Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Weóciłam 🙂
Padnieta,ale szczesliwa.......Alanek sie do ammusi usmiechał.Skarbeczek nasz mały.Tzn.maly to on nie jest wazy juz 1150g 🤪Lekarz powiedzial,ze rosnie chyba duzy chlopak.Niech rosnie byle zdrowy.Kurcze pepowinke ma wkolo szyji,ale lekarz powiedzial narazie nic groznego bo luzna jest.NA fotce widac.Zaraz postaram sie dadac zdjecie.


Jejusiu to faktycznie duzy chlop Ci kochana rosnie. Moja malutka wazy dopiero 550 gram, ale to 24 tydzien wiec dwa tygodnie mniej niz Ty. Ale ponoc dziewczynki zawsze sa mniejsze, ja np jak sie urodzilam to wazylam malutko, tylko 2500 a moj mlodszy brat 3600 wiec duza roznica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia, mojej koleżance przy porodzie pękły kości miednicze, bo była za wąska. Leżała potem na takiej ławie z jakimiś obciążnikami po bokach miednicy, masakra. Więc ciesz się dziewczyno,ze się rozciągasz 😉 ja też to przy pierwszej ciąży przechodziłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam czasu was czytać, tylko przejrzałam .

Izunia, Alanek wielkiii 🤪 moj to malutki, jest o tydzień młodszy prawdopodobnie bo waży 850 g.
A zdjęcie superaśne! 😁

Kasia, no mi się wydaje że tak wszystko boli własnie bo przed ciążą byłaś szczupła a teraz masy Ci szybko przybywa. Ja mam to samo, przed ciążą ważyłam 49-48 kg a teraz ważę 61 kg i chodzę jak pingwin i pachwiny bolą a to od masy i rozciągania.
A grzyby są toksyczne oj są.

Na serio nie mam siły.
Astra, mam nadzieje,że głowa Ci przeszła. No w sumie z tym dmuchaniem na zimne masz rację, dzieci to dzieci 🙂

idę bo tak mnie wszystko boli już jestem jak słoń, nic nie mogę porobić bo mnie nogi , plecy i pachwiny bolą. Idę robić gołąbki, tzn zawijać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...