Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde Izunia to przecież widać że to takie jajca tam są na tym zdj 😉
ale ja też mam dylemat bo moje połowkowe trwało 2 minuty nie całe i powiedziano,że chłopak.. ja widziałam niby jajeczka..ale ja to sobie mogłam widzieć a czy one były to cholera wie.
ale i tak czuję,że to Filipek od sa,ego początku 😉

Dlatego mimo,że mam raczej chłopięce ciuszki to nawet jak urodzi się dziewczynka to nie problem 🙂 do malusich bojowek w moro mogę dopasować rożową bluzeczkę a do niebieskiej bluzeczki rożowe spodenki 🙂
I ja boję się trochę, więc chcę pościel do łożeczka, baldachin, beciki itd oraz wozek w kremach*bielach*brązach.

Już widziałam na allegro super rożek kremowy w białe owieczki 🙂 i pościel też.. i taką też zakupie;D

Lady no właśnie wiem,że mało mało jak do wzrostu choć wyglądałam normalnie. Ale boję się, że będę wyjątkiem i nie schudnę 😞
jak masz te migreny to rzeczywiście lepiej siedź w domu;/

Love ja też psychicznie nastawiam się na wozek i mam już wybrany i taki ma być kurde:/
a na wozek dają teście 😁 tylko boję się aby nie kupili czasem sami.. boję się, że kupią ten taki wielki wozek workowaty jak to były z 2 lata temu i jeszcze takie są w sklepach a ja takiego nie chcę. Łożeczko kupują moi rodzice 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale robie dziś obiadek i nie obchodzi mnie to że dziś piątek chce mi się mielonych z kuleczkami ryżowo serowymi do tego ogórek kiszony i pychhaaa bo jestem głodna mój cały dzień na polu to nie muszę czekać za nim tylko wieczorem zje jak coś mu zostawię hi hi hi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2094&osCsid=
moja kumpela ma ten bardzo fajny i spoko sie prowadzi i podobno super się składa wiem bo oni mają seicento i było to dla nich bardzo wazne i się mieści, spacerówki jeszcze nie widziałam na zywo bo Lena jest za mała ale gondola fajna i wogóle wykończenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laski 🙂
Ugotowałam dzisiaj pomidorową z makaronem chłopakom, sobie pięciolitrowy gar kapuśniaku i jeszcze zrobiłam tłuczone ziemniaki i do tego śledzika w śmietanie mmmm pycha, mówię Wam 😜 Od rana siedziałam w kuchni 😁 ja nie mogę przestać jeść, przegryzać, przekąszać, zapijać, żuć, i inne takie. Na okrągło jem. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wózka, to już kiedyś chyba też pokazywałam - my mamy po Bartku taki (tylko,że niebieski)

I teraz maleństwo też będzie z niego korzystać. Prezent od dziadków to był 🙂 W wersji spacerowej jest jeszcze fajniejszy. I ma to, co ja lubię w tym wózku najbardziej - ma ruchomy uchwyt ten od pchania i można ustawić dziecko albo przodem albo tyłem do kierunku jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...