Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Nightmare, ja bym na Twoim miejscu zapisała się na choć jedną wizytę do prywatnego lekarza.

Izu, mój chłop to chudy bolek ogólnie, bo ma prawie 180cm, a zawsze ważył 68kg, No to jak teraz skoczył na 75 i w żadne spodnie dupska nie mieści, od razu widac różnicę hehe ale lepiej mu jak trochę przybrał 😉


Ty to maja chyba podobna budowe.Bo moj tez dlugi i chudy.Tylko,ze teraz wazy moze jakies 70km.Tak to jest jak facet sobie sam gotuje.A najszybciej jest zrobic makaron,a od tego sie tyje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Przecież jak się idzie do lekarza państwowo, czy prywatnie, to się nie podpisuje umowy na wyłączność, prawda? tak sobie pomyślałam, że np moja gin przyjmuje też na NFZ u siebie w prywatnym gabinecie, na pewno Nightmare u Ciebie też są tacy lekarze. Przejdź się i popytaj. Przecież masz prawo do korzystania z NFZ. Czasem nawet wskazane jest zasięganie opinii innego lekarza tej samej specjalizacji. Nie powinno być problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teleskop wlasnie zamowilam dla malego 210zl 🥴LAe mysle,ze bedzie zadowolony.Moze ogladac gwiazdy i przyrode tez.
Teraz szperam na allegro za szczoteczka dla malego,bo ta jego juz na wykonczeniu jest 😉A jednak elektryczna jest zaj...dla dziecka.Ma zeby domyte wszedzie i dokladnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy można mieć dwóch prowadzących. Raczej do niczego Ci to nie potrzebne. Jak ten drugi potwierdzi to co pierwszy, skontrolujesz, że miałaś wszystkie potrzebne badania zrobione i potwierdzi, że wszystko ok, to możesz wrócić do pierwszego, albo wymienić go na drugiego jeśli uznasz, że się lepiej zajmuje. Nie ma co szukać dziury w całym jak dwóch lekarzy potwierdzi to samo. Choć ja też radzę po dodatkową opinie pójść prywatnie. Lepszy sprzęt jest chociażby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz 😮 Dziewczyny, a u Was ile? Bo u mnie zależy gdzie, ja akurat płace za zwykłą wizytę czyli badanie + usg 70zł, a znam jeszcze lekarza który bierze za to 50.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
chyba żartujesz 😮 Dziewczyny, a u Was ile? Bo u mnie zależy gdzie, ja akurat płace za zwykłą wizytę czyli badanie + usg 70zł, a znam jeszcze lekarza który bierze za to 50.

jak by u mnie bylo po 70 zl to bym chodzila prywatnie a nie panstwowo.wiec chyba mnie rozumiesz ze nie stac mnie na taka wizyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A przy wizycie u Kaczmarka miałam USG dopochwowo i za to nie musiałam dodatkowo płacić. Ale cała wizyta trwała 45 minut. Byłam bardzo zadowolona. Przebadał mnie wzdłuż i wszerz, nawet nogi oglądał czy żylaków nie ma i mi cały rozkład podał na przyszłość, więc będę mogła swojego Andrzejka skontrolować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jutro za USG zapłacę 130zł, ale co tam 😉 odżałuę.
Nightmare, ja Ci powiem,że nie kumam, bo też na kasie nie śpię, ale dla dzidzi to bym spod ziemi wyciągnęła. Poza tym weź Ty się doinformuj, bo mi się wierzyć nie chce,że za jedną wizytę aż tyle trzeba bulić. Lekarzy zapewne w okolicy jest sporo.

Laski, kurwa, nawywijałam teraz... ja pierdziele.
Bartek skakał przy melodyjce od jedynkowego przedszkola i ześlizgnął się z sofy. Jak zajebal o ławę, a na niej jest taka marmurowa płyta, całe usta se od środka zębami przegryzł, pół mieszkania zakrwawił. Wystraszyłam się i wzięłam go na ręce odruchowo. Chwila dosłownie, odruch bezwarunkowy w nerwach. Jak mi jebło w krzyżu... ratunku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
lady, mam nadzieję,że z brzuchem wszystko ok, jakby co to szpital mam niecałe 5 km od domu i teściów w podwórku, wiec spoko.


No to dobrze. Nie boli Cię teraz nic?

Ja się powoli szykuję na to wyjście z koleżanką, bo się na 12 umówiłyśmy. Wczesny obiad będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...