. Wszystkie buty mają na mnie za szerokie cholewki. Jak przytyją to będą akurat. Choć nie przyjmuję tego do wiadomości, że mi łydki przytyją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
podobno kazdy ja ma w pzrełyku czy tam zóadku, tylko ona sie czasami tak nasila i wtedy jest bieda. u mnie wtedy jakos tak miała,a le pzreleczyłam i ok było.a teraz miałam ostatno, chyba z rok temu i jest super mój pzrełyk i zoładek.
lece spacku, tzn najpierw sie umyc i luteinke zaaplikwoac.
dobranoc mamuski i dzidziusie 🙂


Mamie w końcu wyszło, że ma tylko przekrwioną błonę żołądka czy coś. Nie ma żadnych wrzodów ani innych chorób na szczęście. Po prostu wrażliwy żołądek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
idizemy do domu 🙂
ależ miło usłyzeć takie nowiny, jeszcze pani doktor powiedizała że prawdopodobnie krwawicy jeszcze miesiac o=bo mi to łożysko przemigruje i bedzie ok ale sie ciesze, lepszego prezentu na Mikołaja nie dostałam 🙂
laski jak Wam brzuchy wardnieją to sę nie macajcie po nich wtedy, tutaj w szpitalu bardzo tego pilnuja żeby bo to zwieksza ten skurcz i jak robi się to do 10 razy to nawet ok ale powyzej to niedobrze


Gratulacje cieszę się bardzo 🙂 Uważaj na siebie w domu i nie daj się wciągnąc w jakieś domowe obowiązki przed świętami.

A tak poza tym to dzień dobry wszystkim 🙂 Jak to miło obudzić się w taką szarugę, gdy deszcz pada za oknem i nie trzeba nigdzie wychodzić. Obiad mam - kołduny 😁 O 15 przyjedzie moja przyjaciółka. Pogadamy, obejrzymy Seks w Wielkim Mieście, bo sobie powtórkę robimy. Fajny dzień się zapowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, byłam 2 dni u mamusi hehe Barbórka zaliczona. Podróż na rozłożonym siedzeniu, trochę pospałam. Tam też cały czas prawie na leżąco, bo na mnie krzyczeli 🥴 Co do moich dolegliwości, to doszło mi twardnienie brzucha, byłam u mojej pani dr w sobotę i kazała mi brac magnez 3 razy dziennie i jak na razie pomaga zdecydowanie. Tak myślę,ze w środę pojadę moze na tą glukozę. Ble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek.
Nareszcie sloneczko za oknem swieci.

Sztunia, to super prezent, Mikolaj w tym roku udany 🙂
Co do dzemu to narobilyscie mi kobity ochoty i zaraz sobie zjem kanapeczki z nim 🙂
Mi sie kreci zarabiscie w glowie, od samego rana, gdzies od 5.30 moze mi sie anemia nasilila, ale wpieprzam zelazo, buraczki i soczki z nich to nie powinna sie nasilac.
Myslalam ze bedzie juz tylko lepiej a tu coraz gorzej, codziennie cos boli :/ dobrze ze jestem na zwolnieniu to chociaz poleze sobie. Obiadek mam bo wczoraj mamusia nas chojnie obdarzyla, wiec zostaje mi tylko jechac po prezent mikolajkowy dla Michasia, zawiezc zwolnienie szefowi i czekac na 15.40 bo o tej godzinie mamy dzisiaj ginka. A pozniej ogladac mieszkanie i na koncu szkola rodzenia. Caly dzien zapelniony 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...