Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej ja tylko na chwilke bo taka chora ze na occzy nie widze, taki mam katar 😞

ktos pytał o szczawiany wapnia w moczu, ja mam. lekarz nie kazał sie przejmowac, zdarzaja sie. wazne xeby nie było jakichs wałeczków. ja mam bakterie liczne i białko i jestem na furaginie teraz 😞

lece spac bo zuza sie sama uspała, przerazona moim wygladem, nos i oczy czerwone, lzy leca i ciurkiem z nosa... fuck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
natalla napisał(a):
Z jakiej firmy kupujecie kosmetyki? JA kupiłam nivea i bambino...
Decydujecie się na jakieś puderki, zasypki? Bo ja sama już nie wiem 🤔

ja ma bambino skarb matki nivea i jeszcze jedna firma ale nazwy ni ciorta nie pamiętam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jechał w grudniu na delegację do Niemiec i nawiózł kosmetyków z penatenu i bubchen, poza tym mam masę próbek z johnsona. Bambino nie cierpię ze względu na zapach, więc na pewno nigdy go nie kupię.

Mam posprzątane, od rana walczyliśmy - mąż pomył okna i zrzucił węgiel, a ja ogarnęłam w tym czasie resztę domu i obiad zrobiłam. Zakupy też odfajkowane, więc teraz z czystym sumieniem mogę zasiąść do książki - i tak mam w planie spędzić resztę dnia 🙂 Błogie lenistwo, ciacho i kakao 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maly na urodzinkach .............dowiedzialam sie o tym godzine przed impreza 😠Prezent szybko jakis kuilam i malego zawiozlam 😉Do 18 jestem bez dziecka.
Zabek juz ok.Tzn.jeszcze boli,ale idzie zyc z bolem.
Teraz zjadlam chlebek z kielbaska,bo glodna bylam.
Ale jestem zmeczona to chyba od tego bólu .

Maz sie pytal czy dzisiaj ma umyc podlogi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bubchen, kojarzę takie błękitne z niebieskimi nakrętkami? moja bratowa ich używała pamiętam 🙂
Ja mam syf w pokoju , ktory woła o pomstę do nieba 😞 ja też wołam o pomstę aby pomsta dodała mi chęci posprzątania szafy, odkurznięcia kurzow, umycia podłogi, okno niech mama mi umyje 🤢
ale nie dziś, leń mnie ogarnął 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Bubchen, kojarzę takie błękitne z niebieskimi nakrętkami? moja bratowa ich używała pamiętam 🙂
Ja mam syf w pokoju , ktory woła o pomstę do nieba 😞 ja też wołam o pomstę aby pomsta dodała mi chęci posprzątania szafy, odkurznięcia kurzow, umycia podłogi, okno niech mama mi umyje 🤢
ale nie dziś, leń mnie ogarnął 😞



Mamy prawo odpoczywac 🙂Pozniej to bedziemy biegac jak z motorkiem w dupie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izunia, dobrze że Cię przestaje boleć ten ząb. I dobrze, że Ci go nie musiała usuwać, tylko go leczy. Mój mąż miał wyrywaną ósemkę w zeszłym miesiącu. Sam zabieg, choć był bardzo trudny, ze znieczuleniem przetrwał bez problemu, ale potem tydzień żył na ketonalu i spuchnięty był strasznie.

Obdarzona, dokładnie te kosmetyki 🙂 Jak masz lenia, to daj sobie spokój ze sprzątaniem, jeszcze się nasprzątasz 🙂 Ja dziś się zmobilizowałam do działania, ale chyba to się odbije bolącym kręgosłupem:/ Choć liczę, że to teraz wyleżę i będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Izunia, dobrze że Cię przestaje boleć ten ząb. I dobrze, że Ci go nie musiała usuwać, tylko go leczy. Mój mąż miał wyrywaną ósemkę w zeszłym miesiącu. Sam zabieg, choć był bardzo trudny, ze znieczuleniem przetrwał bez problemu, ale potem tydzień żył na ketonalu i spuchnięty był strasznie.

Obdarzona, dokładnie te kosmetyki 🙂 Jak masz lenia, to daj sobie spokój ze sprzątaniem, jeszcze się nasprzątasz 🙂 Ja dziś się zmobilizowałam do działania, ale chyba to się odbije bolącym kręgosłupem:/ Choć liczę, że to teraz wyleżę i będzie dobrze 🙂



Ząb tak czy siak jest do wyrwania 😞Ale to chce zrobic jak juz urodze na spokojnie.Bo dzisiaj to myslalam,ze urodze na tym fotelu.Teraz lezy wypapowana jak po jakiejs ciezkiej pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natalla napisał(a):
Astra mi odstawili fenetrol w 36 tyg, powoli zmniejszali dawkę, a w 36 z groszem już wcale nie brałam, mam ubaw, bo naprawdę miałam zagrożoną ciążę przedwczesnym porodem, skurcze etc a teraz lekarz mi mówi, że ciąża się wzmocniła, generalnie jak odstawia się fenetrol rodzi się od razu w przeciągu godzinki może paru, zależy co ile godzin musiałaś brać... Masakra, że w nocy też trzeba zachować proporcje i czas. Ciekawe kiedy Ty odstawisz, pewnie zależy to od wagi małego tak mi się wydaje 🙂

No co trzy godziny biorę, ja żadnych skurczów nie czułam, ale szyjka mi się znacznie skróciła, chyba w 26 tygodniu czy jakoś tak i od tamtego czasu fenoterol. Jak mi brakło i nie wzięłam dwóch dawek to myślałam,że u ginki na fotelu urodzę, skurcz od razu podczas badania się zrobił i szybko od niej receptę, do apteki i od razu przeszło. Dlatego mówię,że pewnie po odstawieniu szybko urodzę.
Wizytę mam we wtorek, dwa tygodnie temu mała ważyła już 2200g, więc ogółem jestem spokojna o wagę, bo ja już jeden egzemplarz z wagą 2450 urodziłam prawie w 36 tyg 😉

Ewcia ja się pytałam o te szczawiany. Dzwoniłam do ginki, bo mnie to nurtowało, w życiu czegoś takiego w moczu nie miałam. Mam brać urosept i duzo pić (a i tak piję jak smok) i powinno przejsć.

Wiecie co...mój chłop się ze mnie śmieje,że dostałam te szczawiany z braku piwska 😁 bo nie oczyszczam sobie nim nerek hehe a ja mu obiecałam,że jak przestanę karmić, to kupię sobie taką 5-litrrową beczkę piwka, wsadzę wężyk, uwalę się na kanapie i będę doić 🤪 uwielbiam piwsko i niczego mi tak w ciąży nie brakuje, jak jego 🤨 ale przeżyję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nasprzątałam 🙂 umyłam okno, zawiesiłam firankę, umyłam meble w kuchni i najbardziej się namęczyłam z tym, co na nich osiadło 😮 masakra, moje łapy po takiej dawce cifa też sie wybieliły i czuję,że mi zaraz popękają aaaaah 😲
A, no i odkurzyłam 🙂 jestem z siebie dumna, nic mnie nie boli nawet! 🤪 a moje chłopaki z misją u prababci. Jak wrócą to mały do kąpania i kolacja, a duży dostanie listę i pojedzie na zakupy, bo żonka zapomniała,że jutro niedziela, a w lodówce mamy...światło 🤔
Kto to wyżarł? 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra dzidzia Ci się pcha na świat od jakiegoś czasu, a ty okna myjesz! Wstydź się 😜

Nie polecam tego przepisu na ciasto cytrynowe. Wcale takie dobre nie wyszło :/ Mi nie smakuje. Za słodkie, za tłuste, niedobre. Na ciasto pomarańczowe mam dużo fajniejszy przepis.

A my sobie pogadałyśmy o porodach, o dzieciach, powspominałyśmy trochę studia 😁 Fajnie było.

Teraz idę do wyrka, bo mnie żebra napierdzielają. Zaraz mi się przebiją przez skórę normalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nightmare1980 napisał(a):
czesc dziewczyny nie bylo mnie tyle czasu bo lezalam w szpitalu na podtrzymaniu dopiero wczoraj wyszlam i teraz siedze ja na szpilkach bo w szpitalu dostawalam fenoterol w kroplowkach pozniej zamienili mi kroplowki na tabletki no i wczoraj mnie wypisali ale juz odstawili tabletki



No to ładnie....te nasze marcóweczki to chyba kochaja szpitale 🥴Mam nadzieje,ze wszystko juz ok.A co sie dzialo,ze tam trafilas?Dlugo lezalas?Prosze sie oszczedzac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂
byłam w spzitalu na obserwacji jest ok
szyjka 27mm, ktg nic nie wykazuje, ale o dziwo ja coś czuje wiec juz nic nie wiem hehehe

czekam na moja panią doktor 🙂
nie doczytam nie posiedze bo mam wsyztskiego dośc chce się wyspać i powytulać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, hm... ja tam zawsze lubiłam cytrynowca, zwłaszcza świeżo upieczonego. Owszem troszkę taki jakby 'nasączony' ale suchy zaś nie dobry. Tylko że moja mama zawsze piekła czystego cytrynowca bez bakalii, polew, pudrow itd 🙂
To fajnie spędziłaś dziś dzień w porownaniu np. do mnie 🙂

Nightmare, ooo to wspołczuję. Ale dzięki fenoterolowi raczej teraz nie urodzisz 🙂

No właśnie, gdzie Sztunia? zawsze jest 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ładnie....te nasze marcóweczki to chyba kochaja szpitale 🥴Mam nadzieje,ze wszystko juz ok.A co sie dzialo,ze tam trafilas?Dlugo lezalas?Prosze sie oszczedzac 😉


poszlam na ktg i mialam regularne skurcze i lekarz odrazu skierowal mnie do szpitala.narazie jest ok ale boje sie bo odstawili mi juz leki i powiedzieli ze jak teraz pojawia sie skurcze to odrazu na porodowke ide.bylam tam tydzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...