Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra napisał(a):
nightmare, za 200zł i tak nie jesteś w stanie się utrzymać, więc nam tu bajek nie wmawiaj. Na Internet Cię stać, na porady prawne też, a na lekarza już nie. Trochę podejrzana jesteś, ale nie wnikam. Dopóki nie podajesz numeru konta i nie prosisz o wspomożenie - groźna nie jesteś hehe [żart oczywiście]

Kimnęłam się z małym i mój kręgosłup lepiej, ale usteczka Bartka spuchły okropnie. Patrzyłam, czy nie trzeba z tym na szycie jechać, ale nie jest tak żle.Grunt,że go już nie boli. Ale mi stracha napędził.

nie niejestem wstanie sie utrzymac dlatego siostra mnie utzrymuje ze szwagrem a co do prawnika to jest takie cos jak biuro porad obywatelskich i tam zadarmo mozna skorzystac z porady prawnika.niestety ojciec dziecka nie przyznaje sie do ojcostwa odsiaduje wyrok w wiezieniu i wogole niechce mnie znac aja przed zajsciem w ciaze bylam na jego utzrymaniu nie pracowalam tylko bylam na bezrobotnym i jest tak jak jest niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do prawnika to jest takie cos jak biuro porad obywa

też ostatnio oglądałam "trudne sprawy".
Ostatnio mówiłaś,że Cię rodzice utrzymują czy coś takiego, więc się zdecyduj 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nightmare1980 napisał(a):
Astra napisał(a):
nightmare, za 200zł i tak nie jesteś w stanie się utrzymać, więc nam tu bajek nie wmawiaj. Na Internet Cię stać, na porady prawne też, a na lekarza już nie. Trochę podejrzana jesteś, ale nie wnikam. Dopóki nie podajesz numeru konta i nie prosisz o wspomożenie - groźna nie jesteś hehe [żart oczywiście]

Kimnęłam się z małym i mój kręgosłup lepiej, ale usteczka Bartka spuchły okropnie. Patrzyłam, czy nie trzeba z tym na szycie jechać, ale nie jest tak żle.Grunt,że go już nie boli. Ale mi stracha napędził.

nie niejestem wstanie sie utrzymac dlatego siostra mnie utzrymuje ze szwagrem a co do prawnika to jest takie cos jak biuro porad obywatelskich i tam zadarmo mozna skorzystac z porady prawnika.niestety ojciec dziecka nie przyznaje sie do ojcostwa odsiaduje wyrok w wiezieniu i wogole niechce mnie znac aja przed zajsciem w ciaze bylam na jego utzrymaniu nie pracowalam tylko bylam na bezrobotnym i jest tak jak jest niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To juz chyba wszystkie mamy problem z goleniem psiochy, ja sie golilam ostatni raz tydzien temu jak trafilam do szpitala. Jak siadlam na helikopterze do badania i soojrzalam na swoj wzgorek to zaczelam sie smiac sama do siebie, nie dosc ze krzywo ogolona, z jednej strony zero wlosow i odrostow a z prawej strony takie chamskie niedogolone odrosty i chamskie pypcie i krosty. Zalamka, teraz we czwartek znowu wizyta u gina, nie wiem jak ja sie dostane do tej mojej mychy 🙂 🙂 jakos to bedzie 🙂.

Ale tak jak mowicie, kto by sie tym teraz przejmowal 🙂

Ale pogoda do dupy, szaro, zimno, mokro, łeb mnie boli przez ta zjebana aure pogodowa.

Astra, biedny ten Twoj malutki 😞 😞 dobrze ze z kregoslupem juz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kasia, stracha mi takiego napędził, a ja jeszcze cipa go dźwignęłam, a mnie nawet gara z zupą podnosić nie wolno. Niuniu waży już 19 kilo, dobrze,ze tylko kręgosłup mnie zabolał, mam nadzieję,ze na szyjkę to nie wpłynęło. Taki odruch, chwila strachu i zupełnie się nie mysli 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie uciekl tylko tydzien po tym jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to go zamkneli a on ajk tylko sie dowiedzial ze jestem w ciazy to odrazu gadal ze mam usunac itd ze on nie chce dziecka tego a jak ja owiedzialam ze nie usune to powiedzial ze on sie nie przyznaje do tego dziecka i ze chce badan genetycznych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się w zeznaniach nightmare, a potem się dziwisz,że ktoś Cię ma za oszustkę. Zaraz poszukam tego posta, w którym pisałaś,ze uciekł i Ci udowodnię. A zresztą...po chuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
mylisz się w zeznaniach nightmare, a potem się dziwisz,że ktoś Cię ma za oszustkę. Zaraz poszukam tego posta, w którym pisałaś,ze uciekł i Ci udowodnię. A zresztą...po chuj 😁

i walsnie nie lubie czegos takiego bo ja tu pisze na temat swojego zycia a zadna z was mi nei wierzy bo zapewne wszystkie macie kochajacych mezow itd 😞a ja niestety mam troszke inna historie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant napisał(a):
Astra napisał(a):
no właśnie 😁

ej gdzie obdarzona?

właśnie nasz kochany lachon w zaspie został ??
nie ona szuka świętego mikołaja już :P
sorki obdarzona 😁

No na bank się zaczaiła gdzieś i chce go oskubać, zanim do nas dotrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astrunia nie denerwuj sie!!!

Niektorzy nie potrafiia klamac, a jesli to robia to pozniej gubia sie w swoich klamstwach..... 😆

Ale swoja droga dziwi mnie to Nightmare ze wchodzisz tu na forum tylko wtedy kiedy masz jakis problem. Jak zauwazylas my sie tu dzielimy swoimi spostrzezeniami na praktycznie wszystkie tematy,mtym co robilysmy albo robimy w ciagu dnia, tym co jemy i w ogole o wszystkim.
Moze jestes inna niz my tu wszystkie i zamknieta i nie lubisz sie dzielic z innymi swoimi emocjami i w ogole, ale wydaje mi sie ze po to jest to forum.....

Nie wiem juz sama!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Astrunia nie denerwuj sie!!!

Niektorzy nie potrafiia klamac, a jesli to robia to pozniej gubia sie w swoich klamstwach..... 😆

Ale swoja droga dziwi mnie to Nightmare ze wchodzisz tu na forum tylko wtedy kiedy masz jakis problem. Jak zauwazylas my sie tu dzielimy swoimi spostrzezeniami na praktycznie wszystkie tematy,mtym co robilysmy albo robimy w ciagu dnia, tym co jemy i w ogole o wszystkim.
Moze jestes inna niz my tu wszystkie i zamknieta i nie lubisz sie dzielic z innymi swoimi emocjami i w ogole, ale wydaje mi sie ze po to jest to forum.....

Nie wiem juz sama!!!!!

tak wlsanie taka jestem ze wchodze ytylko jak mam problem zeby sie poradzic was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nightmare1980 napisał(a):
Astra napisał(a):
mylisz się w zeznaniach nightmare, a potem się dziwisz,że ktoś Cię ma za oszustkę. Zaraz poszukam tego posta, w którym pisałaś,ze uciekł i Ci udowodnię. A zresztą...po chuj 😁

i walsnie nie lubie czegos takiego bo ja tu pisze na temat swojego zycia a zadna z was mi nei wierzy bo zapewne wszystkie macie kochajacych mezow itd 😞a ja niestety mam troszke inna historie

Ale sposób w jaki piszesz sprawia,że nie jesteś wiarygodna i tyle. Raz tak, raz siak. Na czacie piszesz,że własnie idziesz do lekarza, a nie idziesz, bo wchodzisz na forum i ani słowa o tym, raz że mieszkasz z rodzicami, a teraz że z siorką i szwagrem, najpierw,że uciekł, teraz że jednak siedzi w więzieniu. Miałyśmy tu już taką z poplątanym życiorysem i uwierz,że mamy dosyć.
Najtmer, to ze my mamy w miarę zycia poukładane, to nie znaczy ze jesteśmy ślepe na czyjąś jakąś tam krzywdę. Spoko. Ale bynajmniej ja Ci nie ufam i nie mam zamiaru się z tym kryć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, ja jestem w tej ciąży oazą spokoju, tylko dzisiaj mam taki dzień 😁

koszmar, ja nie wiem jaka tam jest kolejność, nigdy nie szukałam ojca dla swoich dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nightmare1980 napisał(a):

tak wlsanie taka jestem ze wchodze ytylko jak mam problem zeby sie poradzic was

uuuu to nieładnie. Kliknij chociaż w pajacyka w zamian za nasz czas:
pajacyk
bo nie ma nic w zyciu za darmo 😁

@EDIT:
Nie pomyliło mi sie :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
nightmare1980 napisał(a):

tak wlsanie taka jestem ze wchodze ytylko jak mam problem zeby sie poradzic was

uuuu to nieładnie. Kliknij chociaż w pajacyka w zamian za nasz czas:
pajacyk
bo nie ma nic w zyciu za darmo 😁

@EDIT:
Nie pomyliło mi sie :]

kliknelam w pajacyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...