Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wesz co z jednej strony lepiej z drugiej nie. Nie ma tu tyle wieśniaków (tzn turystów), ale też wiocha trochę 🙂) Ale wole to niż Mediolan bo na mieszkanie za dużo kasy by poszło a nie jestesmy tu po to aby wydawac tylko zarobić.
Po tej kiełbasie mnie strasznie żoładek boli... ni jadła mięsa od jakics 2 lat wiec nie ma sie co dziwic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love- kiełbaska u mnie to podstawa podstawy:P
Malwinka- haha ja też mam takie zachcianki, ktore pojawiają się tak nagle o 🙂 dzisiaj miałam zachciankę na loda na patyku. A miałam w zamrażarce lody 2 litrowe, ale nie :P ja musiałam jak księżniczka wybrzydzać:P z patykiem lepsze:P
Nefretetete- a jaką masz suknię? tak skromną, czy taką wiesz, taką dużą, obfitującą we wszystko:P? wąską czy taką szeroką? stresujesz się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczynki, jak tam wasze samopoczucie dzisiaj?? ja mam dzis pierwszy raz takie humory ze szok, wszystko mnie wkurza. czy to maz juz taki na moje humory uczulony czy co, cały czas mi dogryza, albo mzoe mi sie tylko wydaje. córcia tez dzis jakas nieznosna, i dzis tylko wyje. a ogolnie tez jakos kiepsko sie czuje, bym tylko lezała. znów wróciły bóle znad tyłka 😞 i znó sie strasznie boje jak ja dozyje konca pierwszego trymestru i sie w koncu uspokoje. cały czas mysle o tym zagrozeniuz pierwszej ciazy i jak do kibelka ide to z przerazeniem zagladam czy nie ma plamienia. i tak jakos byle jak dzis... lipny nastrój. a jutro do pracy 😞 a zanim co to trza zupe dla córci zrobic i kotlety jakies (na widok miesa nieodbrze mi). miałam zachcianke na gyrosa, ale nie chce sie robic...
a wy jak dzis??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewci@, ja też mam dziś tak podły humor, że szok 😞 23 sierpnia, czyli za niecałe pojutrze piszę poprawkę z matury z matmy, mam wrażenie, że nic nie umiem 😞 3 lata liceum w 2 miesiące nie całe to tak trochę zamęt jest. Do tego jutro mam wizytę u gin. Boję się chyba bardziej, niż tej poprawki. Ponieważ wydaje mi się, że zrobi mi usg, a ostatnie usg miałam robione w niecałym 5 tyg.. Jeszcze dziś przeczytałam nie cały artykuł w gazecie Twoj Styl, o tym jak są traktowane kobiety, ktore poroniły, ronią itd. i tam taka babka pisała i w ogole i tak dalej 😞 ja się boję już od jakiegoś czasu,że pojde na usg a on mi powie, że nie słyszy serduszka, że nie żyje 😞 Co prawda, nie mam plamień, jakiś nie wiadomo jakich boli czy coś.. ale boję się, że usłyszę coś w stylu''ciąża obumarła'' albo coś:/ no ale ja to wyolbrzymiam, bo mam nadzieję , że jutro będę w szoku jak zobaczę wielkie dziecko, bo jak pierwszy raz widziałam to miało 2 mm , a w sumie to była kropka.
Także schiza totalna. A jeszcze ja w szpitalu mam ginka i boję się, bo nie jestem na konkretną godzinę.. a tam położne to takie pipy głupie, bezdzietne chyba.
Love- ja to bym chyba wolała w tym Casoretto bo w Rimini tyle tych turystow 😜
ale jutro w pracy nie będziesz się nudziła przynajmniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie będzie nudno 🙂 ale przez te pół miesiąca się sttrasznie rozleniwilam. 🤢
Nie bój się matury, zdasz na pewno 🙂) A usg tym bardziej, zobaczysz swoją kruzynkę 🙂 Ja w piątek d lekarza jadę, Wyniki na meila mi wysłala babka ale wolę mieć to dokladnie opowiedzziane.
Dziewczyny a jak wasza cera? Ja strsznie jestem wysypana krostkami- okropnie. Ostatnio zdecydowanie mniej ich było., Teraz coraz gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja fluid, mam jasny, bo mam jasna cerę, korektor pod oczy, czasem brąz, a w sumie bardzo jasny pomarańcz na policzki, bo rożu się boję bo często przesadzam:p kredka pod oczy, biały albo kremowy cieeń na całe powieki aż pod brwi i tusz:P a zimą nakładam jeszcze puder 🙂 i czasem jakiś cień kolorowy, przeważnie jasny fiolet, roż, albo brąz z kremowym albo turkus z czernią, albo czerń ze srebrnym:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzna moja sukienka jest raczej prosta bez zadnych faban ze wstawkami z korronki, jak bede w koncu mogla to wam pokaze fotki ze slubu to obejrzycie 🙂 a co do stresu to raczej nie, najbardziej denerwuje mnie to ze jeszcze ciagle jest cos do zalatwienia z tym slubem a mi sie tak strasznie nic nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefre też przed ślubem się stresowałam bo wsyztsko w miesiąc do załatwienia było. 🙂 Ale teraz już jest ok, jestem zadowolona bo prawie wszytsko się udało.
obdarzona- ja cieni na codzien nie uzywam... jakos nie mam czasu sie w to bawic hehe 🙂) a jak juz sie zabiore to kolekne 30 min malowania bo ja to perfect musze miec wszytsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nefretetete no to po ślubie dawaj szybko foty 😁
Love- ja na codzień się nie maluje, a cienie to tak jak gdzie s wychodzę np. do baru jesienną porą:P albo czasem jak mam kaprys:P
Dobra ja się kładę:P bo trzeba spać aby rano wstać i jechać do gin 😁 jak mi nie zrobi usg to ja go wezmę na kozetkę, przywiążę i wsadzę kaktusa do tyłka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...